Jump to content
Guest gearborn

Gauges

Recommended Posts

Guest gearborn

Кой иска да смени малко фацата на уредите?Вижте какво ми попадна. :rolleyes:http://www.dynamiitti.com/autodata/mpohjat.htmlКато се пообработи, с Фотошоп или нещо от сорта, със сигурност ще стане уникално. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

Нищо лично ама не е ли малко раничко на 140 да слагаш оранжево-червено ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я го направи до 180 червено после зелено да видим :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и от мен , това на мен ми харесва просто и семпло http://activity.spnet.net/km/ , и най важното е икономията , че тоя бензин 2.30 лв/литър мамата си е..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Тамън и аз се канех да питам , как смятате да го излъжете да светне вечерта :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои колега ще даде предложение от какъв материал може да се направи километража.Някой от рекалмния бизнес може би.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение">

 

 

 

 

Публикувано изображение">

 

 

ето как аз реших проблема с циферблатите и със светенето в тъмного :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те мойте и без това не светят. :rolleyes: Шегичка, външно осветени са, ама не знам дали е правено допълнително :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето как аз реших проблема с циферблатите и със светенето в тъмного :)

То това е най-лесния начин.....но не и най-евтиния!!!:rolleyes:

 

п.п. аз примерно съм с такива (най-разпространените) м/у другото на puma-та са просто скандални!!!:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Kolko struvat takiva ciferblati?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolko struvat takiva ciferblati?

Пиши на кирилица!!! Относно въпроса ти , говори с PUMA , той е човекът за теб :rolleyes: Ще ти излезнат към 100-тина лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, страшни са тия циферблати. с малко заигравка какви хубави неща стават ... хайде някой по-запознат с нещата да даде идея от какво да се направят. примерно някакво лепящо фолио ще е перфектно. само да се залепи в/у старите циферблати. ама с осветлението е проблем :) може би ако се принтират с някаква специална светеща боя ... нямаме ли тука някой който се занимава със стикери и подобни да даде едно рамо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй наистина някой по запознат да даде идея от какав материа да се направи.В тия циферблати всеки може да внесе доста индивидуализъм в колата си.На колегата puma са яки,ако ставаха за моята кола щях да зема един ама не,пък и по големите цифри са в мили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй наистина някой по запознат да даде идея от какав материа да се направи.В тия циферблати всеки може да внесе доста индивидуализъм в колата си.На колегата puma са яки,ако ставаха за моята кола щях да зема един ама не,пък и по големите цифри са в мили.

Мене лично това доста ми хареса ;) Карам си с "60" и не ма ебе(ако ме спрът мога да ги повозя да видят че с 60 се движа ) ;) И така на темата , айде някой наистина по компетентен да дане някви предложения на каква материя да се принтнат тия неща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то принтването лесна работа в всяка рекламна къща ще ти кажат номера е че без плазмена подложка каквото да лепиш отгоре ще рябва да о осветяваш с диоди или квито щеш там глупости и ако си със задна подсветка се ядва някак ама ако си с горна направо си е селска изцепка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй наистина някой по запознат да даде идея от какав материа да се направи.В тия циферблати всеки може да внесе доста индивидуализъм в колата си.На колегата puma са яки,ако ставаха за моята кола щях да зема един ама не,пък и по големите цифри са в мили.

ами колега верно че по големите цифри са в мили ама те циферблатите са амеркинаски и няма как в европа просто ги няма само Custom made а ам цифрите на мене не ми се събитрат в портмонето :unsure: и да стават и за ВТИката ти само че комплекта е друг до 230 и до 9500оборота иначе си стават идеално ама нямах възможност да поръчам този път! Търсих едни до 10000 об на колегата Maniak ама там одарих на камък :) Но за ВТИката си има чдуни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

Публикувано изображение">

ей на как станаха на колата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер е станало ! 1.Поздравления :dry::) и2.Хубави са...но (без да се обиждаш) не са толкова ефектни..и според мен поне,биха отивали повече на някоя класика от 60-те от колкото на тази нахъсана хондичка (подписа)п.п Много слабичка изглежда на пръв поглед от това че самия километраж изглежда малък .....и на доста хора (по незапознати с коли) ще гледат втрещени от малката скросто която развива хаха,

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли не сме измислили, как ще светнат :angry:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен това е екстремно грозно, но ако искате да светне можете да си поръчате от тънък плексиглас да ви изрежат формата на километражите, след това принтирате на качествена тънка и висококачествена хартия с двойнозалепващи свойства, залепяте на плексигласа и монтирате... от там нататък е въпрос на въображение дали искате да оставите стандартните подсветки или ще монтирате други. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение">

 

 

ето ги и вечерта след монтажа :angry: а дали са "малко ретро" това е спорен въпрос :angry: извинете за снимката ама нокиата по хубави не прай :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея от плазмените ли са колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея от плазмените ли са колега?

Ако въпроса е към мен, НЕ.Това е измислица на един колега.Ама верно са си циганийка. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че колегата Puma е качил снимка, само че ми приличат на плазмени и за това питам :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

Гледам че колегата Puma е качил снимка, само че ми приличат на плазмени и за това питам :P

ами да колега с плазмена основа са иначе ринговете отгоре се слагат допулнително и плазмата свети под тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pencho_hondata

ами да колега с плазмена основа са иначе ринговете отгоре се слагат допулнително и плазмата свети под тяхтая основа няма нищо общо с плазмените дисплеи, това в основата е LED фолио което се продава на листи и може да се реже във всякаква форма после му подаваш захранване и то свети.ето пример :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая основа няма нищо общо с плазмените дисплеи, това в основата е LED фолио което се продава на листи и може да се реже във всякаква форма после му подаваш захранване и то свети.ето пример :) ами колега не знам те си дойдоха от англия с 2 страници книйка и упътване и насякъде пише плазма гаугес ама ти явно си по голям инжинер от производителя и ги разбираш нещата!Аз като по прост и неук ще си замълча и ще се съглася!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпроса е в българия такова фолио от къде може да се купи ... хмм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако обичаш недей тръгва с рогата напред, и стига с това кой е по по най. Просто уточних че това няма нищо общо с плазмените дисплеи, и само ги имитират с това EL sheet, което всъщност е Electroluminescent foil а не LED както бях написал преди, (моя грешка).А колкото до това от къде в БГ преди време xtuners (колега от форума) продаваше такова фолио, сега незнам има ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако обичаш недей тръгва с рогата напред, и стига с това кой е по по най. Просто уточних че това няма нищо общо с плазмените дисплеи, и само ги имитират с това EL sheet, което всъщност е Electroluminescent foil а не LED както бях написал преди, (моя грешка).А колкото до това от къде в БГ преди време xtuners (колега от форума) продаваше такова фолио, сега незнам има ли.

не тръгвам с никви роги просто се изказваш за нещо което дори не си виждал!!!!! Айде със здраве да си ги правите от фолио аз никои не задължам с мнение просто казвам с какво мога да помогна на колегите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

придържайте се към темата :blink: стига с тия глупости, на повечето от нас тук не ни интересува кой какво си е сложил и колко е по-яко. тия алтернативи ги знаем всички. ако нямате отговор на конкретния въпрос, моля не пишете безмислени коментари. темата само става 102 страници и накрая няма нищо смислено. една молба от мен и предполагам всички които ги интересува реалната направа на тия циферблати: пишете само ако имате реална конкретна информация относно това фолио или къде извършват такъв печат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o
http://www.xtuners.com/enlights.htmПримерно това :cool: Иначе аз след месец ще поръчвам за мои нужди такова EL фолио от US .Там е в пъти по-евтино :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...