Jump to content
Ironstone

Новата Honda Pilot в Детройт

Recommended Posts

Повече снимки ТУК, за тези, които знаят английски може да видят повече снимки и новини от изложението в Детройт ТУК. Превеждам конкретни новини, статии и прочие от сайта при желание.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам си го :):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това на втората снимка какво е? Нов Акорд или Акура ТеЕсЕх или познатите до сега такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това на втората снимка какво е? Нов Акорд или Акура ТеЕсЕх или познатите до сега такива

The Acura TL Type-S, Accelerated Innovation

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха искам и аз такива хондииииии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пилота е като от анимационно филмче,ще разбият конкуренцията....САМО ХОНДА......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P бахти акурата.........получавам слюнко отделяне :) а за пилота и аз мога се наредя при желаещите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било чудно как много хора в БГ не се интересуват от колите по света. Това на снимката както казаха е Acura TL. Повечето хора в БГ знаят Accord например но малко знаят че това е Accord BG=Acura TSX. Момчета вземете се образовайте малко. Нали уж сте запалянковци. недейте така. Хайде почнете от тук:Acurahttp://www.acura.ca/Hondahttp://www.honda.ca/defaultХей и вземете да разгледате и Аcura RL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добри бе!Нямат стигане Honda rulzzzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа че Acura TL-S е изключително хубава кола. 3.2L и дърпа много. Цяла година карах такава. После минах на Accord В6 (240кц) но не е от класа на ТL. А RL май беше кола на годината в US по едно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз ги знам тея неща ама ся предницата на Акорда/ТСХ и на ТЛ са 1 към 1. Може да се обърка човек, а и аз бях изброил повечето възможности, ся тая съм я пропуснал :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest moni13

Лелееее, не е реална тая акура направо........... :)!!! Кефи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко ВИДЕО материали от изложението в Детройт :)Прес конференцията на Хонда(това видео е 20 мин. 28 сек., адски интересно поне за мен)Павилионът на Акура Хонда Pilot представяне на изложениетоОсвен това да ви напомня за някои линкове от една друга моя тема: ТУКИстинските фенове знаят за какво става въпрос :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.drive.ru/honda/news/2008/01/15/...y_lyotchik.html DRIVE.RU — Второе поколение Honda Pilot обретает реальные черты А бре момци (а и моми :) ) , наистина ли ви харесва тоя хамерикански пикап - тип комби (представете си го без емблемите) . Сигурно на щатските дизайнери са им поставили като техническо задание да разработят НЕЩО средно между ученически автобус и каравана с висока проходимост :) , а и да е евтино (огледайте внимателно снимките). Добре че тоя "хипопотам" ще си остане ТАМ - у Европата нема място за него (в прекия и преносния смисъл)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още видео и снимков материал от изложението в Детроит...Павилионът на Хонда ВИДЕОСъщото, но в снимкиFCX Clarity ВИДЕОИ в снимки...CR-Z ВидеоИ снимки...Пичовете от Бултрако кога ще се научат да създават ентусиазъм за марката. Ако наистина ги биваше толкова в маркетинга щяха редовно да публикуват новини, видеота и снимки за Хонда на жалкия си сайт. Дано някой от тях се поинтересува от феновете и хвърли око на този форум и да се позамислят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...