Jump to content
honda_huliganka

Ето го и моя коледен подарък

Recommended Posts

Току що паркирах пред нас първата си ХОНДА!!! За мен тя е повече от сбъдната мечта! Повече от година я чаках. Доказателство , че човек трябва да бъде последователен в желанията си и никога да не се отказва от мечтите си! Удовлетворението е уникално, карах я тази вечер 20-тина км из сф и искам да ви кажа , че не исках да слизам. Усещането е .........не мога да го изразя, но вие знаете! :P Няма да ви казвам каква кола карах преди това/немска е, за мен си беше просто учебна/, няма нищо общо.Повече от половин година се подвизавам във форума, но сега наистина се почувствах част от семейството на фен клуба. :lol: Обещавам да се грижа подобаващо за хондичката си и нищо да не и липсва!Обещавам да се старая да не пускам глупави теми и постове в категорията "Нещо ми тропа предницата" ,"Какво масло" и т.н.Обещавам да започна да идвам на срещите. Нямам търпение да се запозная с всички ви!Ето я и нея:Honda Civic 1.5iSL 1996г. , 114к.с. , D15Z6http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5303http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5304http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5305http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5306Благодаря за вниманието!Сърдечни поздрави на всички! :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

ееее честито честито -безавариино а за радостно 100% ще еа за глупавите теми маи са старите кучета са ни свикнали вече хахаххаха :lol: п.с.незнам какво става със снимките но немога да ги видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве :lol: П.П. И аз бях останал с впечатление, чеси с Хондичка. :lol: 2 П.П. Ще дойде и моя час :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Ами аз я купих преди две седмици, просто ми се забавиха документите и не можех да си я взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :lol:Чувството всички май го знаем . Даже тепърва ти предстои да откриваш колко ти е готина колицата :lol: .... поне при мен беше така. В началото само си търсех повод къде да ходя .... не за друго , ами за да я карам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е приятно когато видя мацка да кара ХОНДА :lol: безаварийно каране и полека с В-Тека !!!

Редактирано от Salamander

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата.Мога да си представя какво ти е в момента, та аз едва от една седмица си бръмча с точно такъв Сивик и още не мога да му се нарадвам.Колата е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Много километри безаварийно шофиране! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Мнооооооооооооого безавариини км.Кой ли не си мечтае за такъв подарък :lol: И дано дамите във форума продължават да се множат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря много :lol:"подарък"-а не го вземайте толкова присърце, бая чакане и заеми ми костваше да си го направя този подарък. Можех да взема нещо по-евтиничко, ама какво да направя като исках точно такава кола. Живи и здрави-целия свят живее на кредит :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е :lol: Желая ти много готини и весели мигове с нея:lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито! Безаварийни километри! За усещането.... всеки следващ ден е все по-хубаво :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много да и се кефиш!!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито много радостни и безаварийно километри :dry::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,с удоволстевие да си я караш и много безаварийни.А за заемите и аз съм така,карай и се кефи.Давай снимките.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

Честито и от мен. :dry: .Дай някоя снимка даисе покефим и ние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Честито и много безаварийни :dry: И чакам да почерпиш :huh: Бонбони де :/ че като се кара не трвбва да се пие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Хулиганката .. ти си била и симпатична на всичко отгоре .... в комбинация с колата ше му изтръпнат на някои пич петичките !Или вече някой е изтръпнал ! :dry: Та исках да кажа честито ..ма са отплеснах !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Хулиганката .. ти си била и симпатична на всичко отгоре .... в комбинация с колата ше му изтръпнат на някои пич петичките !

Направо ми прочете мислите братле :) Да ти е честита хондичката бамбина и много, много да те радва :huh: само хубави мигове с нея :/ П.П. - чакаме снимки, че онези са :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много щастие със "сестричката" и от мен..абе кво им прайте на тия дадо Коледовци, че ви носят такива подаръци?!PS: е ся тва ще е най-посещавания профил - ако не натрупаш още 500 вю-та днес, няма кога да е :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето заради такива емоционални хора е толкова цветен този форум!!! Честито и от мен - приятни и безаварийни километри ! :dry::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен.но дай снимки да видим за какво става дума поне.иначе оставяме на Хонда-та да ти поднесе приятните мигове-те тези коли го умеят това.надявам се също така да не си истинска хулиганка на пътя-няма да ви подхожда този тип каране на теб е колата.каквото било с немската учебна кола-било,занапред културно :dry:

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита !!!:D много безаварийни километри, и много щастливи мигове с нея :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да благодаря на всички ви за пожеланията :DИ да ви попитам какъв е проблема със снимките? Не ви ли харесаха?/ако е така ще направя още, просто не мога да сляза от нея за да я наснимам/ Или линковете не се отварят?Или не се виждат?/напълно е възможно/ Хайде ако няма никакви снимки в темата,някой с добро желание да му пратя мейл да ги качи. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не се отварят линковете, ако искаш прати ми ги на ilias@abv.bg и аз ще ги кача в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias

Ето ги и снимките:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Колата е голяма красавица, супер е!

Още веднъж ти пожелавам само хубави моменти и безаварийно :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що паркирах пред нас първата си ХОНДА!!! За мен тя е повече от сбъдната мечта! Повече от година я чаках. Доказателство , че човек трябва да бъде последователен в желанията си и никога да не се отказва от мечтите си! Удовлетворението е уникално, карах я тази вечер 20-тина км из сф и искам да ви кажа , че не исках да слизам. Усещането е .........не мога да го изразя, но вие знаете! :D Няма да ви казвам каква кола карах преди това/немска е, за мен си беше просто учебна/, няма нищо общо.Повече от половин година се подвизавам във форума, но сега наистина се почувствах част от семейството на фен клуба. :D Обещавам да се грижа подобаващо за хондичката си и нищо да не и липсва!Обещавам да се старая да не пускам глупави теми и постове в категорията "Нещо ми тропа предницата" ,"Какво масло" и т.н.Обещавам да започна да идвам на срещите. Нямам търпение да се запозная с всички ви!Ето я и нея:Honda Civic 1.5iSL 1996г. , 114к.с. , D15Z6http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5303http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5304http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5305http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5306Благодаря за вниманието!Сърдечни поздрави на всички! :D:D:D

Да ти е честита, Хулиганке! И, да, знам колко ти е готино, тъй като аз самата се сдобих с едно такова подобно бижу (само че е Civic - 6-та ген., 1.4) преди около 3 месеца и още не мога да му са нарадвам!И аз карах преди това немска каруца и няма да се обяснявам ква е разликата!И още нещо - защо да не пускаш "глупави" теми - все пак сме в off topic-a !Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Може да прозвучи малко травиално , но ти желая много безаварийни километри пълни с наслада от усещането , което всеки от нас е изпитвал , изпитва и можеби ще изпитва още дълго време , щото едно бижу не омръзва така лесно , особено когато е любимо(ти като жена го знаеш най-добре предполагам). Ние мъжете търсим в колите си това което не можем да намерим в жените (и го намираме). Пожелавам ти , ако ти липсва нещо то тази Хондавелка да ти го поднесе !!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита предколедна придобивка все с такъв плам и радост да си я караш готината Хонда много безаварийни километри :huh:

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и едва ли скоро ще и се нарадваш v-tec-a е невероятно нещо :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и умно и безаварийно каране :dry: и аз съм с същата,много слуша но и ти трябва да е слушаш,взаймо уважение и респект :P:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oooo ,знам знам какво е ! :blink: Точна така е и при мен в момента ,много е готино чувството. Честито карай си я със здраве и закъдето тръгнеш да стигаш безпроблемно ! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!!!:blink: хондичката ти е направо прелестна. надявам се и аз скоро да усетя какво е чувството да се яхнеш на хонда :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Знам за какво говориш.Първата вечер след покупката изобщо не спах....а сега пък колко от вечерите си и отделям... :blink: .Да те вози дъъъъълго и безпроблемно. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eихаа честито колежке :cool: само защо ми се струва че съм я карал тая кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Колко малко му трябва на 4овек да е щаслив ,една ХОНДА :cool: .Сьс здраве да и тьркаш гумите баз авариино и екстримно каране.п.п. поздрави с малко закаснение

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много топли хора тук във форума :cool: и аз да се присъединя.. със здраве да си караш количката и много да си те радва... чувството когато за първи път се качих да се повозя никога няма да го забравя(във сивата стрела на Дани) предполагам, че и чувството да караш подобна количка никак не е лошо пожелавам ти много дълго да я караш без никакви проблеми и дано скоро и аз радбера какво е да си зад волана на такова бижу ;):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

чЕстито и всичко най-хубаво с нея....ама нещо немога да я видя :angry: иначе бравос :no:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...