Jump to content
Roskata

къде се намира филтъра на климатика и парното?

Recommended Posts

четох някаква документация но не можах да го открия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш жабката и ти вади очите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш жабката и ти вади очите :)

След това сваляш една напречна гредичка с 5 болтчета и филтъра има дръжка,в долния край го откопчаваш и дърпаш към теб.Излиза една клетка,като тези от пчелен кошер и натам знаеш,сменяш и сбогом лоши миризми :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че се меся в темата на колегата но и аз имам същия въпрос, обаче за седан... и има ли значение какъв филтър ще купя,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам същия въпрос, обаче за седан... и има ли значение какъв филтър ще купя,

За седана е абсолютно същия.Вземи си ако имаш възможност оригинален; аз си взех някакъв от Евро 07 за 30-ина лева и отначалото беше много добре ама много бързо се задръсти и стана по-зле от стария, които може би беше фабричния

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих, че оригинален в Карада е 68.20лв. и чакаш 2 седмици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААА....70 лева никога :blink: ...е**л съм ги и в цените, 6те си купувам борчета и пак ще ми мирише готино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Филтрон го взех за 25 и нямам дертове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гадната миризма е от бактерии по вътрешния радиатор на климатика, премахването става чрез пръскане със специални спрейове, по този начин се убиват тези бактерии!

Редактирано от IvoSi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако става въпрос за Сивик 6ген и на мен последния път ми беше доста трудно да открия точния филтър, а и ми обявиха някви баснословни цени.В крайна сметка си взех филтър за Нисан Алмера, мисля че беше, който като размери и като дебелина беше абсолютно точен и съвместим със този който изхвърлих и с рамката му и струваше 8 или 12лв ( не мога да се сетя кое от двете точно). Мисля и сега да направя същото упражнение. Не ми се дават десетки левове за нищо и никакъв хартиен филтър дето така или иначе в наще прахоляци се скапва за отрицателно време.Ето една тема с малко снимки по въпроса за филтъра на купето:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=69424&view=findpost&p=1057257841П.С. Първата липсваща снимка от мнението ми в линка е тази: http://i36.photobucket.com/albums/e22/dustyvip/DSC00730.jpg

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...