Jump to content
Guest WaveMastaa

Колеги дайте инфо...

Recommended Posts

Guest WaveMastaa

Мдам, земи се вясни на втората месечна за този месец и на много въпроси ще ти отговорят , че даже и току-виж се излъгал да дойде и някой със CRX тогава ше намажеш най-много. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vendo1.6

... иначе гоуф 3 гти срещу 130 конйов рекс .. хм .. равни , но на право :P А аааа не съм съгласен :P ЦРХ 124 прави голф 150 на ....... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те тресът хормоните и гледаш само да ръчкаш ЦРХ е по-спортното... ама са коли от различни ери, та ако поне малко те интересува комфорт... не че тоя голф няма да е с изстърган на макс двигател... общо взето кошници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Пич,вземи се качи на един ЦРХ,па тогава пак ще коментираме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те тресът хормоните и гледаш само да ръчкаш ЦРХ е по-спортното... ама са коли от различни ери, та ако поне малко те интересува комфорт... не че тоя голф няма да е с изстърган на макс двигател... общо взето кошници :)

Комфорт и Голф са две не6та които неможе да се видят на едно място :)!А другото което искам да ти кажа е 4е ако има6 ЦРХ тва с ръ4кането няма6е да го спомене6 изоб6то А и тва с разли4ните ери си напълно прав Голфа е маи от КАМЕННАТА ЕРА , за6тото ако барникал ЦРХ 6те разбере6 4е за 89г. си е направо постижение в автомобилостроенето което и до днес има тояги които немогат да му стапат на пръста :P!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе туи,голфа е ебати лего колата! :) вземи си едно "crx"-4е и 6те се роди6! :) весела коледа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе мерси за мненията и поканата ама къде точно се провежда тази среща и към колко часа?абре братлета как мислите има ли смисъл да излизам само заради една кола или по добре да си я купя от тук??????????

Редактирано от Broker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе мерси за мненията и поканата ама къде точно се провежда тази среща и към колко часа?абре братлета как мислите има ли смисъл да излизам само заради една кола или по добре да си я купя от тук??????????

Вземи си читав Рекс от тук,няма смисъл според мен да се блъскаш по пътищата.Или вземи кола от някой колега от клуба,което също е много добър избор.Съклубарите си гледаме и обслужваме машините,както подобава :rolleyes: Мисля няма да съжаляваш.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30-ти 13ч пред Булгарплод - има тема в Общи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък се засягате като деца :) Въпрос на свикване е всичко, карал съм и няколко хиляди км Голф ГТИ, първата ми реакция беше ебаси каруцата, обаче после като посвикнеш виждаш че е много високо нивото на обурудване :) Иначе ЦРХ дава много по-спортно усещане, а като погледнеш календара 1989г никак не е била скоро (брех диско топките вече не са модерни) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,1-во ще започна с това че не съм карал ЦРХ,но карам сивик 4 ген.с мотор 110 кс.Препоръката ми е да се качиш да покараш рексче,защото наистина знам че си доста спортна кола (картинг),но пък честно казано не бих отказал един ден да притежавам такова чудо на техниката. :P а пък за вървенето вярно че казват че от кола до кола има разлика-говоря за един и същ модел,ама богам ми като взех моита количка и отидох да гледам на Божурище и се пуснах веднъж,като колата ми беше напълно сток,даже бях с нови накладки,които още не се бяха напаснали още и свиреха,като се движа без да съм натиснал спирачка :) и ауспоховите тръби са дебели колкото сламка:) :) ,обаче хондичката даде 17.1 за абсолютно 1-ви старт.Там имаше и 2 такива голфа за които говориш ти,не знам на какво се е дължало,но даваха постоянн времена над 17 :P,та незнам с какво ще са по-добри от рекса имайки впревид че той върви повече от всеки сток сивик и единственно Б16А1 (150кс) Единствено знам че със ужасно дълги скорости и прави доста максимална скорост.Без лоши чуства,ако съм обидил някой с мнението ми,ма това е :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanimir

Хи и от мен, Според мен, ако търсиш ускорени е ЦРХ е по-добър от голфа, за максимална скорост не съм много сигурен но може би голфа ще вдигне малко повече (но не е много сигурно :)). Ако обаче трябва да качиш някой на задната седалка, е голфа е по-добре. Но предполагам че щом се оглеждаш за ЦРХ едва ли ще возиш цялата рода :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да пуснеш тема в Хонда форума каква кола да взема Голф или ЦРХ :) ..... ти не си ли чел какво ние отношението към Голфа има сто теми :):P;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тва пък кво е?Нов вирус?hzzzzzz......?Бахти скучаещия пубер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle
:cool: Как кво - нали трябва да има 50 мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...