Jump to content
Guest OXYGEN

Хайде на дрифт

Recommended Posts

Guest OXYGEN

И тази година са отворили Божурище за дрифт. Сега гледах снимките в tuning.bg форума. Дайте да се съберем в събота да полъзгаме :)

Редактирано от OXYGEN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако кажеш , че и кебабчетата работят ;) хехех .... аз съм навитак :)опс. ама по-добре неделя , че събота май няма да мога .

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 семкаджия за разкош ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Вход няма

Ми ние кво правим пред НИМ тогава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NIO

Хайде Хонда дрифт теам, молете се за още сняг и да се пускаме на трасето :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам, че към София има много дрифтаджии ,защо не се направи един раздел за дрифта?в които да се обменя опит и да се качват дрифт материаликакто чужди така и наши :worthy: ще се получи интересен раздел може би? :worthy:

Чак нов раздел,не мисля,но темичка що да не се отвори :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Хонда дрифт теам, молете се за още сняг и да се пускаме на трасето :confused:

RWD и няма нужда от сняг :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

толкова много дрифтаджии има в тоя нашия форум,че главата да те заболи.и все с предно предаване.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho
отплеснахте се !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се съберем в Неделя (13.01.2008) към 12 - 13ч. на Божурище. Надявам се, че освен за дрифт, ще има условия и за дръпки. Много ми е интересно какви са възможностите на CRX - a.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Шта скъсам :lol:12-1 съм там, зависи кога се събудя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой обаче да провери ще работи ли изобщо в неделя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://cynepmeh.data.bg/pictures/2008.01.0...ft/IMG_8184.AVI :rolleyes:това е клипче от Божурище Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Тъй, а по темата - айде среща някъде и заедно натам с който иска където иска ??? :rolleyes::)

много смело предложение от женската група,чак ме хвана яд че не си карам хондата зимата и си имам сериозна приятелка:lol:ти не организираше ли също така и посещенията на Витоша.....?почвам да се чудя вече с каква цел ходите там,че преди се ходише там вечер поне по двойки с цел запотяване на стъклата:huh: в моя случай все бяхме двама,но това е защото хондата ми не е микробус и е малко тясно. Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора беееее, вие не спите ли в неделя бе,какво е тфа нечовешко време, 13.00ч.!!!:rolleyes::lol: Тъй, а по темата - айде среща някъде и заедно натам с който иска където иска ??? :huh::)

Предлагам Лукойл след тунела или ОМВ пак след тунела :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата :D;) иии се виждаме и ходим на Витоша, щото ни е гот и е забавно :D А иначе става въпрос за неделя, да. :) Иии...кой тунел, в Люлин ли :):)

Същия... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е безмислено, само ще се изпотрошат колите, аз бих дошъл за семкаджия, ако някой иска да ме земе :rolleyes::blink: ... Ако има път през Овча купел, и ръст ако иска и той ш дойде... Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се съберем в Неделя (13.01.2008) към 12 - 13ч. на Божурище. Надявам се, че освен за дрифт, ще има условия и за дръпки. Много ми е интересно какви са възможностите на CRX - a.

Шта скъсам ;)12-1 съм там, зависи кога се събудя :blink:

ЕЛАТЕ МИ ПОВЕЧЕ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак пък толко опасно ... :rolleyes::lol:Ама като гледам така малко хора ще разберат за какво става дума. Някой провери ли дали може да идем там в неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз могада взема животното и ръждата , така и така са ми на път :rolleyes: ... само да знаех де е тва оФча купел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ги извозя, споко ;)Животното и Ръждата...... :rolleyes::lol:;) то бива кирилица,ама... ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправка, казвам се жУвотното, приятно ми е. Моридина шъ ме извози... квото и да значи това. :rolleyes: Аз ще зема въже да се дърпаме, дамън купих че се дърпахме ония ден, а и Големия Перхидролен Фълк и той има въже, значи повече дръпка ще има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 6estaka

няма да е лошо наистина да уточните къде точно и кога,за да сме наясно все пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Аз в неделя съм в една друга схема , така че ще возите само 1 животно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво се разбираме за неделя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, (само предлагам) в Неделя, 12.00ч. на ОМВ след тунела в Ляолин. Мисля няма да сме много коли, че да им задръстим бензиностанцията,а?

 

 

предложението търпи обсъждане, отхвърляне, приемане...

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за събота или за неделя става въпрос в 12.00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неделя-ОМВ след тунела на люлин 12ч-твърдо ЗА:)тамън няма да се запознавам с мн на веднъж,че и без това имена не помня мн мн :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя сме там. За парко местата няма да се притеснявате до бензиностанцията има много до магазина за мебели :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Да не забравите да дойдете,ей :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееееееееееееееееееееее! Бат Гого се изложи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май се отлага разходката??? :tease:Предложение 1 - да се разходим да видим, и ако нищо не стане да пием кафе;Предложение 2 - да не ходим никъде, с мисълта че пистата не работи

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...