Jump to content
Guest Founder

15.03.08, гр. Сливен, Drag Racing Day

Recommended Posts

Guest Founder

На връх Тодоров ден в гр. Сливен ще се проведе състезание по Drag racing ... някой от колегите бяха на предния " Lechkov drag racing day "и предполагам останаха доволни въпреки пречките които създаде времето.Пускам ви тази темичка просто информативно ... ако някой има желание и време може да заповяда :(Доста колеги вече гледам са заявили и по друго форуми дори участие в драговете :)Пожелавам им успех и дано този път участници с марката Хонда бъдат значително повече от колкото предния път / само 2 црх-а , този на Симон_ЦРХ и на Дойчин /.Ако има повече желаещи може да се съберем преди това и да ходим заедно към пистата .чао :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На връх Тодоров ден в гр. Сливен ще се проведе състезание по Drag racing ... някой от колегите бяха на предния " Lechkov drag racing day "и предполагам останаха доволни въпреки пречките които създаде времето.Пускам ви тази темичка просто информативно ... ако някой има желание и време може да заповяда :(Доста колеги вече гледам са заявили и по друго форуми дори участие в драговете :)Пожелавам им успех и дано този път участници с марката Хонда бъдат значително повече от колкото предния път / само 2 црх-а , този на Симон_ЦРХ и на Дойчин /.Ако има повече желаещи може да се съберем преди това и да ходим заедно към пистата .чао :)

аз тука ;) мога да кажа 4е ще има още два(црх) за момента са в таина;)кои са те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле,интересува ме в колко часа почва мероприятието,горе долу къде се намира пистата спрямо града и кви са класовете и изискванията.Също така ме интересува как се провежда състезанието-на преки елиминации след жребий или по времена и в стартова решетка?Искам и да запитам може ли да се махат неща от интериора и по-конкретно седалки и преден десен фар(екстериора)?Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1r1L ,да се надяваме,че времето ще е хубаво този път и ще дойдете :( Има вариянт да не успея да дойда...този път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

K1r1L ,да се надяваме,че времето ще е хубаво този път и ще дойдете :) Има вариянт да не успея да дойда...този път

лошото е 4е съм пешеходец моментно. :) но;) както се о4ертава от Бургас ще има добре въвяща кола ;)(макар и сток) :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще се постарая да организирам софийската група и да дойдем поне като семкаджии :( заслужава си със сигурност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ААА да ги нямаме никви такиви "семкаджии", аз поне ще се пусна :( Демек +1 за софийската група!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм силно "ЗА" да се съберем и междо другото да си направим нещо като среща на клубатака и така повечето ще идват от далеч, поне лаф да става :Dто летището голямо има място :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имам повече информация след няколко дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Diego

Founder знаеш ,че бяхме със спукана гума иначе Дойчо щеше да се озори :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Diego
Отговорено (Редактирано)

Founder знаеш ,че бяхме със спукана гума иначе Дойчо щеше да се озори :)П.С. Съжалявам за двата поста ,но ми лагна нета нещо

Редактирано от Diego

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Founder.. А какво стана с иформацията ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Мда и от софето ще искаме инфо :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам за ако някои се сагласят да се саберем при Доичин в събота вечерта :thumbs1: да заредим предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman4o

колеги намерих стара информация от предния драг в Сливен през миналата година,програма,правила,записване и др. Предполагам че състезанието ще бъде организирано по същия начин,защото предния път организаторите се справиха добре ,но това са мой предположения. Ако на някой му е интересно да прочете тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, днес говорих с един от хоата участвали от части в организацията на предните състезания и миказа , че този път състезанията ще са просто люботелски.Организация не е поета нито от Лечков , нито от Драг Тиим Сливен.Така , че всичко ще бъде просто един ден със състезания безорганизация и прочие.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ли това,че няма да има класове,а ще се пуска който с когото хване-демек пълен хаос?!Братле,дай малко повече подробности,ако знаеш разбира се.Също така напиши в колко часа е мероприятието,ще има ли предварително записване и ще може ли да се карат коли с липсващи части от интериора и екстериора???Мерси преварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаудньра го е казал, няма да има никаква организация, кой с каквото има и както иска, така ще се пуска ... пьлен free style :( А за времето, предполагам около 14ч. ще се сьберат повечето хора, поне така стана предния пьт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е "free style" , и аз може да дойда , щото иначе в класове , ако ме сложат с някоя 2,0л баварка с 200нм к'во щях да прая с мойта малката 1,6 VTI-ка :(:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

споко по нашия край не са много тия баварки :(но за сметка на това всички имат "М Пауър" емблемка

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бьда там, тькмо ще поразтрия малко дьртите кокалите на мойта, и да видя освен да гьлта бензин , друго мое ли да прай ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но за сметка на това всички имат "М Пауър" емблемка

Е от това надписче най ме е страх . Чудя се дали да не си взема и аз едно от пазара и да си го лепна. Разбрах че след това мнного вървели колите :(:D п.п. Живот и здраве може да дойда да си пробвам колицата как върви на летище. п.п.п. Нека някой запознат да даде инфо за това къде точно се намира пистата. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма да има нищо организирано - ще си е както всяка седмица.Без класове , без регламент и т.н. :(Всеки с/у всеки , но това не пречи да бъде по-интересно :DВсички са добре дошли , ако не за друго поне да се позабавляваме повече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка седмица започваме да се събираме от 14.00 ...Но ако решите да се съберем примерно преди това в Сливен и да ходим всики заедно?Карта неможах да ви изнамеря , но най-просто казано.Пътя Бургас-софия .... качвате се на детелината преди Сливен и като тръгнете към града , пистата се намира непосредствено преди него в дясно.Просто е едно голо поле и няма как да я пропуснеш :rolleyes:Бих ви чакал на детелината ,но понеже незнам все още с каква кола ще съм не искам да се наемам с подобна задача.Ще се консултирам с колегата Крелион и ще ви пиша допълнително.бръм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да ви предупредя да не точите много зъби,за събота.Щом няма да има нищо организирано е много лошо.По принцип всяка неделя там се събират много хора и става доста опасно.Напоследък се научиха да идват и много,много от братята роми,който буквално обграждат колите на старта и след него и става опасно коли движещи се с 130-150 км.ч минават на 1 метър от публиката. Не искам да ви разубеждавам да идвате но да си имате едно на ум по въпроса за безопастноста,който е доста важен.Колегите Founder и Krelion могът да потвърдят думите ми. Малко снимки от летището и гонките може да видите туки тукНадявам се по малко хора да са разбрали и да се съберат сериозни рейсъри с добри коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тай като не е организирано какво ще се каже на чентегата да не отидем и да цафнат след 30 мин. и да си ходим след това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще се появат или не,това нокой не може да каже.По принцип всяка неделя се събират рояци от хора на летището,както виждате от снимките.Много рядко идват да ни гонят,или ако дойдат минават един път и си заминават.Най страхливите запалват гуми и си отиват,другите чакат да си отидат и на газ на старта.Един път дойдоха и от мегафона се чуваше "Напуушштайте бържже пистата,качвайте се по колите и се праздожвайте" и това беше и си заминаха.То човек да се чуди кво да прай да се смее ли или да се качва на колата и да си ходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се по малко хора да са разбрали и да се съберат сериозни рейсъри с добри коли.

Ми цял Бургас знае малко мисля че ще се разобедят като разбраха че няма организация според мен ще е интересно и си засложава да се отиде нищо че нямам барза кола да покажа но сам с Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте колеги, гонки ще има със или без организация ,това трябва да ви е ясно.От там нататък всеки сам си преценява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Последно мероприятието е в събота около 14.00 часа-нали така.Искрено се надявам да нама полиция,защото идваме от Шумен и се надявам да станат добри гонки.На линия сме с Тойота МР2,Опел Астра(Ц20ХЕ),Голф 2(2.0 16 с доста шукарии,ЦРХ 2 ген(Б16А1),а може и още маняци да се навият!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, все сериозни машини, очертава се да стане веселбата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasim

Значи,легални гонки както Лечков Драг Реисинг 2007 няма да има,но ще има доста хора както винаги на тази дата,така че всеки който иска да дойде е добре дошъл.По принцип се събираме към 13.30 - 1400ч.,но в събота сигурно ще има хора дошли по-рано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точим,точим ама за съжаление на мен ми се отвори една работа точно за уикенда ,която не търпи отлагане и няма да мога да дойда. Живот и здраве , някой друг път Поздрави от Русе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

мом4ета става някаквеа обървкация на 15.03 от 13 4аса ще се проведе ретро рали италианско предлседване а ние ще се събираме от 14 на същатата писта? !?!?няма да е свършило до тогава някои да даде яснота за тези които 4акат:D)...!!!!http://forum.rally-club.bg/viewtopic.php?f=3&t=4301

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно някви пичове ще се мъчат да организират нещо , но нищо няма да се получи :DАз вчера за първи път чух за подобна инициатива :P

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно някви пичове ще се мъчат да организират нещо , но нищо няма да се получи ;)Аз вчера за първи път чух за подобна инициатива :D

а4ка кажи и тук и в тунинг бг последно в колко 4аса 4е много хора ме питат..и някакви са си наумили и в 9-10 да тръгвали;П в 14 ли е последно;П :P;)знам 4е по нагоре си писла 14 но все пак повтори го пак има недоразбрали. Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

Старозагорци сме в 13. 13и30 там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отдавна следя тази тема и други подобни, и страшно много се изнервям. "Лечков Драг Рейсинг" - що за простотия може да роди някоя глава.Хора изборите свършиха, на никой не му пука ни за драг, ни за мраг. Не се чудете, че няма да има никаква организация - това е повече от естествено.След 4 години, когато пак има избори, тогава PR-a на Лечков ще измислинякое друго актуално мероприятие за да лъсне имиджа му. А дотогава хайде спрете с този ден на Лечков, че аман от политика...П.С. Много се извинявам за офтопика, но не се сдържам вече.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако са саберем в 1 - 2ч. с ретрото какав драг ще има по измежду ретрото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...