Jump to content
darius

Съвет за летни гуми

Recommended Posts

Тъй като в момента цените на летните гуми са добри,

се чудя каква марка и модел точно да си взема за сивик vti 6ген. 195/55/15:

 

Bridgestone potenza RE 720 или S-02/S-03 ТУК

 

Yokohama C-drive или S-drive ТУК

 

 

Goodyear F-1 ТУК

 

 

Цената е около 200к. Искам здрави и стабилни гуми.

Моля за мнения на колеги,които са карали със споменатите гуми,дизайна е ясен,той е на последно място,

както и мнения за други модели,но не и размери.Карам предимно лятото и не много често на дъжд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да поразгледаш какво предлагат ТОУО и по-специално този Модел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Моя съвет е да поразгледаш какво предлагат ТОУО и по-специално този Модел

Послушай колегата , аз карам с Тоуо, 195х50х15 имам като твоята кола и съм адски доволен и са на цена която отговаря то4но за ка4еството си. Уоконама се прави и в турция,не се знае на какви ще попаднеш,същото е и за Гудиър. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз карам с Goodyear F1 и определено съм страшно доволен! И на сухо и на мокро са адски стабилни!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз,съ6то карам с goodyear f1 и колата,наистина стои доста стабилно на пътя дори и със високи скорости и на дъжд!направо си лепнат на пътя! ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм се спрял на Bridgestone potenza RE 720 - колата я взех с такива и съм прекалено доволен. Бяха произведени във Франция а сега не е ясно от кой завод ще е доставката

Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз силно ти препоръчвам ето това незнам да има някой недоволен ;) cyk а тук се продават под името унироял рейн спорт 1 а тук можеш да ги сравниш с други гуми със същия размер 195 55 15 :P дано съм ти помогнал ;) tablica

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега виж http://www.ityre.com/ru/tyres/catalog/goodyear/model/1323/и http://www.ityre.com/ru/tyres/catalog/goodyear/model/1315/в София можеш да ги търсиш в Мотоексперт www.gumi.bg сайта не е много актуализиранhttp://www.motoexpert.bg/bg/contacts

Редактирано от dragomirrr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ужасно сбърках ... :fun: Посипвам си главата с пепел и отивам да си направя 3-и в 1 :fun:Погледни и Вредщайн спорттрак3 (или 2) (те са по-евтини, не по-добри). виждам че го няма в сайтовете този модел, но знам че има такъв размер .той е много добър на дъжд (аквапланинг сцепление на мокро) но виждам че теб не те касае особено Не съм карал - но съм за потенцата ! (ако парите не са проблем ) имах добър приятел гумаджия - за гудиъра - ми е споменавал че са малко по твърди (каучука)... което не е много гот ;) Избереи по- меката гума :fun:

Редактирано от cK1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...