Jump to content
Guest Rust

B16a2 и газ?

Recommended Posts

Не на газта :) Всичко скапва

Вярно е!Като почнеш:двигател,накрайници,втулки,амортись

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще го кажа отново да сложиш газ на този двигател е чиста доза ПЕРВЕЗИЯ а дали скапва колата? ми мнооо ясно по голема тъпотия нема ! ако ще и 10000км. да минаваш на месец Англичаните са го казали :ефтиното излиза скъпо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще го кажа отново да сложиш газ на този двигател е чиста доза ПЕРВЕЗИЯ а дали скапва колата? ми мнооо ясно по голема тъпотия нема ! ако ще и 10000км. да минаваш на месец Англичаните са го казали :ефтиното излиза скъпо.

говориш като човек който никога не е карал кола с газова незнайно защо по Българските пътища има хиляди автомобили които всеки ден се движат на газ ... на всичкото от горе се движат без проблеми за 2 пъти по-малко пари от колкото останалите на бензин ...хмммммперверзници ли ги наричат вече тези хора ?всеки да си прави сметката спрямо джоба ... хонда с АГУ има не една или две. много са, и всички работят добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И кое точно я скапва че не разбрах? Всеки противник казва чупи всичко преебава я здраво, но да ме прощавате никой не каза нещо конкретно да е скапал от газта. С изключение до някъде на Jhonnyboy но само до някъде.Никой не каза един добре обоснован довод за това какво точно преебава газта на колата/двигателя/. Нито един факт и нито едно потвърдено твърдение за БЕЗВЪЗВРАТНО скапване на двигателя.Хора дайте малко по сериозно! Защото това с изгарянето на клапаните беше за това чудо на социалистическият научно-технически прогрес Москвич 12-так. Да на московеца му горят клапаните от газта но който се сети защо на него клапаните горят а на по новите коли (разбирай по новите от москвича като цяло) както и за по модерните газови уредби (разбирай по нови от ВМЗ Сопот 1974г) не горят има от мен сериозно черпене!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите се чупят - това е нормално, като карате на бензин да не мислите, че сте имунизирани против проблеми в двигателя?

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безсмислена е идеята.Според мен разбира се.Не бих си купил кола с тоя мотор за да търся най-тънкия пробег.Ама хора и мнения много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшш Стига сте се джафкали.

 

По изгодно е, със сигурност.

Много бензинови автомобили го ползват като основно гориво.

Не поврежда конвенционален двигател.

 

НО............

 

Двигателите на Honda B16, H22, H23 , F18, F20 не са подходящи да се ползват със Пропан Бутан.

Износване на леглата на клапаните, големият риск от детонации на високи обороти и повишената температура във горивната камера и челата на буталата, са основните предпоставки за да не е подходящо гориво.

Ако ще си кара някой VTi-то да 3000-4000 оборота, нека слага Газ.

За Метан не знам какво е положението но там теглото на бутилките е голямо и смисъла от тия двигатели изчезва.

 

Както и надали има каращи на Газ:

Lancia Delata Integrale

Toyota Celica GT4/Carlos Sainz/

Renault Clio Williams

Subaru Impreza STI WRX

Mitsubishi Lancer EVO

Nisan Skyline

И т.н

 

 

Та по накратко "Всеки има право на лош вкус" беше споменал един съфорумец.

Нещо нато нищо е.

Все едно да си купиш най скъпите и красиви джанти които се предлагат, но да нямаш пари да ги обуеш със гуми и да ти стоят във гаража.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Все още важи почерпката за този който обясни изгарянето на клапаните при мосвкича!

Аз тайно подозирах че москвичите не са много хубави и затуй си купих хонда, ама кажи най накрая за клапаните че няма да мога да заспя :unsure:

 

@dotzula

След като можеш да си позволиш автомобил с такъв двигател нали не си мислиш че ще се возиш без пари? Ако е гарга нека да е рошава -> карай си на бензин. Като мине нещо вонящо на газ покрай мен винаги ще отнесе една майна, пък ако ще и памела андерсън да минава с новият си s2000

 

Единственият начин някой да ме убеди да си сложа газова в момента е да карам 2-3 години СЛУЖЕБЕН автомобил същият като моят но на газ и да му се кефя повече отколкото на собственият (отчитайки и парите за гориво разбира се). Всички други обяснения са теория и късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4ера някакав бек с нова Е класа на 1 година отишал да му слагат газово и моите приятели го изхвърлили от сервиза,та коли и коли на газ и има и няма. Б16А2 не е за газ и толкова.

Редактирано от shkarcheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ме кефи като мина покрай метан станцията и видянякой МЕрджо или А8 или нещо голямо и скъпо :unsure::lol::lol: селяни до дупка... като нямате пари да карате хубави колис големи кубатури не дейте да ги вземате??? като искате спортни коли с окачвания и джанти, ще кихате за Бенз и ще се друсате до дупка :huh:стига с тАя газ , КАЗВА СЕ БЕНЗИНОВ АГРЕГАТ ???НЕ ГАЗОВ? измислен е с бензин да се кара... ! :huh: Тва е положението приятели !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до тук за 8 месеца над 15.000км предимно градско на газ, спестени към 2000лв, никакви проблеми до сега, докато навърша годината плана е да спестя между 3 и 4000лв. Това с обикновено Ловато за 560лв. Съжалявам , че не съм баро като хората които карат само на бензин, но са ми такива възможностите и 300лв на месец не са ми излишни :unsure: Дори спрях и цигарите, оттам още 100 кинта ми капят.......абе скръндза съм си :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Най ме кефи като мина покрай метан станцията и видя

някой МЕрджо или А8 или нещо голямо и скъпо

селяни до дупка...

като нямате пари да карате хубави коли

с големи кубатури не дейте да ги вземате???

като искате спортни коли с окачвания и джанти,

ще кихате за Бенз и ще се друсате до дупка

стига с тАя газ , КАЗВА СЕ БЕНЗИНОВ АГРЕГАТ ???

НЕ ГАЗОВ? измислен е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

al caponehaha по-голяма глупост не бях чел ;)))ами варвай си, че на вънка всяка 7-ма серия или S класапак да не говорим за спортна кола - се кара на газз :huh:Блажени са Верващите ;) И Бензиновия двгател, Не ние сме го изсмили ,нито пак Името му ;):P GOogle rulz :huh:)ама ти ако си измислил Газов Агрегат, Евала пич :unsure:;):P ps: леко бях свидител пред едно заведение в ПЛовдив една Е46 на метансе мъчеше 5 мин да запали, нищо че собственикът беше много тежък :lol::lol: и на двигателя нищо му нямаше ;);):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Всъщост е ДВИГАТЕЛ С ВЪТРЕШНО ГОРЕНЕ, който може да работи с бензин, с дизел,с биодизел, с метан, с пропан-бутан, със спирт и с етанол!

ами варвай си, че на вънка всяка 7-ма серия или S класапак да не говорим за спортна кола - се кара на газз

БМВ както и Мерцедес започват серийно прозиводство на такива коли осен всичко останало, впрочем Хонда вече започна такова производство (водорода е газ). Да не говорим че следващата С-Класа е с двигател 1.5 литра (Да за всияки които се ще се чудят 1500 кубически сантиметра и ускорява от 0-100 за около 7 сек. пак на на газ + електрицески двигател). П.С. А за новият CR-Z на Хонда нещо ка кажеш на какво ще се движи? Ще ти подскажа не е вода! Ама и бензин не е! А за газов агрегат както споменаваш колега, ще ми кажеш ли най-бързият сериен мотор знаеш ли скакъв двигател е? Само да ти спомена модела за да можеш да го намериш в Гугул Y2K е мотора :unsure: О чудеса и той не бил на бензин? Въобще се яудя защо тези хора от БМВ, Мерцедес, Хонда и тези направили Y2K са най големите мизерници на света които не знаят колко добър всъщност е бензина и правят някакви такива страшни бегачки дето бензин никога няма да помиришат?Относто това с Е46-цата пич виждал съм доста коли които и на бензин не могат да запалят. Поради същите причини поради които същата Е46-ца не е могла да запали, а повярвай ми и ти самият си виждал. А причините са именно лошо настроена запалителна система, слаб акумулатор, кофти стартер, преебан шалтер на стартера или преебан шалтер на стартовия ключ както и още безброй други причини поради които колите които се движат както на бензин така и на всякакъв вид други алтернативни горива не палят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах вече, има причини да не ви съветвам да слагате гас на някои двигатели на Хонда. Нямам желание да се доказвам и да споря. Можеби на месечната ако има някой желание :P Имам обаче един въпрос към колегата Al_Capone. Многократно повтаряш в постовете си че колата е инвестиция :unsure: Не се ли сещаш че за повечето Фенове това не е така?п.п. Тая тема по-добре да я приключиме :huh: Ако искаш да си говориме за други марки, пусни една в офтопик. Има и други дъртаци освен мене дето понаднайваме и за другите МПСта :huh: п.п.1 Щях да забравя да се изкажа точно по темата :lol: Несъм противник на другите горива, ама на B16A2 ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да и споменавам че идеята е да се гони ефективност и дълголетие чрез ефективност! А относно Феновете и Марката просто се опитвам да кажа че прекаленият светец и Богу не е драг! За Феновете също е една инвестиция но едва ли в смисълът който аз влагам! А в една по скоро скарлна инвестиця! Множе би много от тях точно за това се дразнят и скачат срещу газта!А това според мен е малко детско поне според мен!Също така че при качествена уредба и добър монтаж и настройка няма невъзможни неща!На месечната тогава ще ти споделя моята идея и за МОЯТ ФРАНКЕНЩАЙН! И защо според мен няма сериозен технически довод за това че газта "чупи" двигателя, защото това са същите доводи при които и бензина го "чупи"(по скоро износва)! :unsure: И също така съм споменавал че това е мое мнение и не ангажирам никой с него!В такъв случай до месечната! Peace!П.С. Понеже не се познаваме лично за ориентир за месечната утре аз карам Сивик 5-та седан СА0554ВН :lol:П.П.С. Казвам се Краси.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Тия дето ти ги описваш не са фенове, направо са си маниаци ;) Нямам нищо против да се покефа на газов инжекцион, обаче когато аз смятам плюсове и минуси, резултата е .... не си заслужава ;) Всеки си има различни мерки за кантара, кой верни кой приети на доверие, а някои дори използват само част от тях и то тези които оправдават предварително взетото решение ;) Идеята ми е да се обсъди сериозно, без излишни спорове и заяждания, въпроса за и против и ако стане добре да я пляснем в важните технически и да се свършва вече с плявата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Пич ти сам си решаваш как ще си караш колата , никой нищо неможе да ти каже - абсолютно всичко опира до финанси щом си помислил за газова уретба ;)с тоя бензин дето минава 2лева газта ще ти е богата работа :Dне се занимавай с изказвания на разни там многознайковци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Идеята ми е да се обсъди сериозно, без излишни спорове и заяждания, въпроса за и против и ако стане добре да я пляснем в важните технически и да се свършва вече с плявата

Одобрявам идеята но лошото че 80% от хората като цяло са много предубедени относно газта и от там идват доста от заяжданията и плявата :D иначе както казах одобрявам идеята ти! До утре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Сега да се уто4ним - не знам какви сте масури по природа ама не мога да разбера да си купиш кола за 100000лв и да й сложиш газ,визирам мерцедес и т.н. Ами да караш такава кола малко или много трябва да отговаря на стандарта ти на живот ама аз забравих,4е в нашата държава бекове под път и над път. Ако искат модераторите да ми сложат и 20% уорнинг ама като искаш да караш А8 ще мислиш дали ти подхожда защото тук ве4е не говорим за спестяване на пари и мом4етата ти го казаха 100 пъти,4е има коли за газ и коли на които се изсираш отгоре като се сложи газово. Ал Капоне изглеждаш ми доста ерудиран 4овек ама с твоята газ осмърдя целия форум. 4естно да ви кажа ядосах се много,а темата типи4но по балгарски й е...е майката. :D Бъдете здрави вси4ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Сега да се уто4ним - не знам какви сте масури по природа ама не мога да разбера да си купиш кола за 100000лв и да й сложиш газ,визирам мерцедес и т.н. Ами да караш такава кола малко или много трябва да отговаря на стандарта ти на живот ама аз забравих,4е в нашата държава бекове под път и над път. Ако искат модераторите да ми сложат и 20% уорнинг ама като искаш да караш А8 ще мислиш дали ти подхожда защото тук ве4е не говорим за спестяване на пари и мом4етата ти го казаха 100 пъти,4е има коли за газ и коли на които се изсираш отгоре като се сложи газово. Ал Капоне изглеждаш ми доста ерудиран 4овек ама с твоята газ осмърдя целия форум. 4естно да ви кажа ядосах се много,а темата типи4но по балгарски й е...е майката. :D Бъдете здрави вси4ки.

Споменавайки Ауди А8, Мерцедес С-класа както и БМВ 7-ма серия бъди така добър да видиш че съм споменал не само български опит с тези коли!Ще влезна сега в една друга тема малко само! Има една древна иднианска поговорка "Че ние сме взели тази земя на заем от нашите деца за малко, за това да и бъдем добри стопани!" А идеята на поговрката ами погледни болида на Хонда от миналия сезон в Ф1 както и хибридният Сивик в 24-те часа на Льо Ман! Идеята ми е че много от хората (в едни други страни бел.ред) карат колите си на алтернативни горива не само поради фактора цена , а и поради фактора замърсяване! Не искам да обиждам никой или да му налагам мнемието си на сила но и не приемам това за довод че като имаш пари да си купиш С-класа имаш пари за бензин, защото като си купиш кола като цяло трябва да имаш пари да си сипваш бензин! А за това дали ми подхожда А8 на газ, ами да би ми подхождало както и един Ледженд на газ също би ми подхождал! И не не опира до парите, защото замисли се малко че хората с новите коли са принудени СЪЗНАТЕЛНО да си жертват гаранцията на колите слагайки газ тук в България!Нещата по света не седят така!Там освен че не пада гаранцията има данъчни и ред други облекчения когато си с нова кола и когато колата ти замърсява природата по-малко!PEACE! И любов и здраве и всичко най-хубаво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

В Top Gear съм го чел!BTW самото Турбо също вкарва газове в цилиндрите :D Това за феновете на турбото!Смисъл леко оф-топик! А за новите технологии съм твърдо ЗА! Далече съм от идята за назадничево мислене! Новите технологии са докарали газивфикацията на двигателите!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че газификацията е само временно решение за реализиране на икономии. :D И това ще бъде коригирано с повдигане на цената, както стана с дизела. ;)

 

Аз съм голям фен на Tesla Roadster.

Така че, в рамките на шегата, ще заявя Електрификация му е майката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

:D

Поради факта че аз съм освният виновник тази тема а стане толкова "нашумяла" и нейният автор да каза че е взел решението си за това за или против! Предлгам някой от модераторите вече да се намеси и да я заключи! Относто идеята на johnyboy за една закичена тема за газта одобрявам и ще помогна с каквото мога, но нека там да бъдат само технически казуси и доводи! Съжелявам за причиненото от мен на всички ви неудобство!

 

Приятна вечер на всички и успех и весело посрещане на Нова Година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега бориш се с вятъра в момента ... няма да казвам каква е цялата мъдрост, защото всекомпетентния модератор и всепомагащия с гениялни постове модератор joni, ще вземе пак да се вкисне и да ме worn-ва с някакви %тук повечето хора са "маняци" -> "страст е да карат хонда на бензин", за тях хондата не е просто превозно средство ... за тях Тя е Жена/Дете в което трябва да се инвестира и да се глези повече от жената ... (не знам къде в скапаните сервизни книжки да е написал някой японец "Тази кола е ЗАБРАНЕНО ДА СЕ КАРА НА ГАЗ! Хондовския БОГ ще убие малко кученце за всеки, който се е Усмелил да си сложи АГУ на колата" ... но както и да е ... фанатици)малко сме хората които зад марката виждаме моторното превозно средсво чиято цел е да те превози от точка А до точка Б ...малко сме и хората които не виждаме смисъл да даваме излишни пари точно за горното упражнение ...не се хабинека карат на бензин, да замърсяват околната среда ... ние нека се мъчим на газ и да плащаме 2 пъти по-малко за да се движим ... а пък кефа си е същия ... колата си върви по-същия начин за 2 пъти по-малко пари ... уау ...технически обосновани доводи против газта няма да чуеш, само слухове от 5-ти лица с кофти настроени газови ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Усещам колега лошото е че никой не отчита момента че тук ВСИЧКИ сме сектанти. Включително и аз! Но крайностите никога ама абсолюно никога не водят до нищо добро!Аз също съм влюбен в колата си! И страдам всеки път когато тя е в сервиз или има проблеми или произшествие! Аз същото давам пари за нея които редовият ползвател на МПС никога не би дал за колата си! За това предложих просто да се прекрати и да заключат темата. Защото я засрахме повече от достатъчно! Още повече я изродихме от първоначалният и замисъл! Но никой няма да ме накара да спря да се боря с това ;) Успех ;) на всички ви! :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре стига де ебати тьпия спор в казармата казваха "дал си клетва -опрай са:D!!"секи решава сам;)туряйте кофара;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е всеизвестно и мнението ти за френските коли и за това каква кола караше наскоро или все още караш.

Френки VTS-а беше 10 пъти по кола от доста Сивици.........за 3000лв кола 99 година с клима и куп пърформанс части ти не били взел???Кво да си взема за тия пари EG3 ли........не мерси.Вземах колата заради самата визия,а тя взе че даже ми и хареса.Даже и 2 бинки изкарах от нея след 3 месеца каране.Аз ли съм простия.....не мисля ;)Евентуално снимки на тия машини дето Тони изброи да имаш???Да им видя гЪзовото разстройство.Аз на баровец не се правя като си карам колата само на бензин.Като ми идва дебело...ами имам си две печки и то от VAG групата ;) Ся кво да прая да са застрелям ли,що то и мнението ми за немските кочини е известно???Драго си имам един лаф за такива като теб .....голям хуй лапни голяма дума не казвай.Тва кво карам си е моя работа.Ако от някъде ми дадат 50 бона дарум ще си купя нов Акорд ПЕЧКА,но дакато си вадя парите със собсвените си две ръце аз сам ще решавам кво да търкалям.п.п:чакам да ми докажеш по какъвто и да е начин,че съществуват горе изброените коли с газ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Заповядай в София на гости. Ще те заведа там където съм ги виждам редовно за да ги видиш и ти! Едното място е една от най големите авто-мивки в София а другото е сервиза където си поддържам газовата уредба. Само си отдели да кажем 5-6 дни. Или ако кандисат да си дадат записите от security камерите за да ги пусна няма да има проблем. Но веднга след Нова Година ще намеря начин да ви покажа снимков материал. А за това за простя и не простия действал си като всеки които мисли финансово ефективно, изпаднало еФтинко и взима с цел печалба, както с газта просто излиза финансово ефективно! Пък за печките пак излиза по скъпо от колкото на газта и то само като гориво! Плюс по скъпата поддръжка на дизеловият двигател като цяло! Парите аз също си ги изкарвам с труд и с двете си ръце! А за такива като теб има също приказка - Не питай старило а питай патило!Пак изразявам мнението си че тази тема е по-добре да бъде заключена!Защото се излезна извън рамките на добрият тон и на техническите доводи! И пак се извинявам за причинето ВИ от мен неудобство с това че не съм "правоверен сектант"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс по скъпата поддръжка на дизеловият двигател като цяло!

Ей тука си в голяма грешка,но вече тотално ще излезем от темата ако почнем и за това да спорим.Другия месец съм в София и ще се радвам ако наистина ми покажеш тия коли на газ.Относно старилото и патилото.......имал съм кола на газ и за това толкова мразя това смърдящо гориво.Надявам се никога повече да нямам кола на газ.п.п:гЪзта наистина е добра,ама за готвене :D Със здраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леллииии, искам да видя Lancia Integrale на газчица :) Ахихих, или пък AE86 също. Честно, показваш ми го тоя и след това ще ме гледаш във вестника с брадва в ръка и нечия глава в другата, въпросната кола ще е на фона с окървавеното тяло на предната седалка. Четох много от темата и ме заболяха очите чак, всички си държат на своето и т'ва е. Ами така си и трябва, всеки си има разбирания. Аз например разбирам, че ЯВНО газта не скапва до толкова двигателя но за мен лично е гавра. Защо ли? Защото двигателя ми е направен за бензин и да му дупча ламарината, след това и карантийте под двигателя, да го настройвам за да диша к'вот са дишали евреите преди време е просто коштунство. А вече като видя VTi на газ ще предам Бого дух. Он циганин с ферарито от Слави дали го е направил както каза на газ, тук вече съм склонен да повярвам защото сиромашията и гъзарията правят чудесa! ;) Не не, наистина... спортна кола, проектирана от велики инженерски умове е просто безумно да се разпробива за да я караш икономично. Хората са направили трицилиндрови двигатели от по един литър за тази работа - ето нА, майка ми кара едно Ситроенче C2 с такъв двигател... кеф ти комфорт, кеф ти икономия. За какво да даваш 7-10 хилки за 15 годишна кола? Епа дай ги тия същите пари за двугодишна :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Понеже много знаете, и хонда нали е само за бензин -> Civic GX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз докато четох темата стигнах до гениално заключение ;) според мен .. колегите , които агитират за газта трябва някакси да спрат да го правят ! Колкото повече "баровци" има , които карат на бенз ...толкова по-ниска цена на пропан-бутана. Защо да си вкарваме автогол ?:P ... да не говорим , че бензинджиите са прави ! Разбира се ,че това да си купиш бегачка 1,6 е постижение в живота ...някакси ... признак на висок статус в обществото ... този висок статус върви и със своите отговорности . Не може да си мизерник ,в чиято кола мирише на "пръдня" :) Доста голяма излагация ... грубо и адски селско е да видиш "Хонда" на газова колонка ... мен ужасно ме е срам :) мисля да продавам Хондата :) .п.п.

Това е абсурдно, само някой селски БЕК спечелил някой друг лев, който иска да се изживява като човек от "елита", би си сложил гас на новата А8-ца!!!

...само да те светна пич... "Гъзарското" е да караш А8 , а не да даваш 40лв/100км за бензин :P Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

момчета прави сте ... Хондите са смотани и лесно чупещи се двигатели, колегите с Голфове имат 10 пъти по-яки двигатели така че е нормално те да могат да си позволят газови уредби без да си мислят че двигателя им ще се разглоби на основните си части ....отивам да си бутам хондата в реката ... ще си купя голф, поне знам че няма да имам проблем с газта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1994

Здравейте на всички! Нов съм във форума понеже наскоро си купих моята хубавица. Очаквах момента дълго време и най-накрая го направих колата вече е моя. Надявам се да съм добре дошъл в обществото на Хонда.. Незнам много неща, но във връзка с газ съм на мението на колегата, че не може да влезна в колата и да ми мирише на пръдня. Но всеки сам си решава естествено. Искам да пожелая на всички безаварийна през новата година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

Restless ами... бля бля бля...скучни слова Cryogen ами недей бута хондата, ами бутни себе си при ГоуФаджийте :);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Restless ами... бля бля бля...скучни слова Cryogen ами недей бута хондата, ами бутни себе си при ГоуФаджийте :);):)

бате, като пораснеш, може би сам ще се замислиш да се бутнеш като си прочетеш постовете почват много хора да се замислят на колко години си за да се изразяваш по този начин чесно казано не мисля да се хабя да ти отговарям повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хора спрете се, моля ви!!! Не знам кое на каво замириса ама станахме за смях с тази тема. Пак ви казвам стоп и това е. Темата беше за Б16 дали си заслужава газово или не. Не виждам гъзария в това да караш примерно А8 на газ- то си е жива селяния. Не съм против газовите уредби искам да го под4ертая,ама се опитаха да ви кажат 100000 пъти хора - купи си една спретната коли4ка среден клас,сложи й газово и й се кефи колкото душа ти дава. Тази Хондица 113к е 4удесна разработка и бих си я купил като дойде в БГ. Но тук в тази тема моми4ето попита има ли смисъл да си купува Б16 и да й слага газово? Поне аз това схванах. И хората си изложиха мнението. Ако ще се надвиквате кой е по-голям бек или познава4 моля,срещнете се някаде пък си спорете колкото искате.Хайде сега поставете се на мястото на другата страна в спора и толкова. Весела Нова Година на вси4ки. Искрено се надявам някой от модераторите да изтрие темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига с тези доводи че газта била екологична и т.н. че ставате смешни. Пропан бутана е "отпадъчен продукт" при производството на бензин. Ако няма бензин няма и пропан бутан. На природата хич не и пука кой кара на газ и на бензин щото в крайна сметка се изгаря еднакво количество нефт за да си

Редактирано от NASAKOTO.YAKATA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се разпиша преди да е паднала темата :) Нямам претенциите на разбирач, нямам и добро мнение за газта-мой си проблем...Ама тая В16-ка едва ли някой я е купил с идеята да цепи стотинката с нея , да си оправдава инвестициите и да търси начин едва ли не на въздух да я подкарва.Ако вече не го радва колата и му минава през ума че може да му излиза и по-евтино превоза-май е време да я продаде и да се метне в някоя икономична количка дето да му идва на сметка,може и на газ. За мен, лично, тая В16-ка е направена за удоволствието от карането, и мириса на бензин си е част от картинката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...