Jump to content
Mr.OFF

ЯГОДИТЕ 2

Recommended Posts

Guest Borislav_STZ

Иво а нас мераклиите които няма да преспиваме кои ще ни организира ??? :rolleyes: да де аз незнам кои ще са те за ся аз съм мераклияя и там ве4е които друг навия ще се запазват ли места в ресторанта???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Свободна програма Борка ! Който има мерак да заповяда ! Записвания за рес'та няма !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ! Картината е ясна ! Днес бръмнах до Ягодките и резервирах 10 двойни стаи , за да е по-лесно настаняването + един апартамент за резерва !

Дотук по мои сметки сме 20-22 парчета ! Нощувката излиза по 25 кинта ! До края на седмицата трее да метна капаро от 200 кинта !

Предлагам да не се занимаваме с глупости на парче ,а направо да ми пратят всички кинти и да действам ! Апропо ... шъ въ замола .. да ми пратите парички тези дни !

Няма да ви занимавам с банкови сметки ... направо ми ги пращайте като паричен превод по Еконт до поискване на името на Ивайло Иванов. Гесемето е 0899 461 961 !

Аре отивайте да кихате ! ! Чакам потвърждение от всички тук в темата ! Мерси ! И са стягайте в кръста ! :D

 

п.п... ако има отказали се нека да споделят също молим !!

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баце днес или утре щте ти звънна да кихна некой лев :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Ники ! Младежи .. пускам и една банкова сметка .. за тези които им е по удобно ! Само ми пишете или ми звънкайте кой ми е пратил кинтаци ! Ивайло Милчев Иванов IBAN на получателя / IBAN BG98TTBB94001507009634 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кихнали кинти до момента : PolicemanMatheonikolai_foxCLSГолемия рус вълк ...чакам сухото ! :)

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Намерисва ми на часно парти :P:P Да вземим да дойдем на гости и една групичка от ВТ :D

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...чакам сухото ! :D

Значи сега ти пращам парите за мен и Plevelcho по банков път.Би трябвало да ги получиш днес следобед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Кихнали кинти до момента : PolicemanMatheonikolai_foxCLSГолемия рус вълк Razorsedge и Plevelcho...чакам сухото ! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ъпдейт :PolicemanMatheonikolai_foxCLSГолемия рус вълкRazorsedge и PlevelchoКрисиоDraikMyamoto...чакам сухото ! :stupid:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кихнали :PolicemanMatheonikolai_foxCLSГолемия рус вълкRazorsedge и PlevelchoКрисиоDraikMyamotoMaddogАзеОслушващи се :9.GeFi12.gkb14.Иван x 2 ....П'унделник ръчкам до Ягодките да кихам .... така че ко прайм с последните трима ?!! :D

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окончателен списък :Policeman - 2Matheo - 2 nikolai_foxCLS - 2Големия рус вълкRazorsedge и PlevelchoКрисио Draik - 2Myamoto Maddog - 2 Азе - 2Иван - 2gkb---------------------------21 човека ! Който сварил ... отивам да кихам кинти ! Чакам ви в събота ... ше сложа и карта по-късно ! Някой ако има грижи с намирането ше свирка по тела ! :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майчето ми задигна колата за НЕОПРЕДЕЛЕН период от време :lol: За тва се скатавах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Батко, аз май ше водя ремарке :blink: Кво да напрая някои хора като се сещат късно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф .. ми ше я мислим няква ... нема да я оставим на студа момата я ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

Разрешавам да си носите домашен алкохол тип "парцуца" най-вече сливовица ! :rolleyes: В събота аз ше кацна по-обед ..баце идвам с тебе по обед - да пием по една :dry: и да чакаме ;) -

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф .. ми ше я мислим няква ... нема да я оставим на студа момата я ! ;)

Кой каза, че ще е женско?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ли е тоя другия :rolleyes: Аз викам една срещичка на стадиона и да тръгваме, може да направим като миналия път. Срещи примерно в 14 часа 16 часа и з апо-късните 18 часа. Или пък други времена каквото решите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От утре почвам да подгрявам двувалката :P:rolleyes: Забравихме си физиономиите бре :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгрявай че мисля да поръчкам 2.3 ... ко може разбира се !! :huh: Пък и старата ти страст ше е тук и нея мисля да изръчкам !! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

подгрявайте :lol: два дни до ягодите - :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвайте - в колко часа и къде ?някои от софия ще тръгва ли ?дайте и една карта :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

казвайте - в колко часа и къде ?някои от софия ще тръгва ли ?дайте и една карта :cool:

няма ли хора от софия които ще ходят ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

рацера мисля пусна една карта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете утре в колко та и тия дето няма да приспиваме да минем да се видим ;) ако има някои заблуден които незнае пътя може да го пресрешнем някъде и да го доведем :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой не знае пътя,да се чакаме на Казанлък и отм да ви водя :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой не знае пътя,да се чакаме на Казанлък и отм да ви водя :blink:

Направо в Габрово. Със Миамото мой, ще сме към 15:00 ч. на линия. Да се чакаме в началото на Шипка - прохода. А най-добре като влезеш в Габрово да се чуем.А тебе колко имам да те черпя ... Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ви и един GPS : К А Р Т А Ако има заблудени .. моля зънкайте на 0899 461 961 ... дано да не съм са нафиркал мноо !Тъй като се очертава дъждовен уикенд си вземете и резервните стомаси !! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой не знае пътя,да се чакаме на Казанлък и отм да ви водя :blink:

Направо в Габрово. Със Миамото мой, ще сме към 15:00 ч. на линия. Да се чакаме в началото на Шипка - прохода. А най-добре като влезеш в Габрово да се чуем.А тебе колко имам да те черпя ...
Ако искате малко по-рано?Или 15ч остава? :P Утре ще ви призвъня да се уточним :P Жоре,телефонът ми е 0888832458-Пешо :lol: В Габрово се оглеждайте за брутален Прелюд 4г. :P за времето от 14-до 15ч. на 05.04.(събота)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Няма нужда да се оглеждаме, то ще се набива на очи. Пеше няма как по рано, понеже Дидо ще тръгне към 12.00 от Варна. Аз ще съм от 11.00 в Габрово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичаги, двама души тръгваме ПО НЯКОЕ ВРЕМЕ от София към Кз. Там ще пием по кафе, ще кажа куку на нашите и палим за ягодите. Ако искате да се уговорим да се намерим в Казанлък за кафе около 3 или в колкото кажете (да е след 3)?Аз така и така ще съм там, тел. 088 77 0 33 75Ей, моем ли направи един волейбол набързо в залата? Имам топка (ма тряа я напомпим)

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Вълчо ... казах да си земете резервните стомаси ... а не топките !! :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшш папарацитее ... нещо компромати .. ала-бала !!

 

Публикувано изображение

 

Купона беше на ниво .... тенк Ю пийпъл ! Поздрави ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Razorsedge

Мииииии компроматите са на адрес дабълю дабълю дабълю...Абе направо цъкай на линка отдолуЯГОДИТЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Баце .. нещо куца линка ве ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...