Jump to content
Borislav_STZ

Запитване !

Recommended Posts

здравеите колеги мисля 4е тази тема може и да не е за тук но аз да питам !!! зна4и в нашето семеиство имаме 3 коли и само 2 гаража моята новозакупена хонда трябва да седи пред блока но поради простата при4ина 4е живея в коолперация пред блока няма много места спрях си аз колата пред блока една ве4ер и на следващия ден намирам бележка ! цитирам Ако още веднъж спреш тука колата ти ще бъде надрана без да пропусна калник или капак ! ТОВА Е МОЕТО МЯСТО ! от 2 3 дена мястото стоеше празно разпитах аз тука от блока кои е написал бележката никои незнае аз аз няма къде да си паркирам колата някои може ли да ми даде съвет какво да направя ? за тази ве4ер го реших на една бензиностанция ще е за да не я намеря надрана .Но в краина сметка неможе да стои всяка нощ на бензиностанцията защото ми е дале4е . Някои може ли да ми даде идея какво да направя или към кои да се обърна за решаване на проблема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Копуваш си една малка камера безжи4на и я монтираш,а като ти я надерат ще има кого да съдят,ама не забравяй,4е в нашата държава от хорската завист не се живее ве4е. Жив и здрав бъди и стой над тези неща. Ина4е колата ти трябва да стои на ветрина. Има и друг на4ин да се справиш ама не е за форума и той е за мен по добрия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prelude_2.0

заначи аз ако съмм на твое място .......паркирам си там колата щом си има отредено място пред блока и заставам на балкона прикрит да дебна дали ще се появи някой (най добре с камера под ръка или пищак :) )и ако се приближи застрашително някой .........действам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

напиши му бележка, че си дал неговата в полицията за графологична експертиза и паркирай спокойно на мястото - педала сам ще седи вечер да пази някой да не ти я повреди, щото той ще загази тогава !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам момчета аз за тази работа си имам палка до седалката(които ме познава знае ,че не съм конфликтна натура) но за такива работи гррррр как може такова нещо ......... :P:):P:):P п.с.иначе ми харесва вариянта с камерката записваш кои ти я дере и после двоино повече на него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заначи аз ако съмм на твое място .......паркирам си там колата щом си има отредено място пред блока и заставам на балкона прикрит да дебна дали ще се появи някой (най добре с камера под ръка или пищак :) )и ако се приближи застрашително някой .........действам :)

Паркирай я веднъж и дебни цяла нощ. Както каза колегата ако някои реши да действа се развикай или нещо такова че да се разкара, тои като види че дебнеш и че си го видял сигурно ще се оттегли. Едва ли ще му стиска за сблъсък лице в лице. Снимаи ако можеш. Така ще знаеш със сигурност кой ти мисли злото. След което спирай смело. После ако и се случи нещо на колата ти намираш една(или няколко) кирки и прави както правят съгражданите ми в Бургас.: http://www.standartnews.com/bg/article.php...;article=213119 ; http://www.dnes.bg/article.php?id=41865 После си намери платен паркинг.П.С. След като имате 2 гаража, защо не спираш пред един от двата, ако е възможно де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако спря пред някои от гаражите ще запуша хората от другите гаражи няма да мога да излизат и да влизат в гаражите си. А идеята на колегата от плд Маината маи наи много ми хареса :)

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колега с камерите е най-ефективно! Аз съм монтирал камери където си паркирам колата. Преди да ги монтирам имаше редовни издевателства над колата. Стружки от фара до стопа. Камъчета по капака и тн. След монтажа и първият камък по предия капак (само два дни след пускането на камерите), хванах коп****о. Излижно е да споменавам продължението. Но като съвет видеозаписа пред полицията може и да не върши работа но застрахователите са много радостни като знаято от кой точно имат да си взимат пари за някоя от така популярните щети на паркинг. Така че и моят съвет е културно с камери. И после на застрахователите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

на мен ми хареса това с кирките :):):P -а за капак може и една мотика 8 номер в тавана :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest brummm

Ми разкарай я колата за няколко дни и виж кой почва да си паркира там... и ще знаеш кой е... вече кво ще го правиш твоя работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nicki

Съветвам те да не паркираш там. Все пак по-умния винаги отстъпва :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз викам виж кой паркира там и му остави същата бележка... :rolleyes: няма ли някой тротоар там да си паркираш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Broker

спи в колата и му отвори главата! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не поканиш тази вечер всички Хондаджии на гости да пием по ракия и да спрем на цялата улица от край до край, нека тогава да надраска някоя honda и глей ко стаа....!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми разкарай я колата за няколко дни и виж кой почва да си паркира там... и ще знаеш кой е... вече кво ще го правиш твоя работа

това е най разумното каквото може да правиш същото е най вашно първо да разбереш кой е това същност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред нас е същия сеир. Хубаво, че се разбираме с комшиите-който превари- той завари.Обаче лятото един наглец запушил три коли и на следващия ден имаше в колата четири пробити пени за изолация, които се бяха втвърдили и няма влизане:rolleyes:)). Не казвам, че така трябва да се постъпва, но има хора дето не им пука.А относно такива със скоби трябва да са си платили тротоарно право, което преди години беше от рода на 300 BGN. Ако не го е платил, няма право да слага. Както казват колегите най-хитро е с камерка, вместо да спиш ти вътре или да дебнеш на балкона цяла нощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Обаче лятото един наглец запушил три коли и на следващия ден имаше в колата четири пробити пени за изолация, които се бяха втвърдили и няма влизане:thumbs1:)).

това ми хареса......... :rolleyes: егати изобретателния садист - направо си е за патентоване :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Това с пяната ми хареса... :rolleyes: Има една стара приказка - "на зла кучка зъл прът".Както подходят към теб,и ти така към тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням след счупване на малкото прозорче на пасажерска врата. Грубичко е, ама като два дена три коли стоят запушени отзад........... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отмъщението е сладко нещо , но докато отвръщаме на селянията с друга селяния - все ще си седим на тоя етап . Ясно е , че селския ти съсед няма никакво право нито да ти казва къде да спираш , нито да ти драска колата . Най-добре е просто да разбереш кой е и да се опитваш да му обясниш ситуацията . Ако пък реши да се прави на интересен просто му кажи , че ще наблюдаваш колата и ако я надраска ще занесеш записа на застрахователите , които не те интересува как ще си взимат парите от него :) Така би трябвало да се сплаши и да си трае ..... Вярно , тъпо е да си създаваш неприятни контакти по този начин , но нямаш друг избор !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отмъщението е сладко нещо , но докато отвръщаме на селянията с друга селяния - все ще си седим на тоя етап . Ясно е , че селския ти съсед няма никакво право нито да ти казва къде да спираш , нито да ти драска колата . Най-добре е просто да разбереш кой е и да се опитваш да му обясниш ситуацията . Ако пък реши да се прави на интересен просто му кажи , че ще наблюдаваш колата и ако я надраска ще занесеш записа на застрахователите , които не те интересува как ще си взимат парите от него :) Така би трябвало да се сплаши и да си трае ..... Вярно , тъпо е да си създаваш неприятни контакти по този начин , но нямаш друг избор !

Абсолютно си прав, колега, че на селянията не трябва да се отвръща с такава. Ама скоро няма оправия!!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате дай се сберем целия зара клуб да поседнем да изпием по едно да го изчакаме и като изкара ключа да дере излизаме и да го убиим, с бой и край на белейките!! на селяк селски подход

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех че само пред нас е тоя проблем с паркирането но явно е навсякъде,само не ми е ясно защо хората от съседните блокове спират пред нас и как да им обясня че за нашите коли(на живущите в блока) не остава място от такива.Колега относно това с бележката разбери го кои е тоя,блока е малък все ще се разбере,отиди обясни му като човек да не ти се прави на пич,пък ако ти направи нещо на колата и го знаеш кои е ще се разберете все някак после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми надраскаха старата 6ген.Местото беше на един селяк със сиера.Това му било местото.Мислех да го пребия,но не му направих нищо,щото ме беше страх да не го убия като се разпаля.Сега новата е на паркинг,45лв не са малко но ми спестяват главоболията.Народа се е побъркал,комшиите ми имат по 3 коли.Като ги питам ЩО?,ми отговарят"Да има"!Тука няма да коментирам.Колега Борислав не се саморазправяй,да не стане беля и да те съдят за нищо,просто се допитай до застрахователя дали е достатъчен видео запис.Намери човека и си поговори с него ,ама спокойно.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах днес и на мен ми оставиха бележка,само дет пишеше "не паркирай неправилно" защотото някъв селтик трябвало да направи няколко маневри повече че да излезе,еми като няма място как да паркирам бахти хората аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах днес и на мен ми оставиха бележка,само дет пишеше "не паркирай неправилно" защотото някъв селтик трябвало да направи няколко маневри повече че да излезе,еми като няма място как да паркирам бахти хората аз

Еми пич , грозно си е като запушваш .... Аз веднъж така за да успея да изляза трябваше да одраскам собствената си броня , а и една друга която нямаше никаква вина .... заради някъв дето ни беше запушил !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да сме като скинарите един да видят никой не го бара щото знае че после боли глава като се саберат. един двама като пострадат и ще спрат да ни барат колите. апак чесно да си кажем в нашия малак град има прекалено много коли и няма къде да се спира. направо си е борба за оцеляване. савета ми е да оставиш грубостите за краен вариант и ако го разбереш кой е да се разберете като хора :D :D :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично ако мерна някой да ми драска скъпоценната хонделка е казвам ви такъв бои ще му хвърля че после да неможе да си управлява ръцете доживот ! че да неможе да драска пак...и парите ще му взема и жената и колата и къщата ! мн мразим такива мизерии......големи са нещастници...а и з аместата си се плаща...нема мое нема твое докато не си е платил за него,ходи се в общината и се плаща за 1 година место !! нещо като синя зона ама за тебе си...така 4е ония да се..........и да неговори мн мн !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем е навсякаде във всички градове и пред всички блокове.Веднъж пред нас един "тарикат" спря на мястото на друг "по-голям тарикат". Пича слезе счупи на другия стъклото, влезе в колата, освободи от скорост при което колата тръгна назад и леко в ляво(защото имаше наклон). Колата спря десеттина метра по надолу в бурдюра и беше почти напреки на пътя и запуши целия път, а този си паркира на "неговото" място и се пребра, без изобщо да му мигне! Та сега кото се пребирам предпочитам да спра на съседната улица отколкото да спра на нечие място (че и на мен ми надраха старата кола) с цел да избегна конфликти, и се радвам че никога не разбирах кой ми е надрал колата защото сега щях да лежа за убийство! Много трудно се паля, но падне ли ми пердето все ме викат в районното!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...