Jump to content
Guest JeepersCreepers

Сивик V8

Recommended Posts

Guest JeepersCreepers

мен пък ми е чудно как са я направили със задно тва който го направи е наистина си е за завиждане !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Това е Civette, имаше някъде тема със снимки, как е направен :) ! Голяма лудница е колата!!!

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

какво подяволите означава сивете? звъчи ми като цвете:) наистина е много интересно ако някой има инфо ще е яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се възхищавал на японските мотори (най-вече на хонда разбира се ;) ) как от малолитражките вадят сумати коне, обаче трябва да призная че и В8 си е В8. И все пак както бяха казали японците (не си спомням от коя фирма), а именно: "Когато европейците започнат да вадят по 100 атмосферни коня от литър, тогава да се хвалят че правят двигатели!" :) Затова :angry: п.п. Защо ли няма някой маняк да бумне едно моторче от NSX в сивик 3-4 генарация ... тогава ще стане интересно.. тея американски ярмомелки да си ги слагат на 3-тонните им купета :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Як проект, определено... ама наистина не е вече Хонда а Курвет /звучно име :) /. A колкото до сивика и NSX двигателя... до скоро се продаваше, може и още да се продава, NSX двигател... мдаа и то за невероятна сума. Ако някой има достатъчно парички, нерви и време... ако се хване ще гони ниски 10тки на божура според мен. При положение, че колата е TURBO де... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе трудното е как да се направи със задно 5тата генерация,то това е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе трудното е как да се направи със задно 5тата генерация,то това е проблема

Само купето е от Сивик - нищо друго...окачване ,двигател са от друга кола ...Което е доста тъпо - точно това са силните страни на хонда .На всичко отгоре са избрали 6-та - като купе - не ми харесва. Двигателя не е ли Хонда - НЕ Е ХОНДА. А окачването не е ли независимо с двойни носачи - не ми го хвали ;) . Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само купето е от Сивик - нищо друго...окачване ,двигател са от друга кола ...Което е доста тъпо - точно това са силните страни на хонда .

Именно! Развалили са колата. Взели са окачването от кола която по принцип не може да завива, следователно това което се е получило също не умее това упражнение. Става само за драг :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всичко това си е една голяма, американска изгъзица, но какво пък толкоз. Както каза един американец, направил мотор с реактивен двигател-> при зададения от журналиста въпрос: "Why did you put a jet engine in a motorcycle?", последва отговорa (със гаден тембър ;) ) : " 'CAUSE WE CAN!!!!" Така че щом могат хората нека правят. И ние да имахме тези пари и свободно време... малеее. Какви инженерни гении съм срещал по родните фирми, които бачкат за по 5-600 лв. Хора без всякакъв вид образование, без връзка с интернет или някаква техническа литература.. абе дето се вика "природно надарени". За съжаление дори и да имаха финансовите възможности да развиват гения си, биха насочили усилията си в други сфери на живота, като алкохол и к*рви например. Но това вече е друга българска черта ;). И винаги съм бил сигурен, че в БГ има много хора (в този форум са наистина много), които ако разполагаха с финансите на US колегите ни щяха да се представят не по-зле от тях в тунинг средите. Дори по-добре... Но за съжаление Бай американец си кара колата в някой къстъм гараж дава 3-4 пъти от стойността и и казва: "Вижте направих си бегачка!", а Бай Ганьо сбира цяла година левчета, поръчва от И-БЕЙ, помагат му приятели, накрая свършва парите, но някак си свършва и с проекта. И какво, оказва се че едвам си плаща бензина на бегачката, защото заплатата му се равнява на 3 резервоара ОМВ100. Жалко, но е горе долу вярно . Затова хвала на хората в България, които дръзват да се захващат с тунинг :blink: . И дано някой ден и за нас тунинга се превърне в обикновено неделно хоби, а не мелачка за пари. Поздрави на всички и сори за километричния пост :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един сивик със сърце от хонда ...V6 с някав зверски саунд : ):rolleyes:V6 CIvic ....Acuraaa CL Engine

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно казано Ванко. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...