Jump to content
bko

Hоnda Cr-v разход

Recommended Posts

Здравейте отновонякой има ли идея колко харчи извънградскоHonda CR-V II 2.0 150hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bko

Мерсиаз го гледах този сайт но ме интересува някой който кара такава кола да каже как са нещата наистина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките в този сайт излиза, че моята не е шеста-hatch 1.4, а Civic coupe 1.6, което е невероятно, така ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. От известно време карам такъв автомобил, и мога да ти кажа, че гори градско- 10.9, и извън градско- 8.8; 8.9. Това е съвсем точно, засичано не веднъж. Предполагам, че съм закъснял с отговора като гледам датите, но за други който се интересуват или са видяли късно като мен темата, това е отговора.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам автоматик и извън градско 9-10/100, градско около 11-12. :huh:

Редактирано от schumi_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сте му написали 9-10-11-12 на човека ама при какви км се случва тоя разход :huh: или с колкото и да караш си дава тоя разход ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. От известно време карам такъв автомобил, и мога да ти кажа, че гори градско- 10.9, и извън градско- 8.8; 8.9. Това е съвсем точно, засичано не веднъж. Предполагам, че съм закъснял с отговора като гледам датите, но за други който се интересуват или са видяли късно като мен темата, това е отговора.Успех

Много ми е чудно като кажете точно 10,987257 литра градско. Как го измерваш тва с такава точност? И другото .. Ти в града на 4-та и с 11км/ч ли я караш че ти гори толкова? Пък извън града ... кво да ти кажа.. изкара го че гори колкото 1 лека кола .. баф маа му и жип, дай да ти дам сивика и още някой лев от горе и да го взимам, че той на едно с него гори пък е по-удобно..?

Аз карам автоматик и извън градско 9-10/100, градско около 11-12. :huh:

Тука съм съгласен горе-долу с тебе. Да турим още по литър от горе за да е по-общ разхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CR-V 2.0 автоматик последния модел 10-11 градско в Пловдив, 8-9 извънградско при 100-120км/ч. Акорд купе 2.0 също автоматик ми гори с литър повече в града

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта дава разход около 10 и половина до 11 л. на 100 градско ,Като карам сутрин от 7.30 до 8.15 от лозенец до младост 4 това са 11 км.вечер от 18.30 до 19.10 около 5-6 км. Това е всеки ден като 2 дена в седмицата хода и до елиненци от младост 4 .Средно по 40 км. на ден.Извън градско със 120-140 км пак толкова. С по малка скорост нямам нерви да карам за да засека.Обаче вече сам на газ така че разхода толкова не ме интересува :lol:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PHOTOCH

Здравейте отновонякой има ли идея колко харчи извънградскоHonda CR-V II 2.0 150hp

Харчи 8, но и 18.Зависи как се кара.Карал съм CRV 2006 г. с автоматични скорости.При 90 км/ч компютъра показва 7.0 л/100, при 120 км/ч-10л/100, при 150 км/ч-17 л/100.Двигателя е бензинов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отновонякой има ли идея колко харчи извънградскоHonda CR-V II 2.0 150hp

Харчи 8, но и 18.Зависи как се кара.Карал съм CRV 2006 г. с автоматични скорости.При 90 км/ч компютъра показва 7.0 л/100, при 120 км/ч-10л/100, при 150 км/ч-17 л/100.Двигателя е бензинов.
брей, явно площта на съпротивление на въздуха си казва думата , не съм мислел че е е чак толкова съществена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички джипки са с огромно челно съпротивление и над 100км/ч ти разказват играта с разхода си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички джипки са с огромно челно съпротивление и над 100км/ч ти разказват играта с разхода си.

Не е само съпротивлението,Двг-то требе да се храни! :huh: Хонда изостава с направата на 6-та,7-ма,дори и 8-ма скорост.Бмв,Мерджо и Лексус са с едни гърди напред.S-класа 5.5л мотор при 190км/ч показва 3100 оборота и харчи около 14л/100!Правете му сметка ако движи със 140км/ч - 11.8л/100,засечено София-Пловдив :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички джипки са с огромно челно съпротивление и над 100км/ч ти разказват играта с разхода си.

Не е само съпротивлението,Двг-то требе да се храни! :) Хонда изостава с направата на 6-та,7-ма,дори и 8-ма скорост.Бмв,Мерджо и Лексус са с едни гърди напред.S-класа 5.5л мотор при 190км/ч показва 3100 оборота и харчи около 14л/100!Правете му сметка ако движи със 140км/ч - 11.8л/100,засечено София-Пловдив :D .
то броя скорости не е от значение - слагаш много дълга 5-а и готово :punk:Но последните 5-6 години Хонда сякаш са омагьосани от екология - нито турбо-бензинови, нито дизелите са застъпени достатъчно (Джаза плаче за едно малко дизелче), нито в скоростните кутии някакви нови разработки :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в праавилната посока гледат дизела няма бъдещо може би хибридите и екоколите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12-13 литра/100км бензинсъщото е и на газ, при скорост 120-130-140градско отива и на 15зимата когато се включва 4х4 дига 2-3литра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...