Jump to content
rocnogap

Civic 1.6v-tec Vs Megane 2.0 16v кой каза че неможело... :)

Recommended Posts

Здр. колеги днеска на бояна направих 2 пускания с този дволитров звяр и познайте кой накрая се оказа звяра :worthy: хондата разбирасе :worthy: пича се притесни колко коня е моята машинка и какво и е правена и като му казах сток (както си излиза от завода) и той остана доста очарован :worthy: споделете и ваште опити с тези машинки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се пускал с Меган 2.0 ИДЕ двигател 140 коня с директно впръскване,тогава бях със 1.6 В-тек 125 и няколко шукарийки по двигателя,ми значи направихме около 10 старта винаги му бях на задния калник.Също съм се гонил и със Коуч 150,той ми направи 1-2 коли :worthy: Но сега като съм с Б18 им правя по 4-5 коли :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги днеска на бояна направих 2 пускания с този дволитров звяр и познайте кой накрая се оказа звяра :angry: хондата разбирасе :angry: пича се притесни колко коня е моята машинка и какво и е правена и като му казах сток (както си излиза от завода) и той остана доста очарован :angry: споделете и ваште опити с тези машинки

....невероятно,но и аз със старата съм имал интересни победи ама после са ме сваляли на земята с други по които съм очаквал да бия.Мога да ти кажа,че съм се пускал с една и съща кола само шоферите се сменяха и единия път ми беше кола и половина зад мен а в другия само половин кола :P ...и правете клипчета ве хора и ние да се изкефим :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с бившия си рекс , д16а8 124к.с.съм се пускал с такъв меган коуч 150 коня и на 400 метра му излизах с около 3-4 коли отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с бившия си рекс , д16а8 124к.с.съм се пускал с такъв меган коуч 150 коня и на 400 метра му излизах с около 3-4 коли отпред.

:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги днеска на бояна направих 2 пускания с този дволитров звяр и познайте кой накрая се оказа звяра :rolleyes: хондата разбирасе :P пича се притесни колко коня е моята машинка и какво и е правена и като му казах сток (както си излиза от завода) и той остана доста очарован ;) споделете и ваште опити с тези машинки

колко коня е този мегаан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с бившия си рекс , д16а8 124к.с.съм се пускал с такъв меган коуч 150 коня и на 400 метра му излизах с около 3-4 коли отпред.

Те толкова :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...