Jump to content
Prelude98

Нов горд собственик на Хонда

Recommended Posts

Привет на всички колеги! Наскоро реших да сменя аудито с хонда и вече цяла седмица се кефя на един прелюд 98г. Влюбих се в колата от пръв поглед! Двигателя е 2 литра - 133 к.с., което за мен е предостатъчно като мощност. Тъй като съм от Варна ми е интересно да разбера, колко хора от тук карат прелюд? :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ми доста карат Прелюд :ebanjeee: Добър избор си направил,но внимавай,че Хонда води до пристрастяване :plane: Добре дошъл в клуба!Има доста материал за Прелюд в техническият раздел и в общи дискусии. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички колеги! Наскоро реших да сменя аудито с хонда и вече цяла седмица се кефя на един прелюд 98г. Влюбих се в колата от пръв поглед! Двигателя е 2 литра - 133 к.с., което за мен е предостатъчно като мощност. Тъй като съм от Варна ми е интересно да разбера, колко хора от тук карат прелюд? :ebanjeee:

.... колега тука има правила като се хвалиш нов автомобил задължително постваш и снимчица и ние да и се порадваме :plane: ,айде честито и чакаме снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hangman_real

честита предобивка колега!!!:whistle: много емоции и безавариини разбира се enjoy!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOS_with_NOS

Честито, и много безаварийни километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

4естито ,много безаварийни колометри и сас здраве :rolleyes: ама дай да я погледнеме и ние

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам снимки, но се затруднявам да ги кача. Някой ако ми каже как, ще ги кача :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра машина.... Честито! Умната и безаварийно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ЧЕСТИТО !!! Много безаварийни километри, и много задминати "резачки" да ти дишат прахта :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О знам какво е и аз го направих абсолютно същото преди 1 месец ,само че моя е 95 :cool: Честито ,със здраве да си го караш :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е в перфектно състояние. Възхитен съм от возия, ускорение и качество на материалите! А и външният и вид никак не е зле :) Надявам се да нямам сериозни технически проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица е :) Честито и безброй безаварийни .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега сьс здраве да си я караш и много ама много да те радва :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина хонделка си взел, хаиде със здраве да си я караш и НЕЗАБРАВЯИ 4Е НЕ СИ САМ НА ПЪТЯ. Безавариини далги километри да навартиш. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...