Jump to content
PeXa

22 Март празника на Велико Търново

Recommended Posts

Може би, ще почакаме там до към 15:30, че то нали си е път, трафик това онова, някой ще позакъснеят.Ако някой, не може да ни открие, или вече сме зачезнали, да звъни на РеХа.пп: Той си е пуснал номера, някъде из темата, ама за да не ровите ... 0885 104 833 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да записах го също и на M_I_T_A_K_A така, че не е задължително да ни чакате понеже повече от 110-120 не мога да вдигам (гуми)........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае и аз сам готов,утре ще ласна хондата сутринта и сам там.не се притесняваите да званите на тела,ако не можете да намерите 4 корпус :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде и аз да представя Дряново. В 15:00ч.

Редактирано от pepi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Русенската група, ще тръгнем към 12:00 от тук. Ще сме 5 или 6 хонди и ако нямаме проблеми ще сме на мястото в 15:00 :huh: Ако има проблеми ще звънна на колегата.

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Ей понеже ме мързи утре да не ми се смейте че ми е мръсна колата :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

така за сажаление отменят всички прояви в велико търново заради случая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

така за сажаление отменят всички прояви в велико търново заради случая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз чух така, но все пак не пречи да се сберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със загиналите ръботници днес в изкопа на някакъв строеж,няма да има стреет парад и концерти (не е 100% сигорно о6те за6тото в момента има заседание на общинските съветници ),но пак 6те има много хора които са престигнали в града,сащо така и луна парка на пазара 6те работи.сажелявам за 2 мата работника.СРЕЩАТА ВСЕ ОЩЕ ВАЖИ !!!! Все пак много хора от различни градове са си направили планове да посетят търново.моите саболезнования на роднините на 2мата работника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А срещата остава ли или и тя се отменя, щото Русенската група е готова и да знае какво да прави .Ако се отменя и тя потвърдете за да знаем. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

срещата остава!!! в 3 сме там и ви 4акаме ,а пък и не е мн сигорно че ще ги отменят !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Среща ще има. Квото сме се разбрали си остава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

благодаря на колегата от русе които ми се обади и ми каза за станалото.днес цял ден бях в Плевен и нищо не съм чул за станалото.чакам по касно да ми се обадят дали наистина ще го отменят или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ето ви и мойто телефонче, за всеки случай 0883336513 казвам се Йордан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора , значи Русенската група ще е там най-късно в 14:30 часа , на паркинга на 4-ти корпус. Ще се видим утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги. Недейте подранява толкова, защото в 14:30 със сигурност няма да има никой. часът е 15:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре може би ще имам път към В.Търново :bounce: Ще гледам да намина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей понеже ме мързи утре да не ми се смейте че ми е мръсна колата :bounce:

Ами да дойда, да ти я измия, ако искаш, аз имам опит и бакшиш ще ми дадеш даже. :bounce::ph34r::plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

срещата остава!!! в 3 сме там и ви 4акаме ,а пък и не е мн сигорно че ще ги отменят !

Да, много е кофти, това което е станало, но срещата си важи, 15:00 на 4-ти корпус.пп: Аз, от тука научавам за трагедията.ппп: А вие хора, които ще пътувате, бъдете внимателни, пийте по кафе, по пътя и не се притеснявайте, дори и да закъснеете, важното е да пристигнете, да се видим и да си направим кефа, без инциденти. Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей понеже ме мързи утре да не ми се смейте че ми е мръсна колата :bounce:

Ами да дойда, да ти я измия, ако искаш, аз имам опит и бакшиш ще ми дадеш даже. :bounce::ph34r::plane:
Ще ти дам естествено :plane: Айде до утре :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави към колегите от В.Търново :rolleyes: успяхте да съберете много хора,съжалявам че не можах да мина с вас през центъра ,но какво да се прави работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнахме малко шум - идеално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорската група се отказа понеже чухме, че празника се отменя, а ние най-вече заради светлинното шоу искахме да дойдем. Друг път ще е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги сте добре дошли!!много яко се получи,зарибихме поне още 10-15 човека да си купят хонда. :DПП.Благодаря на Митака за лепенката. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда благодарско за лепенките на Митака :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Пешо я качи тия снимки някъде или пък ги прати на j_damianov@abv.bg.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорската група се отказа понеже чухме, че празника се отменя, а ние най-вече заради светлинното шоу искахме да дойдем. Друг път ще е :P

Е те казали, ама не, сега района около царевец е затворен, заради звук и светлина.Ама не се притеснявайте, то ще има редовно, през цялото лято, на следващата среща, ще го гледаме.Скоро ще пусна линк със снимките, които направих.Абе таа среща, според мене стана малко импровизирана и неорганизирана, но пак се сабраха доста коли, все пак чух, че досега не е имало среща в Търново и е хубаво, че го направихме.РеХа и Мост_Уантед, айде за следващия път да измислим нещо по организирано за някой уикенд, с преспиване и софра, че то сега даже и не се запознахме всички.Поздрави към всички които дойдоха. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз направо пропуснах Митака, въпреки че не се запознахме офицялно :D , е Митак, 10х за стикерчето :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дайте снимки да видим какво сътворихте :D:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Пешо, искам да си видя тениската online, Криси знае за кво говоря :D пп:Скоро и от мен ще има picsss :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е 4е не можах да се измъкна ..мамка му :D ...радвам се 4е сте направили първата сбирка ..продължавайте все така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

И според мен се получи доста добре с някой малки изключения пред Скала, но какво да се прави... да сме живи и здрави:P Да знаете, че това няма да е последното посещение от русенската група, но гледайте, другия път търновци да сте повече от нас ;) п.п. Пак заповядайте за лепенките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, заведението беше Ласкала :P Иначе чух отзиви от хора дето са ни видели и яко са се изкефили. Имало е изказвания от рода на: "Ибах колко много хонди", "Аве я гледай само хонди, бахти здравото". Тей че не сме останали незабелязани ;) ПП От толкоз въртене на гуми скоростната ми кутия взе да стърже два пъти повече, но кво от това нали и без това ще я сменям(някой ден) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре снимките че сега гледам монитора двоино ;):P (до сега бях в органза )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен се получи доста добре с някой малки изключения пред Скала, но какво да се прави... да сме живи и здрави;) Да знаете, че това няма да е последното посещение от русенската група, но гледайте, другия път търновци да сте повече от нас ;) п.п. Пак заповядайте за лепенките ;)

Абе, какво се случи пред Ла Скала, аз бях малко по-назад, до мотористите и ги чух, като викат "Добре е, нищо му няма...", ама имаше някакъв ван пред мен и нищо не разбрах :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, какво се случи пред Ла Скала, аз бях малко по-назад,

Ами нищо особено , просто на 4-ти корпус някой каза да сме плътно един зад друг , и някой го приеха прекалено буквално , в следствие на което M_I_T_A_K_A има емблема и на задната броня вече :P , но за щастие няма никакви други поражения. Беше весело(за някои ) ;) Снимки и от мен , ама довечера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, Дака, много добри снимчици.пп: Абе, аз чак като си тръгнах се сетих, че в багажника имам гъба, шампоан и гидерия ... :P;) изпуснах бакшиша, даеба ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...