Jump to content
west bam

Бъдещ собственик на Хонда

Recommended Posts

Браво колега колицата кефка яко сьс здраве да си я караш ;):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предишната ми беше такава само че 98 без фейса мноо готино автомобилче даваше ми 7 бензин ;) но за в бъдеще ако искаш да правиш тунинг по двг няма да е рентабилно....... :huh: айде безаварийно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен сас здраве да си я караш и дано да излезе сполочлива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието, бихте ли ми обяснили в какво се изразява Фейслифта, че като гледах и други не намирам разлика? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете ти са малко по-различни, а и задните мигачи са сиви. Това на пръв поглед, може фейслифтът да е обхванал и някои детайли - напр. и отвътре по таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са същите според мен /предните/Емблемата отпред е по-различна и решетката. И броните. Няма ги гумените лайснички.За козметичните проблеми които спомена - това да ти е най-малката грижа/груби сметки около 200лв/. Те не карат колата. гледай на първо време да си я обслужиш както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво бате, същата кат моята, само че година и кусур по нова, и мопята идва от Жабаря...Веднага щом я получиш:Комппютарна диагностика,Хубаво Масло,Ремък и ролкамаслен, горивен и въздушен филтър.Общо около 450 лв с.работната ръкаИ после по твое желание:преглед на ходова част: 6 леваРеглаж на преден и заден мост-36 леварегулиране на клапани-30 лвНови сбещи: 40 лва комплектаИ колата ще бъде готова за много щасливо и безаварийно каране...и после чак за тенекийте както казва колешката да е максимун 200 лева....Потърси тук има интерестни постове за сервизи и т.н....И ако жйвееш в София дръш се на растоянйе от Сервиза на Хонда в Горъубляне !!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен:) Фатовете със сигурност са различни!Имат лека разика,но като ти доиде колата ще видиш!Айде и безаварийни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joexx

Здравейте колеги туко що ходих да я гледам, колата ми хареса и я капарирах, така че вече мога да се похваля :) Колата не беше мита или напудрена, виждаше се , че предния собственик си е карал кучето в нея(по космите на задната седалка), двигателя ня беше измит и нямаше никакви течове или подобни, направихме няколко кръгчета, като карахме и по павета, не чух тропане или нещо което да ме притесни, всичко изглеждаше наред, освен че беше мърлява отвътре и отвън, само трябва да си намеря задната кора ,щото нямаше(по неизвестна причина), с почти нови зимни гуми е , резервната си личеше че не беше слагана( чисто нова), както и крик , разни книжки с които си върви колата, лепенки на предния капак за смяна на масло, комплект с ключове на Хонда, ами това се сещам, Да ми е честита :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да те слуша много и да и се радваш много :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ми е честита :-)

Да :) и със здраве да си я караш и много безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!По-добре адски мърлява,отколкото адски напудрена (за да се замажат голлемите забележки)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joexx

Мерси, ама и аз "както един колега беше написал в раздела "какво да гледаме при покупка", като я видях и се качих Разбрах, че е моята ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...