Jump to content
Hondio Metan

Лепенки Хонда фен клуб

Recommended Posts

Извинявам се за поредицата сигурно тъпи въпроси ама съм нов и докато се науча... Ама надявам се да помагате. :) Искам само да попитам от къде можем да се сдобием с лепенки за номера и не само на фен клуба? Ако някой може да каже как става ще съм му много благодарен. Мерси предварително и безаварийно каране на всички. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези за под номера свършиха, освен ако някой не е поръчал нови.От другите лепенки има при Омбре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го намеря за да му драсна едно ЛС. Нещо и не мога да разбера как да търся абонати..Мале много съм зле... Хайде ако Омбре прочете това да драсне един ред. Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

и аз искам лепенкиииииииииииииииииииииииииииииии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май бая народ се посъбрахме, еми който знае от къде да си намерим да каже. Според мен на всеки нов член на клуба трябва да му се дава, защото другите да знаят с кого си имат работа ;) Днес ми казаха че нашия клуб е един от най-силните;) Казаха че сме сектанти направо;) Няма лошо, най-добрите сме;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, какво значи "ако някой знае от къде да си намерим да каже" ? Нали ви казах от къде ? Ето информация за мястото http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278. Това не е място където просто случайно се намират 1-2 лепенки, това е първоизточника ако може така да се каже ;) Единия начин е да идете на място, другия е на някоя месечна среща да се появите и да питате. Аз минах от там и взех 40 бр. за миналата месечна в Пловдив. Имам все още останали, но са ми в Пловдив, някой ако не му се разкарва до София мога да му дам, ама тези дето сте от София - срамота!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за нас Варналии, може ли примерно да дадем една бройка и да ни изпратите? Ще Ви бъдем много бладорни, защото мисля че не сме малко хората които искат да се похвалят ча са във фен клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама тези дето сте от София - срамота!

:angry::angry: За Варненци, ми има некви ваши съграждани се мотат чат-пат из София ... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навитак за някоя лепенка, 2 хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате казвайте колко човека искате, да събера една бройка да кажа от София да пратят. Тези които не са от Варна да се организират. Варналии днес на срещата ще кажете, ако не звънете на 0897803627 да кажете, а аз в петък ще кажа бройката и ще се разберем как да ги взмемем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит за лепенките за номер които са,казвайте какво правим,готов съм с парите само време нямам да се занимавам,някой ако е навит да организира нещата да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит за лепенките за номер които са,казвайте какво правим,готов съм с парите само време нямам да се занимавам,някой ако е навит да организира нещата да казва.

Ами нали това казвам само кажи бройката аз ще запиша и към края на седмицата ще дам заявката. Ако има желаещи да казват. Срок петък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже по-актуална информация за лепенките? От къде мога да си поръчам? Благодаря:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на колегата Tino , аз от него си взех преди доста време. Може да има още в наличност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или на колегата Izanagi и той имаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някоя излишна лепенка из Варна ? :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля хората които ми бяха писали за лепенки да ми пишат пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...