Jump to content
marcinqra

Някои дърпал ли се е с голф2 Pl

Recommended Posts

Става въпрос за двоиката която е 129коня,дали имам шанс да го бия с моята икономика 6 генерация 114 коня!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен въпрос , ако караш добре би трябвало да го минеш с малко....все пак за колко метра говорим ? на 400 може и да го дръпнеш повечее не се знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 400 говориме,после и аз мисля че ше ме бие ама за 400 ми е интересно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

В спора се ражда истината. Ако не опиташ никога няма да разбереш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че е така но просто исках да ви пита за мнение!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм се дърпал с кр ама не есъщото аз мисля колега или на кантар ил ище паднеш ама и много зависи от състоянието на колите и на шофьорите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се сгоните после кажи кой е бил,че наистина е интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен падаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадните 2-ки са много лоши щото са леки....па и коне си имат....стига да са останали...другото е че конете на хонда са расови и по принцип са доста повече от немските...както и да го гледаме фани немска и японска еднакви коне...японката ще и скъса гъ*а на немката...така чее....имаш шанс не се предавай....който не е на моето мнение не е за тука... - относно конете....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай се нищо не ти пречи зареди 100 окната и каквото стане стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,пак се подценяват тия машини.......... ;)Ще паднеш лошо ,така ми се струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1.5 хонда(114)... ~10 sek до 100км/4 голфа е ~9.0-1 ,хондата няма шанс с/у такъв голф...

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадните 2-ки са много лоши щото са леки....па и коне си имат....стига да са останали...другото е че конете на хонда са расови и по принцип са доста повече от немските...както и да го гледаме фани немска и японска еднакви коне...японката ще и скъса гъ*а на немката...така чее....имаш шанс не се предавай....който не е на моето мнение не е за тука... - относно конете....

ми да ставаме и дасе махаме ....каде на диното е копчето за расови коне или не ?!?Можем да говоорим за маса на колите и за различни предавателни числа на кутиите ама тва с расовите коне ..... ;)
Добре бе колега,според тебе 90 коня хонда и 90 коня голф кой ще бие ? всичко е зависи как е направена колата наистина еми хубаво...що голфа не са го направили по добър ? - по лек и така нататъка....верно е че конете са си коне ама щом 90 японски коня бият 90 немски значи са по "расови' ! ! ! ! това ми е идеята...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

малко офф-топик ама....защо гледам (примерно) Рено 5 1.4 вади 65 коня от този мотор...а Хондата от същия вади 75-90 ?...наистина има нещо такова което каза HONDA но със сигурност няма такова нещо като расови коне....освен за ИСТИНСКИ КОН !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да са обиждаш братчед, ама падаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а човека с шкодата знаешели на кво си играеш???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който казва че падаш не знае какво говори!!! Аз съм карал голф е верно не такъв двигател ама съм карал и 3каGTIсъм карал, ще и надуеш шушоните:rolleyes: Аз с мойта 4ген 110кс. Дръпнах фабия РС въпреки че не на старт ами на гонка по пътя варна златни пясъци и го изядох, не беше лесно ама успях така че смятам че ще успееш. А идеята за 100октана е много вярна, аз след като заредих на Шел 100 октана колата стана друга! Айде отивай му накъсай патрнките на тоя голф!!!

братчед, нещо ми се струва че се залъгваш, не знам защо.Но всеки си има право на мнение.Много са леки тея ебани голфчета.Ама ти щом си карал значи най-вероятно знаеш по-добре от нас.Аз съм карал е36 и за него мога да твърдя неща със сигурност, а за голфа ти си човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...маняци къде отидохте ве напрао ме убихте ..4естно ~130 коня на 940 кг ...дали бягат ?!!??!!!! или 114 на ~1100(състоянието на двете машини може да се окаже решаващ фактор попринцип голфовете тия са доста увехтели ве4е пове4ето (не вси4ки)... 4е не върви като за 130 коня си е тъка .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който казва че падаш не знае какво говори!!! Аз съм карал голф е верно не такъв двигател ама съм карал и 3каGTIсъм карал, ще и надуеш шушоните:rolleyes: Аз с мойта 4ген 110кс. Дръпнах фабия РС въпреки че не на старт ами на гонка по пътя варна златни пясъци и го изядох, не беше лесно ама успях така че смятам че ще успееш. А идеята за 100октана е много вярна, аз след като заредих на Шел 100 октана колата стана друга! Айде отивай му накъсай патрнките на тоя голф!!!

Колега може да не е била РС ако е била такава просто нямаш шанс срещу нея все пак ако не се льжа РС-са е 240 коня ако греша ме поправете :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

дабия РС -130 коня ТДИ и все пак няма смисъл да се сравняват 2те коли нито на 400м нито ма максимална скорост....

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф-топик ама....защо гледам (примерно) Рено 5 1.4 вади 65 коня от този мотор...а Хондата от същия вади 75-90 ?...наистина има нещо такова което каза HONDA но със сигурност няма такова нещо като расови коне....освен за ИСТИНСКИ КОН !

Колко пъти да ви кажа бе говоря метафорично....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да хвърлим боб ... не че нещо ама понякога когато нещата излгеждат невъзможни се случват обрати. има 1000 фактора от които зависи една кола в какво състояние е и как се държи на пътя. не е само до това какво пише в документите или в "нета" за тоя или ония двигател. относно въпроса - има ли шанс: има, да. само че дали е на твоя страна или не ще разбереш след като опиташ. иначе и аз с на баща ми жигулито, олекотено молекотено с двигател от лада седмица с една камара "тунинги" от едно време бия обикновен голф 1.6, ама тва не значи че жигулите са по-яки от голфовете. така и тоя голф, от къде да го знаем какъв е. и при тях има много подобрения които могат да се правят, пък за състояние и за "настройка" можем да говорим още много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе хора,ае да се изказват такива дето имат реално некъв поглед върху нещата.КР-а върви зверски и са малко колите до 160-170к.с. дето ще го бият,на 400м прави 3-4 дължини на 3-ка ГТИ 150к.с.Тая хонда е тежичка,с доста по-малко от 139-те коня на голфа,не знам хондата дали ще има шансове и срещу 2-ка ГТИ 112кс.На -ка 16кл има и ПЛ мотор,който е 129к.с.,така че първо уточнете нещата.КР е 139к.с. и като вървене е на кантар със астра 150к.с. и ВТИ-то,което все пак на 400м бие с около половин дължина.Това са фактите,колкото да не ни харесва.Все пак голфа си е кенеф де

Редактирано от 323f-fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а човека с шкодата знаешели на кво си играеш???

Човека след като стигнах до свободния се оказа че е от моята група, като се видяхме ми стисна ръката и вика евала много върви тая Хонда, малко поизпушвала ама иначе вървяла. И съм сигурен че е РС 130коня!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,вярно и евала ,че сте вманиячени Хондаджии,но бъдете и реалисти.Сивик с матор ,като по-горе споменатия, според мен НЯМА ШАНС да мачка КР!Пак подчертавам ,тия Голфове са бегачи,не са за подценяване! :rolleyes: Да не говорим ,че на максимална развиват сериозни скорости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

читав Голф 2 КР така ще те отупа ,че нема да ти се вярва .в тая тема са се изписали доста глупости от пишман рацери ,но киро и полисмена са ви го казали от ясно по ясно ШАНСОВЕ НЯМАШ НИКАКВИ. виж ако си с малкия витек и с некоя хонда дето има спортен вид 4 или 5 генерация да ама с 6 генерация и с тоя мотор просто в смешно да се заяждаш с този вид голфове.3 серия голф гти150 коня пада от читав КР 2 голф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

читав Голф 2 КР така ще те отупа ,че нема да ти се вярва .в тая тема са се изписали доста глупости от пишман рацери ,но киро и полисмена са ви го казали от ясно по ясно ШАНСОВЕ НЯМАШ НИКАКВИ. виж ако си с малкия витек и с некоя хонда дето има спортен вид 4 или 5 генерация да ама с 6 генерация и с тоя мотор просто в смешно да се заяждаш с този вид голфове.3 серия голф гти150 коня пада от читав КР 2 голф.

ма неговори глупости аз вчера отнесох едно ЕНЦО на магистралата !а 1,3 хонда варви малко по малко от М3 Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 2 мнения ми харесаха от тука с тия 110 Коня Голфа ще те преско4и като спрял ! ! ! Някои сравняват голф 3 с голф 2 ГОЛЯМА ГРЕШКА ако става въпрос аз карам В-тек 125 коня и маи е наи бързия в стз защото съм се пускал с пове4ето В-теци в стз и не съм падал . А голф 2 КР ме преска4а доста стабилно на 3-та ми праи кола и нещо а незнам ти как ще се по4увстваш голфа може да е немска 4икия ама върви зверски !!! и както каза колегата КР-а бие троиката 150 коня виждал съм го доста пъти нагледно !!! С една дума радвам се за наще фенове 4е държат на марката но някои път трябва да се замислят реално !!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей баси и глупостите,колегата HONDA с извинение ама стига си разсъждавал така глупаво за расови коне и тям подобни глупости,вместо да пишеш глупости вземи почети литература и се образовай малко,че някаде на живо ще ти се посмеят доста,не конете са само от значение,изришно другите ти казаха че кутията е един от най важните детайли,заеби ти тез "расови коне",всичко е от значение не само конете!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе такива теми не ги ли забраниха в тоя форум :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Абе такива теми не ги ли забраниха в тоя форум :D

eee какъв си лош :P остави младите да се порадват де ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...