Jump to content
F20A4

Странна кола?...

Recommended Posts

Пичове, миналата седдмица си карам аз прелюдеца и гледам в огледалата ме застига кола, спортна някаква, с вдигащи се фарове и аз на майтап върнах втора и така до 100-тина км/ч когато се оказа, че е безсмислено, защото той ме мина със 150-160 сигурно и то при положение, че беше тръгнал от място (светофар). Толкова бързо ме мина,че не разбрах каква марка е даже! Като спряхме на светофара се оказа нисан! И то с десен волан! Между стоповете пишеше модела ама не можах да го прочета. Та ако някой знае нещо.. в интернет такова нещо не можах да намеря. Според мен беше над 200 коня- 230-240 може би

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

Нисан 200 или 300 с турбо 160-170 коня са мисля че е било такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е било Nissan Silvia. Ето малко снимки за проверка

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен да е била някоя Силвия или в частност 200SX. Те имат и турбо версии, така че не и се чуди, за какво вървене иде реч! Имат страшно много модификации и фейслифтове, най-популявните из БГ са нещо от рода:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Има и

Публикувано изображение

А има и такива:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Ниссан 200сх

Невероятно красива кола! Сток това нещо е 1.8 ТУРБО 168к.с. ако не се лъжа.

Някой компетентен да ме поправи...

 

А Ниссан Силвия е ето това:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Sonse

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе няма значение, която и да е от тия. с две думи - изял си дървото от сериозна машина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи колата нова ли е била, стара ли е била, като съдиш по дизай и форми. Мисля че това доста ще ни улесни. Щом казваш че е била с вдигащи фарове и спортно купе, начи най-вероятно да е 200SX какъвто колегата Iceman е показал. Има ги в България и не са мн скъпи. Иначе тая кола може да се развие почти неограничено. Мощности от порядъка на 500 коня не са изключени. Много я ползват за дрифт и по тая причина че е евтина а може да се развие много. Наемника спомена модела 300ZX, които до 90 година наистина е с падащи фарове, ма не сам срещал такъв в БГ, а 300ZX след 90та вече не е с такива фарове,така че едва ли е било такова, но и двата са с V6 3.0л с турбо или без и гонят 230-300 коня тъй че не е срамно ако е било такъв. Честно казано не ми се вярва и да е била Силвия Ес14 или Ес15 щото са си кът в БГ, ако изобщо има, а и не са със спящи фарове. Има един стар модел Силвия със падащи, но си и личи че е от преди 90та, за тва кайи най-добре горе долу колко е нова/стара колата.В тоя ред на мисли може и Скайлайн да е било. Мисля че има една две 32ки в бг, но пак е малко вероятно.

Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Бааа, на такава дискусия го обърнахте, сякаш е видял НЛО! :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено силвия в София има доста сравнение с останалите градове.п.с. красива машина не е хонда но е голяма красавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............не ми се вярва и да е била Силвия Ес14 или Ес15 щото са си кът в БГ, ако изобщо има, ...............

Има......С15 е само с десен волан и знам за 1 в бг(Поли я вкара).........С14 колегата Анатоли(със размазания 5г. купе турбо) си докара на скоро но е във бокса още Sonse сток С13 е 169 коня(мноо сладки цифри за да ги буркаш с 68 :cool: ) :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - вероятно е 240SX!!! Но не ги знам колко са мощни. Във Враца има само един такъв и той е сток! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - вероятно е 240SX!!! Но не ги знам колко са мощни. Във Враца има само един такъв и той е сток! :P

Стига де , в БГ 240sx мисля че има само един вкаран от USA, силвия също има само една и то S15 от Япония, има един 200sx S14 и той е от Европата. Това са тези които знам аз , ианче най-много иам 200sx S13.Идеята с обърквацията е , че в Япония , САЩ и Европа има различни модели или с различни имена.S13 В Европа има само 200SX с 1,8 турвбо (CA18DET) 4 цилиндров редови -170 коня.S13 В USA незнам дали има с 1,8 турбо , но има с 2,4 атмосферен към 140 коня и се води 240SX.S13 в Япония има и 180sx - същия като европейския , може да има 10-тина коня повече само , ама там има и силвия - не с вдигащи фарове и купе , не хеч , пак с турбо мотора , като мисля че има и силвия с 2.0 турво -200 коня (SR20DET).S14 има само един вариант доколкото знам и навсякъде е с 2.0 турбо - 200 коня , като пак в Япония може да е с 10-20 отгоре.S15 се е предлагала само за япония с десен волан и само с 1 мотор , пак 2.0 , ама с по-голямо турбо (Т28, а не Т25 като другите 2 модела) и е 250 коня, ама се произвежда само 2 години , че влизат новите норми за изгорелите газове или нещо от сорта и я спират.Снимки на всичките разновидности ще ви намеря малко по-късно , че сега нямам време.Има вариант да има и други подификации за Австралия , които не са ми ясни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малее кви сте ми криминалисти само :thumbs1:

колата която е задминала колегата е на мой приятел и е Нисан Силвия c15 прави сте Поли я е внасял.

Момчето се качва доста често на ОМВ Бояна

а колата е просто уникална

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малее кви сте ми криминалисти само :D

....еми отприщи им се въображението беше въпрос на часове да я разкрият :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

darkosi не кара ли и той един нисан лош с десен волан и дигащи фарове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най - вероятно е 240SX!!! Но не ги знам колко са мощни. Във Враца има само един такъв и той е сток! !!!

200SX е нашият ... но определено радва ушето като мине покрай теб и се чуе *мекичкия* блоуоф... !!!п.п. Маниак ... да не би да е нещо такова "нисана" на Даркоси... :angry:http://www.cartuningcentral.com/wp-content.../toyota-mr2.jpghttp://www.cyberous.net/images/dsc00046.jpg Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa
Отговорено (Редактирано)

darkosi не кара ли и той един нисан лош с десен волан и дигащи фарове

по мои последни данни - тойота мр2, само че не последния модел, ами този преди него. И да, много е яка, мене лично много ме кефи!Ники, и този модел не е, негова доколкото си спомням е малко по-ръбава Опа, моя грешка, тоз модел е, който Ники <викат му Калламра> показва !!! а аз защо съм останал с впечатление, че е по-ръбава....май щото само отзад я гледах !!! Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

darkosi кара Супра...беше на националната с нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

darkosi кара Супра...беше на националната с нея :)

...супра И мр-2. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk
Отговорено (Редактирано)

да, същата MR2... аз пък що си мислех за ниссан... хм

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...