Jump to content
DundyTheCroc

Акорд или Сивик?

Recommended Posts

От два месеца чакам да ми докарат от Германия последния модел Сивик с 2.2 литровия дизелов двигател. Има някакви проблеми и колата, която си бях харесал, май няма да дойде. За сметка на това могат да ми докарад Акорд със същия двигател. Ще се радвам да споделите мнението си за двата автомобила - да вземам ли Акорда или да си търся друг Сивик?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимай акорда, щом можеш да си г опозволиш е по-доброто решение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако не те притеснява все пак малко по-"стария" дизайн на акордеончето и според мен е по добрият избор. И все пак този дизайн на сивика.... :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно невероятния дизайн на Сивика ме кара да пиша тук, та да се убедя, че и Акорда не е лош избор:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш Сивик-а само заради дизайна, по-добре изчакай, не си прави компромиси - вземи това което си ти е на сърце за да не съжаляваш после. А ако си склонен на другия вариант и като съпоставим двата модела, които са и в различни класове - мисля на всеки му е ясно в чия полза се накланят везните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чушки или домати, все са зеленчуци!Сравнението между Акорд и Сивик е същото, единственото нещо което свързва двата модела е по едно H на капаците. Човек когато си избира нещо, дали ще е кола или нещо друго, трябва да знае за какви цели ще го използва, а ти такава информация не даваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Определено ще я карам, предимно извънградско. На времето ползвах и задната седалка не по предназначение, ама вече съм стар и ме боли кръста от такива изпълнения;)

Редактирано от DundyTheCroc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

За мен сивика е ергенска кола, или за човек който се вози сам през по-голяма време, също така определено е по-удобен за градско каране, по-скоро за градско минаване в тесни улички и намиране на място за паркиране. ;) Но всичко си е въпрос на личен избор, аз карам Прелюд, защото ми харесва, после са всички останали доводи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика е истината!

АХАХАХахахахахахаа...Коя истина, твоята или моята?! Страшно мнение! Върха! ;) рече и отсече ;) сега ще отида в купува/продава да пусна една обява, бартер за Сивик!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако акорда е този не бих погледнал сивика

 

Публикувано изображение

 

 

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ... ;) ... просто не мисли за Сивици, щом на този Accord си се спрял. Ако разходът на гориво и поддръжката на нов автомобил от такъв калибър не те бърка, просто не се замайвай с нисък клас изпълнения като Civic.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

ако това е Сивика избора е труден :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

щом акорда е като този на снимката, не се замисляй, а скачай в него, дизайна му не отстъпва на сивика ни най малко, а комфорта със сигурност е на доста по високо ниво, а това ще го осетиш най-добре извънградско, сивика е много добър, но няма класата и визията на акорда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятелю, Акордът просто е по-висок клас автомобил, ако можеш да си позволиш и 2те от финансова гледна точка, според мен не се замисляй! По-просторен, по-удобен, по-престижен ако това има значение за теб, разбира се :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място не бих се замислил изобщо.Акорда е далеч по-истинската кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

щом.. ще патуваш често.... скачай в акорда... не че ще ти е лошо и в СИВИКА... по-голямата кола си е друго... с цел патуване... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом.. ще патуваш често.... скачай в акорда... не че ще ти е лошо и в СИВИКА... по-голямата кола си е друго... с цел патуване... :dry:

:dry: ....напълно съгласенПП Много се кефя на мнения като:

Сивика е истината!

..................без доводи,сеедно надаваш на анонимен търг. Но с какво помагат те????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...