Jump to content
KU4E_DUX

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Guest Майната

ееей ще ме разплачеш.......хората ще си помислят, че сте останали само с 1 хонда в семейството, при налични 6-7 доскоро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееей ще ме разплачеш.......хората ще си помислят, че сте останали само с 1 хонда в семейството, при налични 6-7 доскоро :lol:

:P разсмя ме Тони и натъжи същевременно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кафето е близо до идеалният център ул. Капитан Райчо :dry:

 

Една импровизация:

 

Публикувано изображение

 

 

:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много,за картата ако не се изгуба ще се видим :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chiko_

Здравейте, и аз мисля да мина, хем да се видим, хем да видим новия сивик Si, който дреме на паркинга :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде народе сабираи сеее :tooth: времето е суперр

Времето е с нас днеска, айде после ще се видим колегип.п. Карайте умно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая хора имаше,ама то като никой не познавам.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недейте така бре, като сте нови и не познавате никой, елате при мен, кажете ми го и все ще намерим общи приказки........то всъщност само за хонди си говорим де :lol: И аз съм лош физиономист и не мога да запомня всички, но това не ми пречи да си говоря с който застане пред мене, при това един до ся не ме е ухапал. След като си нов идваш, заговаряш се с 1-2-3 и без да се усетиш ще си вече един от нас, а на следващата среща ще е лесно вече......Я давайте и снимки, че верно цяла сватба се събрахме днес. Дори имаше кумове, сватове и шафери от Варна, София, Пазарджик..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, че и беля стана. Имаше опит за анално проникване на Сивик в Прелюд.Колегите си докараха главоболия.Дайте снимчици, папараци мои.

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна бих дошъл ама като не знам кой си....айде другия път,ще поостана повечко да се запознаем.Тъкмо исках да поразпитам някои работи,ама гледам че всеки се е заговорил с някой. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и фотосите ...

Айде, топли-топли са! ;-)

СНИМКИ

 

И една красавица за показно:

Публикувано изображение

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко яко!!!Айсмен, с теб траа да си поговорим за Широка поляна и Васил Коларов (Беглика)

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoBiTo

Колеги днеска стана добра среща бяхме много хора - само дето неможахме да оженим някой :lol: Ето някои снимчици и от мен: ЦЦЪЪКК !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Пловдив!!! Евала! Страхотна среща беше ;):P;) ;) Специални благодарности на Аеродек за посрещането на софийската група ;) както и на Кико и за това че ни нахраниха и разведоха из Пловдив :P Малко по късно ще има снимки и от нас ;)Благодаря Пловдиииив! Супер сте майна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна среща се полу4и. Дори в снимките сте вмъкнали и моита хонделка :lol: браво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е предпоставка да ви го върнем.какво ще кажете - едно софийско гостуване за мартенската?на мен много ми е мерак, незнам наш'те какво ще кажат,а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Много добра идея, аз съм за. Да направим едно шествие кам София .:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

рано е още бре, като дойде времето ще свиркам. А относно посещение на софийски сбирки и колона пловдивски хонди по магистралата до София - вече сме го правили в минали години, но не е проблем и пак да стане, стига да има достатъчно желаещи и хубаво време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами добре сте ни дошли :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Muggs

Ауу, нещо май съм пропуснал?? Кога сте се разбирали да ходите до Пловдив?? :) Щях да дойда и аз :tooth: Сигурно сте изкарали добре, ама айде. Друг път се обаждайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Отговарям на колегата Muggs защото му е неактивна пощата /btw да си я оправиш/. Ходенето до Пловдив беше неофициално и го решихме на последната седмична /на която явно те е нямало/ Съжалявам, че сме те пропуснали. Нищо де ...пак ще отидем :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги , а туй червеното кво прай на Хонда среща Публикувано изображение:tooth:

Хубава среща беше , наистина ;) бях забравил кво е да си сред хондаджии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emski

мдаа хубава среща беше ...не че имам опит, беше ми първата :);) ,но останах с хубави впечетления ..., както и стикер и с уникална фанелка (за която благодаря на Андреи ) ;) ....... ...... и влубен в една "хубавица" ;) съжалявам само че си тръгнах 1-ви :tooth: но трябваше да се пътува до София, но не за срещата на клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

д...ба тва летище,как ми се идваше :ebanjeee::plane::angry::blink::tooth::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Беше много яко. Пловдив винаги ми е бил любимия град. :whistle: Прекарах си просто страхотно. Мерси за топлото посрещане пичове. Оценявам го. Ще имаме да ви връщаме. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че сте доволни от пострешането на колегите за които и ние сме им благодарни :whistle: и да вземем да си направим една по голяма сбирка за напред :lol: ще е още по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на екскурзоводите, не са ни изложили пред чужденците. А снимките от срещата са чудесни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз пък съм мнооооооого недоволен от посещението ни при колегите в Пловдив! Какви са тия нови коли бре, аз чак си намразих 12 годишното Сивикче 1.3 :D ! Тва едно на ръка, другото - викам си ей са взех някоя пловдивска булка, ма то и там дърво, надявах се поне на С 2000-то да е собственичка, па то излезе собственик... Да продължавам ли :D ? Иначе голямо благодарско на колегите които се погрижиха така добре за нас :rolleyes: ! И да знаете че продължаваме в стил "Сега в Пловдив, а скоро очаквайте и в други градове " ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...