Jump to content
samux

Kачествени инструменти

Recommended Posts

Смятам да си купувам куфарче с инструменти и искам да ме посочите кам неква марка или магазин, искам да са хубави и качествени но все пак да не ми режат много много главата, дайте съвет колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, златни ли са?

Нем, съвсем нормални като тези които си купих за 2,50лв от левчето :)

 

Може да са от някви космически сплави :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От каф материал са?Iskam Cromo-Vandamio, не знам точно как се казва на Български...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, RICO не ти ли вършат работа. Все пак не са инструменти за професионална употреба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GEDORE класика в жанра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

още един глас за FACOM просто мисля ,че няма по добри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че RICO ще ти свършат работа ,стига да не са ментета !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Смятам да си купувам куфарче с инструменти и искам да ме посочите кам неква марка или магазин, искам да са хубави и качествени но все пак да не ми режат много много главата, дайте съвет колеги!

Кажи все пак това куфарче с инстгрументи за какво ще го ползваш? Ако ще обираш банка значи клещите от 92 лева са ти евтини, а ако просто куфарчето ще си седи някъде за 92 лева може да глобиш и две куфарчета.За клещи специално CETA FORM са едни много идиотоустойчиви клещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tona са, може би, най-добрата комбинация цена/качество, стига да са оригинални... поне аз съм много доволен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest samux

Ми главно ше ги ползвам за да разглобявам кори, смяна на накладки, разглобяване на броня, табло и т.н.....Не ми трябват некакви супер мега професионални ма не искам да са некакви направени от масло дет не само да се огъват, па да ми преебат некво болтче после да трябва да се мъча да го вадя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

USAG бих казал аз,за мен това са лидерите заедно с FACOM.Ако няма да ги ползваш професионално обаче,едно Рико ще ти е перфектно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

USAG бих казал аз,за мен това са лидерите заедно с FACOM.Ако няма да ги ползваш професионално обаче,едно Рико ще ти е перфектно

Имам отверки USAG от 10г.и не са мръднали!А доста се работи с тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялата фамилия имаме автосервизи , турбосервизи и цял куп инструменти вътре. Ако ти трябва за тази цел която си споменал по горе - RICO :) мн евтини , навсякъде се намират и вършат работа , иначе за про - FACOM :no:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бриколаж, където аз бачкам има разпродажба и в момента има GEDORE на 20 лв - комбинирани клещи, резачки, за заголване на кабели и др. С доживотна гаранция са, както и Факома- и такива продаваме, но не са в разпродажба и са по 50 кинта. Ако решиш да отидеш и не можеш да ги намериш питай някой от консултантите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За отвертки и електрически клещи HAUPA те са за работа под напрежение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме в работата комплект на WALTER с тресчотки и отверки с много различни накрайници, удължения, карета и т.н. Качеството е доста добро. Куфарчето отвън е синьо на цвят. Успех с избора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...