Jump to content
Guest mimowrc

Хонда Сивик Type R 07

Recommended Posts

Guest mimowrc

Здравейте ,аз съм нов фен :unsure: и мисля,че имам какво да ви покажа ,смятам,че всеки фен на хонда би се радвал да види такава кола :lol:http://www.vbox7.com/play:3c1b3013 и това също http://www.vbox7.com/play:6bb271bd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно усещането зад волана е било невероятно, но иначе като го гледаш на клипче, не показваш абсолютно нищо :lol: Иначе хондичката е мазало :unsure: със здраве да си я караш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво.... количката ти е супер! Много да си я пазиш! И много безаварийни километри с нея! ДОБРЕ ДОШЪЛ В СЕКТАТА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и със здраве да и се кефиш!!! Напълно ти "съчувствам" - имах удоволствието скоро да покарам сивик TYPE-R както на мен ми се искаше, наистина след 5500 оборота колата просто излита :unsure: (всички останали, турбинираните също се предават там), а това чудо на техниката тогава тръгва да лети.............................а звука е невероятен !!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Малеее как се предава след 5000 тоя!

 

А на колегата - Честито и да се радваш на този конезавод още мноооооооооооооооого!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич,зверска машинка си си взел!Безброй безаварийни километри и все хубави моменти с нея!А спортното каране остави най-добре за пистата :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич много съм удивен от това което показва графиката :unsure: искам и аз такара игачка :lol:. Със здраве да си я караш и много безавариини :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благородно ти завиждам за зверчето ;) Прави си кефа и яко газ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як. Засичам из Варна 3-4 такива екземпляра - даже единия е същия цвят като твоя ( червен ) и пича постоянно го кара на пълна газ :PКакто и други колеги казаха - звука е просто невероятен.Евала за добрия избор :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра е, ама не е много, заради тия торсиони дето ги сложиха отзад и тия McPherson отпред!!! Но дизайна кърти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

били ме удолетворил със 2,3 старта на 400м срещу мен. Аз карам хонда ЦРХ 2г. и мисля че ще ти бъде интересно както и на мен.Ще се радвам ако примерим сили между тия две класни зверчета.

mimowrc, не му връзвай на Бос-а, че бая турбалани е разплакал, или поне гледай да няма свидетели :fun: Когато карах като твоята бях впечатлен, а от неговата - ужасен :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядо , на тази възраст е нормално да почнеш да се страхуваш от високите скорости :drunk:Весело посрещане на новата 2008ма пичове :fun:Много здраве , щастие и hp изпод капака :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mimowrc

Здравейте ,аз съм нов фен :cool: и мисля,че имам какво да ви покажа ,смятам,че всеки фен на хонда би се радвал да види такава кола :Phttp://www.vbox7.com/play:3c1b3013 и това също http://www.vbox7.com/play:6bb271bd

Колега браво, радвам се че правиш опити да се научиш да я караш тая кола дано да си я опознаеш колицата добре и тогава вече да и се насладиш на 100% от възможностите и. Успех и умната :P. Гледам че тоя клип е правен във Варна на отсечката (Аладжа манастир) след виница посока златни пясъци, което значи че се подвизаваш из варненска околия :P ,били ме удолетворил със 2,3 старта на 400м срещу мен. Аз карам хонда ЦРХ 2г. и мисля че ще ти бъде интересно както и на мен.Ще се радвам ако примерим сили между тия две класни зверчета.Чао за сега жив и здрав и весело посрещане на новата година.
Айде за много години :P Аз не си падам много по такива гонки защото почти нищо не зависи от теб а от колата ако си я "направил" ще ме разпориш,но ако нищо не си пипнал по нея трудно би ме прескочил.Аз лично харесвам такива неща : http://www.vbox7.com/play:a1581082

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK няма проблеми обади се ако искаш да се видим ,да се запознаем поне :) звънни когато искаш 0888923165

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о боже, еми честитка май ти си с най-новата и яка количка успех и я пази :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iasho

Честито и от мен колега , със здраве да си я караш , и както каза един от колегите по-горе "умната" , а ако не стане пробвай с русата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,аз съм нов фен :huh: и мисля,че имам какво да ви покажа ,смятам,че всеки фен на хонда би се радвал да види такава кола :huh:http://www.vbox7.com/play:3c1b3013 и това също http://www.vbox7.com/play:6bb271bd

Добре дошъл,тази кола ти отива повече от А3-ката :huh: Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра, ама аз съм се прицелил в предишния модел на Тайп Р :huh: По-добър е според мен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и как е на завоите завива ли добре а тия скорости удобни ли са има ли място за краката да натискаш свободно педалите а седалката има ли реглаж на височина?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geo

хаха Алекс как си задава въпросите скорстрелно хх е наистина и мен ме интересуват тези неща :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам бе нещо не ми допадат тайп р-овете стоян апостолов нали има такава 60мм генерация 3800 ветек ала бала олекотена и пламен му взема 5 минути с рено клио 170 коня.. аз си питам можеи мен завалията да ме погледне някой спонсор макар и с едното око :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Колеги, предварително се извинявам за оффа, просто не ми се пуска цяла тема. Та като четях какво е написал колегата АЛЕКС се сетих. Винаги ми е било интересно защо въпреки спортните си качества известни на всички ни, хонда като че ли не успява да се наложи в автомобилните спортове. Може и да греша, обаче като гледам ВРЦ например се набляга предимно на френските кошници. Всички знаем за славата на Импреза и Лансер, а защо хондичките липсват в рали елита??? Просто винаги съм се чудел :P . Даже и тая пролет (мисля че рали "Хеброс" беше) минава покрай блока ми и слизам да погледам малко. Та беше пълно с клиота, саксота, импрези, фокуси, шкоди... и накрая се мерна и един сивик 7-а генерация. Ако някой може да обясни на какво се дължи това явление да пише, че наистина ми е много интересно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам бе нещо не ми допадат тайп р-овете стоян апостолов нали има такава 60мм генерация 3800 ветек ала бала олекотена и пламен му взема 5 минути с рено клио 170 коня.. аз си питам можеи мен завалията да ме погледне някой спонсор макар и с едното око :)

Да ти кажа честно не съм виждал нито пък карал предния R-модел,но от това което съм гледал хората казват ,че този модел от 07 има по-голямо недозавиване,но пък скоростите му са по-къси и спирачните апарати са по-големи и спира по-добре.А що се отнся до седалката- да има регулиране по височина както и волана на дълочина и височина,а педалите са супер удобни точно като на състезателен автомобил.А що се отнася до Реното мисля ,че това вече е до "задкормилното устройство",не мога да си представя как 170 коня кола и то френска ще бие японеца-201 к.с. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво амиго ,не се чуди много защо хонда ги няма във WRC ,много ясно- причината се казва Ф1 защо мислиш Ланчия излязоха от ралитата заради Ф1,там са големите пари ,там е и голямата реклама.Между другото тази година и то почти в края на сезона новият TYPE-R влезе в "супер-2000" и ако не се лъжа още от първото рали спечели точки.Така,че японцитене са решили да влизат сериозно в ралитата за това ги няма там ,а ще има се радваме в Ф1 и дано скоро да започнат да печелят състезания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл,тази кола ти отива повече от А3-ката :)

Май се познаваме щом знаеш за А3-та???? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой, ако имаш време и възможност ела на някоя от срещите на клуба във Варна.Всяка сряда след 21.00часа на Лучано на Палах център. ( Сепарето най в дъното - то няма как и да ни объркаш де :) )Събират се доста фенове от форума и няма да съжаляваш :) Хем да покажеш добичето , хем да се запознаеш с момчетата от клуба - поне всички са много печени :)Поздрави :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...