Jump to content
No Limit Performance

Предложения/Въпроси 2008-ма

Recommended Posts

И аз съм ЗА.Пускайте темата за записванията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Мисля че е време да се закачи темата като важна !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигайте темата и да съм сред първите с една двойка за двете нощувки :ebanjeee: Матю даже ще ти пратя кинтите за по-сигурно :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, но не искам никой да праща пари. Просто нека всички който имат желание да си кажат, колко места искат, и за кои дни. Ще се уговорим така - предимство имат тези които са за два дни или тези за първия. Ще гледаме така да се комбинират стаите, че тези които идват само за първата вечер да се заемат от тези които идват само за втората. И не бива да се сърдят след това ако им се остава за втората вечер, просто ще трябва да освободят стаята - разбира се ако няма свободни стаи. Гледам има хора които са заявили желание, а не са посочили за колко хора и за кои дни - това е ВАЖНО. Моля, напишете го. Майна, за теб апартамент така ли? ... :ebanjeee: поледни в сайта на хотела и си избери. Хронос, Жоро вас не знам ...пишете. За палатките няма проблем, поне така си мисля, място бол....Мистър полис теб те знам, най - малко ти трябва да пращаш пари, ти си другото име на "верен и сериозен" нямаш проблем писан си.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

За да не става обърквация ще пусна друга тема САМО ЗА ЗАПИСВАНЕ.Тук може да се обсъждат други неща около националната :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Значи хем предложения и въпроси и хем записване? Дайте да се разберем! Или едно или другото! Записването може да започне, поне според мен чак когато вече са обсъдени всички предложения и е отговорено въпросите поставени към тези предложения. До тук общо взето само едно предложение - това за Узана не че е лошо - напротив. Ама нещо анкета да се пусне поне. Съгласнили сте с Националната среща 2008-ма на Ходна Фен Клуб да е в Узана - Да или Не? Ама нейсе почваме да се записваме. Аз също се се запиша! Но от това което се даде в тази тема като предложения и като идей (анкета , обсъждане и предложения) имаме само едно предложение! Не се съмнявам че ще си изкараме екстра - ама нека го караме по устав, какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

не се коси - то се видя че няма конкурентно сериозно предложение, така че по презумпция се приема да е Узана, няма сми от анкета, особено при 3-4000 фена в клуба. Такава анкета би се проточила с месеци и пак до Узана ще опрем накрая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Бе то и по Татово време нямаше конкуренто предложение ама си гласуваха за него :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз легла и баня в нас си имам,та ако ще се идва(ако не,ще ви пращам поздрави от германия) непременно ще се възползваме максимално,от природата като подслоним глава под палатките. :rolleyes:Едно хубаво огънче,тиха музичка приятна компания.Чувствам че ще е много весело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма пак ни куца нещо. Гледам другата тема за записвания - ма за кво се записвам и аз не знам. Пише узана и дата. Нито кой хотел, нито цена... Нищо важно не пише. Са тука чета 5 страници и стигам до заключение 25лв... ма на легло ли, на стая ли... Напишете в ОНАЗИ тема кое колко ше струва, какво включва... Малко по така....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напишете в ОНАЗИ тема кое колко ше струва, какво включва...

Масаж,джакузи,обилна вечеря в 5 звезден хотел......това достатъчно ли е???Точно от теб не съм очаквал да задаваш такива въпроси :rolleyes: Ако имаш желание за среща ще дойдеш.....сигурен съм :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напишете в ОНАЗИ тема кое колко ше струва, какво включва...

Масаж,джакузи,обилна вечеря в 5 звезден хотел......това достатъчно ли е???Точно от теб не съм очаквал да задаваш такива въпроси :D Ако имаш желание за среща ще дойдеш.....сигурен съм :D
Хехе, мен идеята ми беше че има 4 страници тема в която има 2 важни поста. След като вече е решено напишете 24лв на стая - закуска и затраховка примерно... :rolleyes: Не беха парите важното ;)

Цените за реновирани стай са 25 лв. на вечер със закуска, и 22 лв. в нереновирана стая, разлика м/у двете почти няма.

Това цена за стая или легло е защото 10ина поста по рано се споменава легло :D Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук Matheo се справя много добре, така че стига му търсете кусури. И без това ще се сбърка от тичане и писане докато организира всичко това, ами нека който може да се включи да му помогне от местните!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...