Jump to content
Guest Road Runner

Лого на фен клуба

Recommended Posts

Guest Road Runner

Момчета имали някой който има някакъв файл с логото на фен клуба,че имам нещо напредвид.Смисъл има човек който може да направи логото обаче изрязано с лазер в/у неква готина пластмаса или неръждавейка.За сега цена не знам,просто искам да пробваме.Ако има благодарен ще съм да ми го пратите или на линк или на пощата tuning@gbg.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

Шрифта на надписа HONDA се казва Millhouse, а този на "Fan club" -> Mistral.Намери си ги в интернет и след това може да се отдадеш на творчество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner

Шрифта на надписа HONDA се казва Millhouse, а този на "Fan club" -> Mistral.Намери си ги в интернет и след това може да се отдадеш на творчество.

Колега извинявай ам нещо не разбрах! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Аз го разбрах, ама от де аджеба да си жабна тия фонтове...колкото сайтове да издиря с гугъл за "фрии фонтс" все ми искат некви пари ?? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner

Аз го разбрах, ама от де аджеба да си жабна тия фонтове...колкото сайтове да издиря с гугъл за "фрии фонтс" все ми искат некви пари ?? ;)

Добре аз по едно време дочух че някой имал това нещо дето го търся и прави тези лепенките,които така и не можах да ги пипна и сложа на мойта ондичка.Дано се намери щото намерих един надпис ама нещо не ме кефи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

Road Runner, писах ти email.kalmara, пишеш "font Millhouse download" в google и ще намериш, аз как успях... ако настоява да ти пробута друг като например Air Millhouse и се окаже че не става, слагаш едно -Air за да не връща google такива резултати и пускаш пак, 4-тия резултат който връща започва с "Hondafont Font @ 1001Fonts.com" и ми звучи доста обещаващо...ако не стане, дай си мейла да ти ги пратя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Мали, благодарско !! :huh: 1001fonts.com го знам и само него си ползвам, но търсих millhouse, а не hondafont. :huh: (другият си го намерих лесно)

Т'ва с минуса не го знаех ... или може и да съм го знаял някога но като съм свикнал да си пробирам правилни ключови думи и не го използвам съм го забравил...иначе това, което Роуд Рънъра го търси, мисля че го има колегата Димитър Коев, мисля че ако той се включи корелският файл би ти свършил работа. Виж този пост.

 

EDIT : Хехе...слободен човек... :huh:

Публикувано изображение

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета засега мерси това Черното мисля че ще свърши работа.Ще ви държа в течение,и ако имаме касмет ще има и за вас,обаче нека някой каже някаква ориентировъчна цена та да му кажа на човека,защото е нов и незнае нито цени нито нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да пробвам и аз някой и друг вариант да изрежа на моя лазер :huh:

Редактирано от Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми давай да измислим нещо по така от лепенки.Май ще е по яко!!!:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner

Примерно да :) но и като брожки за огледалото за задно виждане да заменим вече остарелите зарчета :) :) :P:) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля извинете ме за офтопика,но не мога да и помогна с това,иначе идеята ви е супер :angry: дано успеете да я осъществите.после да има за всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към хората който се занимават със стикерите .Не е ли по добре да самия стикер да се сложи целия адрес Форум.... , така само хонда.бг за да може хората който не са в клуба даразберат че става дума за форум и най-важното че го има :):) Сега ако някой не знае се едно сме представители на хонда :angry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа че имаме известен напредък.Утре ще ми донесат некъф единичен екземпляр и ще дам няколко надписа от рода на :MUGEN,HKS,K&N,OZ,REMUS и др. такива на CD па ще видим,утре ще сложа снимка. :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

като го снимаш го снимаи до нещо да се жиди размера (примерно до кибрит или кутия цигари) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 лева... може, ама за единична бройка и не на пластмаса с фолио. За 7 лева може да се направи лазерно прорязан ( а не гравиран) ключодържател от неръждавейка! При тази цена... не знам, ама те е взел за канарче! :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

освен това което каза Коев ( и е вярно ) тая табелка ще стои много добре на вратата на мотора :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, напълно съм съгласна с Коев и Лукчо - цената е невероятна за пластмаска с фолио :rolleyes: От време на време се подемат някакви такива инициативи, като много малко от тях се докарват до край - не се отказвай - просто потърси друг вариант.p.s. наистина седи моторджийско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шрифта на надписа HONDA се казва Millhouse, а този на "Fan club" -> Mistral.Намери си ги в интернет и след това може да се отдадеш на творчество.

Това май не е много вярно... http://www.dafont.com/hondafont.font

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери се друг човек които реже с лазер и логото което е няколко поста по-нагоре на колегата kalmara (черния фон бели букви хонда и червени букви фен клуб) каза ,че приблизителната цена ще е около 8 левчета на бройка ..от нераждавейка.Ако имате идей предложения давайте ги ;);) .А ако някой разбира от тази програма Corel Draw 12 да сигнализира ,че човека иска 15 кинта за да направи дадения файл във формат който чете машината а той e .cdr

 

Ако някой може да работи с това ..да не се дават тия 15 излишни лева ...да направим една бройка да покажем за ко иде реч ;) размерите мисля,че 13/7 см. са добре ...МНЕНИЕ от вас също се приемат ;)

 

нещо такова ,може и за друго да се борим ;)http://images22.snimka.bg/004762581.jpg

Редактирано от Road Runner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем. Дайте ми само размери. И Блонди да даде оригиналния файл на логото, че се наложи да си форматирам диска и го нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте ми един .dxf на това дето че се реже и размери на парчето от което ще се реже + дебелина и ще ви направя един разкрой - обръщате го в .cdr и го пращате да се реже - ще излезе по-тънко и ще стане по-качествено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче аз сега говорих с момчето и ми каза че евентуално трябва да стане надписа хонда и под него надписа фен клуб,демек да не се застъпват.Можете ли да го направите ама задължително в .cdr формат. и сега ми каза че има разлика в цената,смисъл ако е цветно цената скача с 2-3 пъти,а ако е безцветно се дупчи и отдолу се вижда цвета на колата.И много важно:За цена от 10лв ще е с размер 10см-5см и ще е безцветно!!! нещо такова: http://images22.snimka.bg/004762583.jpgДаже ми каза че ще направи нещо да ми прати смисъл на компа и ще го постна тук да видите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано нещата потръгнат, струва ми се че доста хорица ще искат да се сдобият с подобен артикул :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай телефона на това момче и надраскай на нещо ( ако ще и paint ) как смяташ че трябва да изглежда нещото ... кажи и къде смяташ че можеш да си сложиш такава табелка с изрязан от нея надпис ? ...дай да я обсъдим тая работа и дще видим за какво става дума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да стане ми каза човека надписите не трябва да имат допирни точки!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти ми кажи какво искаш а аз ще ти кажа как ще се нареже - вервай ми с това си вадя хляба :hondarulez: ... и Лазар мога да намеря , но предпочитам да не се занимавам точно с това сега - просто ми дай информацията !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ей, къде намесвате и калмара у споровете... :hondarulez: Тва с буквите на черния фон го направих чиста проба ... само дето нагодих резолюцията по-големшка като за уолпейпърче примерно ... и да си пробвам шрифтовете. :tease:Щом върши работа - ползвайте, нали не съм му лепнал copyright :P. Мисля, че открих някъде из дълбините на харда си въпросния корелски файл - тук, но той е в оригиналният си вид със застъващите букви под наклон. (мисля, че това е темплейта за стикерите, но не съм сигурен...)Щом трябва ще си потърся корела да го инсталирам пак, защото след формат и реинстал не съм се занимавал да го слагам, защото просто не ми е трябвал до сега. Ако е много наложително казвайте тука до утре-другиден да го намеря и да направя квото трябва...последно HONDA fan club ще бъдат едно под друго и ще се изрязват като на вторият пример (civic vt), така ли ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner

Ми да нещо такова трябва да стане!!!:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Димитър Коев

Аз мога да го направя така че да се застъпват. Няма проблем - правил съм доста такива неща. Само че там където в буквите има празни места (например в средата на буквите А, О и т.н.) се оставят тънички връзки за да ги държат.

 

Ето последния ключодържател, който правих за да разберете за какво говоря.

 

Публикувано изображение

 

Кажете ми обаче приблизителни размери и какво точно искате? Плочка, ключодържател?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho
гувори бай брадър : Калмара, сложи го това растерно да го видим ,чи да ни слагам цорилдров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето предлага това: http://images23.snimka.bg/004917438-big.jpg и очертано покрай буквите, даже fan club може и леко под наклон :hondarulez:

Редактирано от Road Runner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай. Може да се направи и под наклон със застъпване. Няма смисъл да се примиряваме с нещо, което не е нашето лого. Кажи му че ние ще подготвим файла за рязане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се направи изрязан надпис Fanclub, който да се сложи под оригиналния HONDA дето седи отзад в ляво? От материал максимално близък по дебелина на оригиналния надпис за да изглежда по-автентично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето предлага това: и очертано покрай буквите, даже fan club може и леко под наклон :tease:

ти ми дай информацията дето те питах :hondarulez: а момчето ще реже ако даде смислени цени ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се направи изрязан надпис Fanclub, който да се сложи под оригиналния HONDA дето седи отзад в ляво? От материал максимално близък по дебелина на оригиналния надпис за да изглежда по-автентично.

това за коя кола , че аз 2 еднакви не видях ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета смятам че цена за ключодържател 8лв е добра за нещо което ще го имаме само ние (съклубарите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе любе, разбирам че на 2-те снимки които си дал за лого на хонда фен клуб си дал запалката на дженеръс като пример за размер ама можеше да оточниш че тела на запалката не е тела на този който е направил логото! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...