Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

Такава група не съществува одавна интригантите се оделиха мишоците и те някои хора направиха едни големи лаййна други пак ги похапнаха трети не им се ще да идват на кирлива среща щотоо мноо реисари ве и мноо разбиратели ! Пак на мене не ми се идва на среща щото и да идвам и дане идвам поне сърцето и душата ще са ми ХОНДА а не купчина интрига збирщина от хора кат им подадеш ръка те ти я лапат цялата после аиии.Та Йвчо ако някой доиде евала братле :)!:)!:)!:(:(!:)!:)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам клега кои се отделиха но тая сре6та беше доста добра :( бяхме около 15 човека и си прекарахме добре.повечето бяха нови, по ме интересува кадеса старите кадри, кадеса онези ентосиазирани хондажий дето идваха преди на фемили?впрочем имам предложение за смяна на мястото кадето да се сабираме! искам от вас да предложите каде да го правим всеки четвартак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам клега кои се отделиха но тая сре6та беше доста добра :) бяхме около 15 човека и си прекарахме добре.повечето бяха нови, по ме интересува кадеса старите кадри, кадеса онези ентосиазирани хондажий дето идваха преди на фемили?впрочем имам предложение за смяна на мястото кадето да се сабираме! искам от вас да предложите каде да го правим всеки четвартак?

Добре яко мнение харесва ми само че като пишеш мнение се осазнаи се щото бяхме 2 коли и си помисли как става това вие да сте били там а ние къде ли бяхме :))))))))) а вие къде бяхте на полигона ли че и там бяхме или нз монт упе че там вече има бариера и не пускат рейсари ок пич продалжавай да си вярваш:(!:)На метана днеска 2 коли супер от 7,30 до 9,30 познай каде са онези 15 коли на полигона ли пффффффф надалииии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Цитирам име = "Лено" дата = "22-ри октомври 2010 год, 01:01 ч." след = '1051110139 '][Цитирам име = "madmax-Хонда" след = '1051110105 "дата = 21-ви октомври, 2010 година, 23:29 ] незнам клега кои се отделиха но тая сре6та беше доста добра:) бяхме около 15 човека и си прекарахме добре.повечето бяха нови, по ме интересува кадеса старите кадри, кадеса онези ентосиазирани хондажий дето идваха преди на фемили?впрочем имам предложение за смяна на мястото кадето да се сабираме!искам от вас да предложите каде да го правим всеки четвартак? [/ Цитат]Добре яко мнение харесва ми само че като пишеш мнение се осазнаи се щото бяхме 2 коли и си помисли как става това вие да сте били там а ние къде ли бяхме :))))))))) а вие къде бяхте на полигона ли че и там бяхме или нз монт упе че там вече има бариера и не пускат рейсари ок пич продалжавай да си вярваш :(!:)На метана днеска две коли супер от 7,30 до 9,30 познай каде са онези 15 коли на полигона ли пффффффф надалииии[/ Цитат]Да вярно е че на срещата бяхме две коли но явно и на колегата му е писнало да ти слуша глупостите и ако ти се ходи до тоалетната си вземи няколко топчета хартия че и тук почна да се оси ... ш.И да видяхме черния рекс , нито сме слепи нито тъпи.И да на теб човек като ти подаде ръка ти го завираш в калта. А колко време си висял да ни следиш един господ те знае ма евала като не смееш да влезеш при нас - защо ли? И щом смяташ , че седмични срещи няма, защо си правиш труда да пишеш тук? Надявам се, че всички който искат да се събирам като преди ще дадът предложения за ново място а и всички фенове на ХОНДА са добре дошли!!

Редактирано от mcros

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Цитирам име = "Лено" дата = "22-ри октомври 2010 год, 01:01 ч." след = '1051110139 '][Цитирам име = "madmax-Хонда" след = '1051110105 "дата = 21-ви октомври, 2010 година, 23:29 ] незнам клега кои се отделиха но тая сре6та беше доста добра:) бяхме около 15 човека и си прекарахме добре.повечето бяха нови, по ме интересува кадеса старите кадри, кадеса онези ентосиазирани хондажий дето идваха преди на фемили?впрочем имам предложение за смяна на мястото кадето да се сабираме!искам от вас да предложите каде да го правим всеки четвартак? [/ Цитат]Добре яко мнение харесва ми само че като пишеш мнение се осазнаи се щото бяхме 2 коли и си помисли как става това вие да сте били там а ние къде ли бяхме :))))))))) а вие къде бяхте на полигона ли че и там бяхме или нз монт упе че там вече има бариера и не пускат рейсари ок пич продалжавай да си вярваш :)!:)На метана днеска две коли супер от 7,30 до 9,30 познай каде са онези 15 коли на полигона ли пффффффф надалииии[/ Цитат]Да вярно е че на срещата бяхме две коли но явно и на колегата му е писнало да ти слуша глупостите и ако ти се ходи до тоалетната си вземи няколко топчета хартия че и тук почна да се оси ... ш.И да видяхме черния рекс , нито сме слепи нито тъпи.И да на теб човек като ти подаде ръка ти го завираш в калта. А колко време си висял да ни следиш един господ те знае ма евала като не смееш да влезеш при нас - защо ли? И щом смяташ , че седмични срещи няма, защо си правиш труда да пишеш тук? Надявам се, че всички който искат да се събирам като преди ще дадът предложения за ново място а и всички фенове на ХОНДА са добре дошли!!

Тея филми дето си ги засанувал сънуваййй си ги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а месечни ще има ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Цитирам име = "Еди Ведър" дата = "22-ри октомври, 2010 година, 17:08" след = '1051110266 ']... А месечни ще има ли??[/ Цитат]Ами ако успеем пак да се съберем защо да няма ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се организира поне 1 среща и да видим какво ще стане- Русенския клуб ли е най-зле, има фенове хубави коли ама....няма желание ли организация ли...? Аз като в нов град да пусна мухата...да направим само 1 среща 4-5 или 10-15 няма значение пък да видим какво ще стане. Мнения ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

паживйом увидим ако стане стане евала щото последно време само се лае из форума :П а нищо ама нищо не се прави по въпроса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се организира поне 1 среща и да видим какво ще стане- Русенския клуб ли е най-зле, има фенове хубави коли ама....няма желание ли организация ли...? Аз като в нов град да пусна мухата...да направим само 1 среща 4-5 или 10-15 няма значение пък да видим какво ще стане. Мнения ?

Колега сериозно се рабори по въпроса да се съберем отново въпреки ,че реално не е лесно но ще се опитаме да направим нещо.По въпроса за лаенето - тия дето лаят могат и да хапят а тия дето се оплакват незнам дали могат да бягат бързо ,че вече повечето са наясно с нещата кой каде е ср_л и защо.Точно това е причината в момента да няма срещи или поне не такива като преди - за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се организира поне 1 среща и да видим какво ще стане- Русенския клуб ли е най-зле, има фенове хубави коли ама....няма желание ли организация ли...? Аз като в нов град да пусна мухата...да направим само 1 среща 4-5 или 10-15 няма значение пък да видим какво ще стане. Мнения ?

Колега сериозно се рабори по въпроса да се съберем отново въпреки ,че реално не е лесно но ще се опитаме да направим нещо.По въпроса за лаенето - тия дето лаят могат и да хапят а тия дето се оплакват незнам дали могат да бягат бързо ,че вече повечето са наясно с нещата кой каде е ср_л и защо.Точно това е причината в момента да няма срещи или поне не такива като преди - за сега.
Жалко на работа съм не мога да дойда но ПРИЯТЕЛ АКО ТРЯБВА ДА ТЪРСИШ ПРИЧИНА ТЪРСИ Я НЕ САМО В ДРУГИТЕ А И В СЕБЕ СИ ! Защото е лесно да заплашваш !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се организира поне 1 среща и да видим какво ще стане- Русенския клуб ли е най-зле, има фенове хубави коли ама....няма желание ли организация ли...? Аз като в нов град да пусна мухата...да направим само 1 среща 4-5 или 10-15 няма значение пък да видим какво ще стане. Мнения ?

Колега сериозно се рабори по въпроса да се съберем отново въпреки ,че реално не е лесно но ще се опитаме да направим нещо.По въпроса за лаенето - тия дето лаят могат и да хапят а тия дето се оплакват незнам дали могат да бягат бързо ,че вече повечето са наясно с нещата кой каде е ср_л и защо.Точно това е причината в момента да няма срещи или поне не такива като преди - за сега.
Жалко на работа съм не мога да дойда но ПРИЯТЕЛ АКО ТРЯБВА ДА ТЪРСИШ ПРИЧИНА ТЪРСИ Я НЕ САМО В ДРУГИТЕ А И В СЕБЕ СИ ! Защото е лесно да заплашваш !
Надали ще липсваш на някого и минах периода със заплахите отдавна и не само аз.А що се отнася до причините до колкото помня това ти е бил винаги големия проблем като се омажеш някой друг да е виновен а ти цвете за мирисане. Ма номера минава няколко пати и хората се осещат -ТИ НАС ЗА МАЛОУМНИ ЛИ НИ МИСЛИШ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво сега утре каде ще е срещата? да знам каде да идвам :lol:

За сега сме на старото място а именно на метанстанцията до бившия завод Петър Караминчев в кв Здравец Север от 19.00 -а в неделя месечната е на паркинга на Левента (ТВ кула) от 12.30 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се организира поне 1 среща и да видим какво ще стане- Русенския клуб ли е най-зле, има фенове хубави коли ама....няма желание ли организация ли...? Аз като в нов град да пусна мухата...да направим само 1 среща 4-5 или 10-15 няма значение пък да видим какво ще стане. Мнения ?

Колега сериозно се рабори по въпроса да се съберем отново въпреки ,че реално не е лесно но ще се опитаме да направим нещо.По въпроса за лаенето - тия дето лаят могат и да хапят а тия дето се оплакват незнам дали могат да бягат бързо ,че вече повечето са наясно с нещата кой каде е ср_л и защо.Точно това е причината в момента да няма срещи или поне не такива като преди - за сега.
Жалко на работа съм не мога да дойда но ПРИЯТЕЛ АКО ТРЯБВА ДА ТЪРСИШ ПРИЧИНА ТЪРСИ Я НЕ САМО В ДРУГИТЕ А И В СЕБЕ СИ ! Защото е лесно да заплашваш !
Надали ще липсваш на някого и минах периода със заплахите отдавна и не само аз.А що се отнася до причините до колкото помня това ти е бил винаги големия проблем като се омажеш някой друг да е виновен а ти цвете за мирисане. Ма номера минава няколко пати и хората се осещат -ТИ НАС ЗА МАЛОУМНИ ЛИ НИ МИСЛИШ ?
хапят а тия дето се оплакват незнам дали могат да бягат бързо ,че вече повечето са наясно с нещата кой каде е ср_л и защо.Точно това е причината в момента да няма срещи или поне не такива като преди - за сега.Сигурно тези думи са мой или аз пак на някой виновен ама айй карай аз заплашвам дааа! сериозно се замислих нещо тъй като плашиш че ще бягам бързо да зема да дойда да видим колко ли ще бягам бързо и какво всички знаят за срането и като гледам колко 15 човека преди мен са писали че ще ходят на седмична както вие твърдите че сте били толкова хмммм баси ако някой има нещо да ми казва или толкова мноо преча на някой аз судоволствие няма да идвам никъде ! А и има Национална среща там знам че поне мога да отида и не да ми се сърдчт някой хора да цитирам че съм бил при МИТАКА на палатка и за тва не искали да ме вивждат и за тва се сърдели еи тез детските номера на някой друг . И мойта кола не варви мноо или на Митака дето 3 година не си бил сложил двигателя или не бил си пребоядисал колата там си негов проблем а думите ваши .А когато аз купих цял ЦРХ за оправя друг на някой хора им беше прекрасно добре и като нямаха 1 лв в джоба дори и за цигари им давах ей на ей такива неблагодарни работи евала им кажи и като искаш хапи си там колкото си искаш дреми ми на оная работа за срещата колко хора имало аз пак ще отида на Национална и пак ще си искарам добре сервизи бол гаражи също рацете ми не са наврени одзад:):lol:!
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се организира поне 1 среща и да видим какво ще стане- Русенския клуб ли е най-зле, има фенове хубави коли ама....няма желание ли организация ли...? Аз като в нов град да пусна мухата...да направим само 1 среща 4-5 или 10-15 няма значение пък да видим какво ще стане. Мнения ?

Колега сериозно се рабори по въпроса да се съберем отново въпреки ,че реално не е лесно но ще се опитаме да направим нещо.По въпроса за лаенето - тия дето лаят могат и да хапят а тия дето се оплакват незнам дали могат да бягат бързо ,че вече повечето са наясно с нещата кой каде е ср_л и защо.Точно това е причината в момента да няма срещи или поне не такива като преди - за сега.
Жалко на работа съм не мога да дойда но ПРИЯТЕЛ АКО ТРЯБВА ДА ТЪРСИШ ПРИЧИНА ТЪРСИ Я НЕ САМО В ДРУГИТЕ А И В СЕБЕ СИ ! Защото е лесно да заплашваш !
Надали ще липсваш на някого и минах периода със заплахите отдавна и не само аз.А що се отнася до причините до колкото помня това ти е бил винаги големия проблем като се омажеш някой друг да е виновен а ти цвете за мирисане. Ма номера минава няколко пати и хората се осещат -ТИ НАС ЗА МАЛОУМНИ ЛИ НИ МИСЛИШ ?
хапят а тия дето се оплакват незнам дали могат да бягат бързо ,че вече повечето са наясно с нещата кой каде е ср_л и защо.Точно това е причината в момента да няма срещи или поне не такива като преди - за сега.Сигурно тези думи са мой или аз пак на някой виновен ама айй карай аз заплашвам дааа! сериозно се замислих нещо тъй като плашиш че ще бягам бързо да зема да дойда да видим колко ли ще бягам бързо и какво всички знаят за срането и като гледам колко 15 човека преди мен са писали че ще ходят на седмична както вие твърдите че сте били толкова хмммм баси ако някой има нещо да ми казва или толкова мноо преча на някой аз судоволствие няма да идвам никъде ! А и има Национална среща там знам че поне мога да отида и не да ми се сърдчт някой хора да цитирам че съм бил при МИТАКА на палатка и за тва не искали да ме вивждат и за тва се сърдели еи тез детските номера на някой друг . И мойта кола не варви мноо или на Митака дето 3 година не си бил сложил двигателя или не бил си пребоядисал колата там си негов проблем а думите ваши .А когато аз купих цял ЦРХ за оправя друг на някой хора им беше прекрасно добре и като нямаха 1 лв в джоба дори и за цигари им давах ей на ей такива неблагодарни работи евала им кажи и като искаш хапи си там колкото си искаш дреми ми на оная работа за срещата колко хора имало аз пак ще отида на Национална и пак ще си искарам добре сервизи бол гаражи също рацете ми не са наврени одзад:):lol:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега всички знаем за поредните ти изпалнения на националната -догодина ходи пак никой не те е спрял,никой не ти се е разсардил за това ,че си отишал със колегата Митко а за лъжите преди да отидеш , а за вапросните момчета ако ти си дал клечка те са ти дали наръч и ти пак обиколи града да ги оплюеш за благодарност.Аз сащо по един или друг начин сам гледал да ти помогна но ти и мен не пропусна ,мислиш си ,че си велик майстор :lol: и аз незнам кой те е излъгал .Прави си колата кадето искаш но нали си велик не трови живота на хората всеки пат като я строшиш .А колко си фен на марката само ти си знаеш щом даваше мило и драго да ти дам БМВ - то за рекса.п.п Научи се да пишеш грамотно - ако изобщо можеш:D:)

Редактирано от mcros

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега всички знаем за поредните ти изпалнения на националната -догодина ходи пак никой не те е спрял,никой не ти се е разсардил за това ,че си отишал със колегата Митко а за лъжите преди да отидеш , а за вапросните момчета ако ти си дал клечка те са ти дали наръч и ти пак обиколи града да ги оплюеш за благодарност.Аз сащо по един или друг начин сам гледал да ти помогна но ти и мен не пропусна ,мислиш си ,че си велик майстор :lol: и аз незнам кой те е излъгал .Прави си колата кадето искаш но нали си велик не трови живота на хората всеки пат като я строшиш .А колко си фен на марката само ти си знаеш щом даваше мило и драго да ти дам БМВ - то за рекса.п.п Научи се да пишеш грамотно - ако изобщо можеш:D:)

Айде ся клечка съм бил дал искал съм БМВ ако съм искал щях да имам БМВ ама мило и драго за твоето не щото аз не карам такива коли за разлика от теб а за националната и за кви иЗпълнения съм правил хмм защитавах вас нали се сещаш а това тебе какво те засегна .Великите майстори сте вие дето ......много хора остана Очеровани от майсторските ви испЪлнения .А живота е кратък !И аз ако съм нещо казал за тези момчета досега само съм ги защитавал и съм се борил за тях и на националната беше така това че, нямаш никакво отношение към мен и се опитваш да се защитаваш и си измисляш в момента означава знеш ли какво че изобщо не си наясно как стоят нещата!КАРАЙ СИ БМВ ТО И ФАЛВЕТО ЯКО СИ ФЕН ЛИЧИ СИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега последно седмична ще има ли?

Там сме Митак:) На горния няма смисъл да отговарям ,че съм излязъл от детската градина отдавна .Аиде на среща всички пак да видим какво ще излезе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще пропусна .Приятно изкарване :smile1:

Редактирано от mcros

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще пропусна .Приятно изкарване :)

здравейте приятели ще се саберем ли тоя четвъртак на среща ??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще има ли някой на метана?

:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли Хондаджий в тоя град ? Аиде на седмична да ви видим живи ли сте ,умре ли сте :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея каде може да се сабираме на седмична. Разбира се ако вие сте съгластни и няма никаф проблем. Моята идея е на образцов Чифлик старата конна база. В момента там има спортно развлекателен комплекс с много работи(3-футболни игрища 2-тенис маси конна езда механа). Ето ви и сайчето да разгледате и дали искате http://novexsport.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ок ама аз няма с кого да дойда :honda: преди поне имаше хора скойто идвах а сега те се отказзаха и така :( иначе искам да дойда както преди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...