Jump to content
al3x

Гонка в София

Recommended Posts

Абе чух за една гонка в София провела сев събота вечерта м/у VTI i BMW , и се е развила добре за ХОнда от 3 пускания 2 са били за хондата ;) Разбрах че момчето влиза в форума и е от старите вълци, аз лично не гопознавам, но ми стана хубаво от новината, защото БМв-то съм го гледал във Варна (познавам и собственика) и си бяга доста в класа ;)) Момчетата от софия казаха че се снимали, ако има хубав материал ще се опитамда го кача, естествено и ако собственика на VTI-kata е съгласен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях на работа тогава ;) ,ама ако има филмове дай да видим какво се случва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвай каквото имаш ако не можеш пиши лично да го метна при мене. БМВ-то беше 327и ;) Линк към това което аз имам: http://store2.data.bg/paradoxsf/honda/vids/P.S. Само колегата с клиото да не даваше 3-тото тъткане с клаксона толкова по-рано щеше да е друг резултата въпреки летните гуми ;)

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

С кво ги отваряш,че съм неграмотен малко ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

С кво ги отваряш,че съм неграмотен малко ;) ;)

..и аз съм малко неграмотен или много на мен ми излизат ченгели от матрицата вместо БМВ и Хонда а имам 3gp плеар на компа........а дали има някоя Ода за Хондата в БМВ форума нали са поети ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е браво на момчето с хондата това бмв сьм го виждал и по Бояна май казват, че било с 4.5 двигател колко в вярно незнам ама ми направи впечатление, че варви още едион пьт браво на хондето ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

не бе с 5.2 и е V12 ;)бах тия митове и легенди... БМВ-то на Пенчев е голяма гад след 2-ра. Но пък и той каквото е диване, кога ли ще подкара настроена кола най-накрая... а ако се научи да изхвърля и 3-те асансьора от багажника преди гонки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Емка така ми каза един маниак на тема бмв за това го казах все пак ми е приятел и му повервах с какьв двигател е този баварец;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе с 5.2 и е V12 ;)бах тия митове и легенди... БМВ-то на Пенчев е голяма гад след 2-ра. Но пък и той каквото е диване, кога ли ще подкара настроена кола най-накрая... а ако се научи да изхвърля и 3-те асансьора от багажника преди гонки ;)

Беше ги изфърлил ;) То и аз имам един... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

Ами колега Paradox г-дата Пенчеви още не са ми дали материалитекогато се случи това , че ги видим всички;))Аз от другото диване брат му разбрах за гонката,той защото като дойде в Варна и се почва БМв-то , Хондата и ставатлуди надвиквания ;))) Тука около мен много станаха Задните и ще ме изядат някои ден ;)Но добре се е получило ,нищо че Дилян пак имал един асансиор отзаде ;);)Видели са Японската сила ;) ;) ;)

Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа , малко синтезиране плс. ;):D че нищо не разбрах - само разбрах, че БМВ-то не е със 5,2 - В12 двигател ;)Последно с какъв мотор е БМВ-то и ВТИ-ката сток ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Парадокса ВТИ-ката до колкото помня май беше само с леки завишени цифри на прекъсвача и VTEC switchover-a...но пак е достатъчно. ;)Ето едното клипче...то като че ли е най-разбираемо и май е снимано с NOKIA N...нещо си. Другите нещо не ми харесват и звука е много преебан така че поне аз няма да ги качвам...то и тва е достатъчно. :Dhttp://vbox7.com/play:c5c7ccee (одобрява се още)Давай, давай, давай, давай.... ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

Абе а клип на гонките меджу мен и хондата нямате ли бе :):D:P от околовръстното .....Корейската сила :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а клип на гонките меджу мен и хондата нямате ли бе :P:P:P от околовръстното .....Корейската сила :P

...в този раздел само се хвалим и си вдигаме самочуствието :P загубите ги премълчаваме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пенчев каза,че те е бил два пъти....на тая гонка.И сте били 2:1 за него.Имаш ли другите клипчета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва да не е едно черно Е30 дето било с мотор от Е36??? аз се пусках с едно такова миналата година ...като ме отнесе астрата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krelion братче, нито един от двамата Пенчеви не е казвал такова нещо !струвами се , че създаваш Излишни РРРаздори !Темата не я пуснах да се стига до караници и наредби м/у двата форума,ще ви помоля да си ги спестите. :P Пенчев каза хубави думи за ХОндата както и за собственика ,стига с тея пошли интриги м/у форумите, много са долни и изтъркани !Момчетата са много точни и аз лично, никога не съм чувал да се хвалят излишноили да нареждат други марки коли !мерси !

Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори брат,получило се е недуразумение заради друг човек!Хондата е била 2 пъти!Евала на Парадокса,колата му върви яко!Още веднъж съжалявам...имам много познати от БМВ форума и ги попитах дали знаят момчето с комбито.Оказа се,че да и като им казах за какво става въпрос веднага "звъннали"на човека и той казал друго!Но всъщност няма нищо такова човека каза че е паднал 2 пъти...сори че се получи конфликт.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а клип на гонките меджу мен и хондата нямате ли бе :P:P:P от околовръстното .....Корейската сила :P

Има и то как падаш злобно. :P Тая събота или неделя очаквай самурая с някой и друг катър отгоре :P На Пенчев му върви кошника. Аз очкавах да е доста по-слабичко бмв-то :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Парадокса ВТИ-ката до колкото помня май беше само с леки завишени цифри на прекъсвача и VTEC switchover-a...но пак е достатъчно. :PЕто едното клипче...то като че ли е най-разбираемо и май е снимано с NOKIA N...нещо си. Другите нещо не ми харесват и звука е много преебан така че поне аз няма да ги качвам...то и тва е достатъчно. :Phttp://vbox7.com/play:c5c7ccee (одобрява се още)Давай, давай, давай, давай.... :P

Върнали сме някой и друг кон от изгубените фабрични коние с някои дребни модове, че все пак мотора е произведен преди 17 години и никога не е отварян. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кво ги отваряш,че съм неграмотен малко ;) ;)

..и аз съм малко неграмотен или много на мен ми излизат ченгели от матрицата вместо БМВ и Хонда а имам 3gp плеар на компа........а дали има някоя Ода за Хондата в БМВ форума нали са поети ;)
да има 'подобре 2 литра кола отколкото 1.6литра онда' ;):devil::P
Интересно ;) , аз съм го чувал със Пепси ... ама не си губите времето бре , а измисляте ли измисляте еййй . мед ми капе от сърдцето :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а клип на гонките меджу мен и хондата нямате ли бе :P:P:P от околовръстното .....Корейската сила :ph34r:

Има и то как падаш злобно. :lol: Тая събота или неделя очаквай самурая с някой и друг катър отгоре :ebanjeee: На Пенчев му върви кошника. Аз очкавах да е доста по-слабичко бмв-то :unsure:
Дай да го вида тва видео де :P:P:P от кога да паднеш с 2-3 коли означава да биеш :hondarulez::rolleyes::P Аз пък за да ти е гадно ще надуя от 0.5 на 0.7 и пак ще паднеш :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да има 'подобре 2 литра кола отколкото 1.6литра онда' :hondarulez::rolleyes::ebanjeee:

...бе ти не караш ли 1.6 само,че Лада :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta
http://www.vbox7.com/play:c5c7ccee - тея са идеоти .5 дена немогат да го обработят.Ако можеш го качи на друго място. п.с. мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

http://www.vbox7.com/play:c5c7ccee - тея са идеоти .5 дена немогат да го обработят.Ако можеш го качи на друго място. п.с. мерси предварително

Забелязах...ето една друга проба. Като се обработят ще излезнат тук. (би трябвало по-бързо да станат...)
Батка промени си заглавията на първите 2 клипа да не ти се смее някои ... хондата се пуска с Саксо ВТС 16в :rolleyes: А на тъмното вече с бмв-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: момчета кво е тва саксо бе ?!голем дзвер Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...