Jump to content
Guest мишо

не мога да повярвам!

Recommended Posts

Guest мишо

Колеги, не мога да повярвам докъде я докарахме пак. Откраднали са ми чистачката от задното стъкло!А аз наивно си мислех, че този период с краденето на чистачките е безвъзвратно отминал, останал в тъмните дебри на социализма.Но не, на някого му е дотрябвала, или нещо съм му пречел, знам ли... Чистачката беше съвсем нова champion, добре че купих комплект, та сега ще сложа втората, ама не е там работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shit работа е станала,може на никого да не е трябвала.... Преди около 4 години,едно приятелче имаше период,в който не отиваше на дискотека(естествено пиян) без да направи няк'ва беля по някоя кола.Кофти,но якото е,че имаш втора :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E тия мизерници най ги мразя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчуствия към колегата.За съжаление това е неприятен момент,за който няма застраховка.Всичко опира до манталитета,да се надяваме,че вредните навици от миналото ще изчезнат в Европейското ни бъдеще,за напред...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ППпппхахахаха, ще изчезнат.. сами? Знаеш ли кога.. нивга! Скоро четох пак оплакване, че са му изкривили чистачките на колега... абе цигания до шия. Аз през деня поне три пъти си поглеждам колата дали е цяла и дали някой не я оглежда алчно-алчно. Проста работа, съжалявам колега. Като стана върпос, на мен ми стрябва задна чистачка за моята кола, от къде и за колко пари купи? Тя моята май е само перо де, ама ако някой ме прочете да ми дране едно лично да не доспамваме в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност слагай колата на паркинг,поне ще избегнеш вандалите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ги мрази тия вандалски прояви,ама понякога на човек му идва в повече и му се иска да го барне тоя идиот и да му я завре в задника тая чистачка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя забелязах че някой се е правил на художник с ключ върху на баща ми капака целия е леш иде ми да го хвана и :thumbs1: този който го е направил това :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес преживях същата ситуация като колегата Rocko. Тръгвам от работа и един дядка навлякал една като егидаджийска униформа ме спира и аз си мисля, че нещо е закъсал. Той: Ти тук ли живееш. Викам му не. И той този паркинг е само за хората от блока иначе еди какво си и еди що си с колата ти. Направо изтрещях. Викам му ти какъв си та ще определяш кои къде ще паркира? Къде пише че паркинга е за живеещите в блока. Действието се развива на пряка на Светлоструй в Гео Милев. Къде ти е колата бе? И къде живееш? - му викам аз. И той: аз нямам кола. :ranting: Направо ми идваше да го оставя на място. Взех ГСМ-то и викам ела да те снимам и той взе да бяга. Хванах го и му направих страхотен портрет. Утре паркирам пак колата там и ако има нещо полиция след това застрахователи и хич не ме интересува. Аман от самопризвани управници и ... просто нямам думи.

Редактирано от Jonini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedrum

И на мен преди известно време ми изчоплиха емблемата на предния капак,посред бял ден.Хвана ме яд не толкова за нея,колкото за това,че бяха изподрали боята.И после само ходене на сам на там...В такива случаи наистина ти се искат "Хан Крумовите закони"... :ranting::bash:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя забелязах че някой се е правил на художник с ключ върху на баща ми капака целия е леш иде ми да го хвана и :o този който го е направил това :ph34r:

....тук в Русе имаше доста подобни оплаквания да не стане някоя мода тая простотия :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....тук в Русе имаше доста подобни оплаквания да не стане някоя мода тая простотия :angry:

не знам в Русе как е, но знам, че в Бургас и региона хората си намират колите с кирки забити в тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

В неделя забелязах че някой се е правил на художник с ключ върху на баща ми капака целия е леш иде ми да го хвана и :P този който го е направил това :hondarulez:

....тук в Русе имаше доста подобни оплаквания да не стане някоя мода тая простотия :P
Аз да ги вида кой са тези който са в крак с модата ще ги мод'на аз тях в *** :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...