Jump to content
M.Honda Civic

195/50/15 или 195/55/15

Recommended Posts

колега слагай 195/50/15 аз съм с такива и нямам проблеми а и това е размера с който ще ти показва вярно километража(скоростомера) разхода ще се вдигне малко и определено ще вози по дървено но возията за сметка на външния вид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте...

...195/55/15 са размера на гумите за сивик ВТи километража ще ти показва грешно . И без това малкия въртящ момент ...на двигателя ,ще се редуцира още една идея слагай 195/50 (колкото трябва да бъде) ... и карай с патрулна скорост ... да те видят всички , кви яки джанти имаш :) ...и аз съм със 195/50 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен още едно 195/50 - 2 години карах Д15Б2 с такива - много добре си ги търкаля - не и тежат и не вдига разхода (или поне не съм усетил спрямо 175/70 Р14 зимата). Да не говорим, че на 55 гумите са х1,5 нагоре в цената!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geue

Размера е 195х50х15 но и 55 да сложиш няма да е голяма разликата това са 2 см повече като диаметър което ще даде малко отражение в килметража но като цяло няма да видиш голяма разлика според мен. А и ще ти вдигне колата с 1 см което пак не е много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/50 това е и по добра визия има от 195/55Аз съм с 195/50-15 голяма турбо гъзария:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Явно 195/50 ще бъдат, благодаря за разяснениетоАбе гъзария - едва ли. Наскоро си заимах с Del Sol VTi който е на 215/45/16, онова стои ненормално, това ще е колкото да има някакви летни гуми, да не сасипвам зимните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно 195/50 ще бъдат, благодаря за разяснениетоАбе гъзария - едва ли. Наскоро си заимах с Del Sol VTi който е на 215/45/16, онова стои ненормално, това ще е колкото да има някакви летни гуми, да не сасипвам зимните.

50 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/50/15 ще са ти перфектни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега със сигурност 195/50 ще е отговора на загатката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...