Jump to content
triXtyle

Какво ще направите ако .....

Recommended Posts

... ако някой ви открадне хондата??? ;) Не го пожелавам на никой, но все пак ...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наливаш си вода от чешмата (трябва да си традиционалист, с минерална не става) слагаш я в хладилника да се охлади и когато температурата достигне задоволителна стойност, я глътваш на екс. това е ... на един комшия му откраднаха шкодата миналата година, падна много обикаляне, полиция, жалби ... всичко по реда си. човека пръсна две торби нерви и пари и накрая се примири и си купи кола на старо ... на мен пък по-миналата година ми откраднаха колело оборудвано за даунхил на стойност 1500-1600лв от гаража и историята се повтори - много нерви и нищо. това е за съжаление. за това скъпички аларми, скъпички патрони и брави на гаражчетата (ако имате) и ако ви е по-нова и лачена хондичката - застраховка.

Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз го преживях това нещо :) . Имах един невероятен рекс, с още по-невероятен тунинг. Откраднаха ми го месец след придибивката... Трудно се излекувах... Просто още преди да ми платят застрахователите, си купих друг рекс... Иначе няма лек...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ако някой ви открадне хондата???

Много просто - взимам си парите от застрахователите. Затова е добре да дадеш малко повечко пари за застраховката ама да си я застраховаш на максимална стойност, че като стане нещо такова да не те притеснява. :) А някой хора даже си мечтаят да им се случи :) с непродаваемите коли....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dotzula

triXtyle, виждам, че си "пешеходец, но не за дълго" ...с тази тема ...и с този въпрос ...да не ти се въртят злокобни мисли??? :D:P:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не дава господ. Много ще се ядосвам ако стане нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти ми крадат кола и двата пъти сам си я намирам (втория път с юнака вътре) ........или се казваш "овчарчето Калитко" или си правиш каско !!! Аз за по-сигурно спазвам и двете правила вече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта нимоат я запалят !!! Шегувкам се... :( Каско му е майката, тея гадове си обикалят и гледат маркировката до кога е, то май и за тва имат дата тея стикери :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам стикер, но имам застраховка - това е решението според мен, дори да не получиш цялата сума, която си дал - пак не си съвсем вътре

Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

2 пъти ми крадат кола и двата пъти сам си я намирам (втория път с юнака вътре) ........или се казваш "овчарчето Калитко" или си правиш каско !!! Аз за по-сигурно спазвам и двете правила вече ;)

Сега видях темата. Абе Майна, горе се пита какво направи !!! С "юнака" де.Почерпа ли го за емоциите, които ти създаде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каското му е маиката за спокоен сън и ако недаиси боже стане белята 1-се надяваш да ти я намерят 2-ако не я намерят се надяваш на повече парички от застраховкатап.с.и на мен ми е интересно кво направи маината с юнака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти ми крадат кола и двата пъти сам си я намирам (втория път с юнака вътре) ........или се казваш "овчарчето Калитко" или си правиш каско !!! Аз за по-сигурно спазвам и двете правила вече ;)

Айде стига си ни мъчил кажи за юнака?Като те знаем колко си "дребничък" ;) !Иначе по темата:Отдавна сме го казали и доказали,Каско и си ок,за по сигурно и на паркинг,да няма оле джантите,боята и т.н. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами слезе с главата надолу от буса и полежа докато дойдат ченгетата, предлагаше кинти-минти, да се разбереме двамата (не че не се "разбра" после с куките де)......това е. Имах и малко проблеми с адвоката му после ама се оправих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...