Jump to content
Shadow^Dancer

Статично електричество ... по хечбека

Recommended Posts

Колеги, от няколко дена яко ме пере ток от колата. и то главно от шофьорската врата. изглежда проблема е при мен защото никой друг не го удря. направих теста с доста хора и никой не го удари ток. с мултицета също не отчитам някаква аномалия или потенциал някъде, обаче въпреки това ме пере ток яко. :) малко тъп въпрос, ама все пак надеждата ми е във вас - знаете ли нещо по въпроса ... p.s смейте се на ум, дайте да не правим много офтопик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм смени си дрехите и пак пробвай :)има значение от ква материя са и колко се наелектризирват

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това се получава от самия теб. Дрехи, коса, тапицерия на колата и други такива. Жените пере ли ги точец? Така както са с дълги коси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Дааа да ,и мен тия дни ме плющи като за световно .. и от аудито и от хондата .. чува се искрата чак ,луда работа :)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ако си влачиш краката докато ходиш, ако са ти от по-особена материя подметките на обувките, все така се получава. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Не ги влача ама както казаха в другата тема ,сигурно е заради шушлека и тапицерията ,случало ми се е под якето да усетя как ми се изправят косъмчетата по ръцете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

И при мен го има. Почти съм сигурен, че е от допира на изкуствените материи до салона. Интересно е, че приятелката най-често я удря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

Айдеее.. почна се пак, миналата година пак по това време като се позатопля и хората пропищяха :)И мен от няколко дни усещам че се натрупва електричество... като свалим малко дрехи всичко ще е ок :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее.. почна се пак, миналата година пак по това време като се позатопля и хората пропищяха :)И мен от няколко дни усещам че се натрупва електричество... като свалим малко дрехи всичко ще е ок :)

...прав си идва ли пролетта почва тока по колите няма значение ква марка са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май не е само като идва пролетта . мен целогодино си ме удря ток от шибаните врати , но обикновено се случва само когато слизам от нея и затварям вратата (независимо коя) , а и на хора който се возят в колата ми също се случва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали е съвпадение с по топлото време,ама от една седмица качих летните гуми YOKOHAMA и от тогава и мен ме праска яко тока. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това явление го усещам от няколко дни но не се бях замислил за това стати4но елктри4ество докато днес не про4етох и вашите слу4ки с тока. Ха сега да видим кои ще разбули загадката с тока по колите. Според мен маи колата не ме пуска да слизам, а когато сляза ме наказва, сигурно иска да я ръ4кам по цял ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...