Jump to content
Borislav_STZ

Хонда срещите в Стара Загора ве4е ще са на 4ервената 4ешма така ли?

Recommended Posts

Искам да изкажа едно мнение без никои да засягам или да обиждам но според мен събор на Хондаджии да е на кръ4ма малко не върви :lol: ако има някои друг гоито мисли като мен нека да каже !!! С ТОВЯ В НИКАКЪВ СЛУ4АИ НЕ ИСКАМ ДА ЗАСЕГНА НЯКОИ !!! ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате прав си, споделям мнението, че за напиване има бирени форуми, ама кво да направя като сме се събрали все пияндета :lol:Но не забравяй месечните сбирки - хвалба, оглед на колите и драг с коли от 90 до 160к.с. (не, че сме много за хвалба де...) + вторнишните технически дискусии на маса в бензиностанцията и очертаващата се традиция за четвъртъчни мероприятия за дрифтъри по пътищата на Витоша...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо още със заглавието на темата си засягаш голяма част от хората не само от Старозагорския фен клуб, а всички останали които празнувахме на Ягодите. Явно въобще не си запознат с начина на организиране на срещите. Тъй като призоваваш всеки да сподели своето мнение изказвам веднага моето.....нито една среща не е задължителна, а всеки идва по собствено желание. Освен това не си представям да мръзнем навън особено през зимата. Според мен си свободен да си провеждаш срещи с когото, когато и където пожелаеш. А пък аз като една изявена алкохоличка ще ходя в Чешмата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа едно мнение без никои да засягам или да обиждам но според мен събор на Хондаджии да е на кръ4ма малко не върви :lol: ако има някои друг гоито мисли като мен нека да каже !!! С ТОВЯ В НИКАКЪВ СЛУ4АИ НЕ ИСКАМ ДА ЗАСЕГНА НЯКОИ !!! ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ!!!

Помоли някой от модераторите да ти изтрие темата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам някой да е недоволен от Хондаджийски събор ;) Ти приятелю на колко такива присъства?На колко срещи си идвал изминавайки по 200-300,че и повече километра?С колко от нас се запозна,та вече и почна да изказваш лични мнения :lol: Ако не ти харесват сбирките просто ги пропускай,хвърляй плява във форума,като голяма част от членовете му и ходи на сбирки на БМВ клуба ,да можеш там да дрифтираш на спокойствие и да бягаш от КУКИТЕ,както по филмите ;) .Не се обиждай ,изказвам лично мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Признавам ти едно Борка .... направи впечатление на хората с първата си тема във Хонда-обществото ! :lol:;) Продължавай в същия дух ... може да намериш фенове !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ей на бе-аз съм първия му ФЕН.Борка,ти на разкри...това са сбирщина алкохолици - интриганти,малко пред пенсия...Аз напоследък даже силно се срамувам от тия пишман фенове и стана няколко месеца не им посещавам сбирките.Даже вече не карам Хонда,купих си Опел.И снощи също нямаше да ходя,ама тоя дъртак Роудрейсъра беше забравил да си купи цигари,та ходих да му нося.А ся сериозно.Пич,преди да пишеш,вземи първо попрочети форума,и после МИСЛИ преди да пишеш.И ти не се засягай,щото и АЗ изказвам лично мнение.Май ще помоля да се намеси някой модератор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя си кротко и се чеша по главата....май ме цепи махмурлук или е просто от годините...Чудя се да пиша лиии....да не пиша лиии....Борка, прав си да ти кажа. Хонда срещите са за хонда маниаци, а не за алкохолици. Ама малко се осра брат с тва изказване. Нямаше смисъл, ама така става когато устата ( в случая ръката ) е по-бърза от мисълта. Ясно ми е защо изригваш...карай де. Ама то си го пише в темата "Преброяване на феновете...." а и ако си идвал чат пат напоследък щеше да знаеш - през седмица 16.00 неделя на стадиона. От там кой накъдето го влече...Ай ... peace !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... А пък аз като една изявена алкохоличка ще ходя в Чешмата!!!

Вярно е ! Потвърждавам ...!!!! ;):P;):):P:P:):P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ЗАСЕГНАЛ НЯКОИ !!! Вярно 4е малко грубо съм го написал ама защото сум ходил по срещи и в други градове и там срещите по по разли4ен на4ин се провеждат и за тва попитах ако има някои мераклия хубо ако не ЗДРАВЕ ДА Е!!! Аз по кръ4ми не ходя нито алкохол пия за тва и предлагам ако има друг варянт да се присъединя !!! И пак на тези от вас които се засегнаха се ИЗВИНЯВАМ :)

Браточка,аз пък кафе не пия ама като искам да се видя със хора на които държа ходя по кафета какво да се прави,даже по някои път изминавам луди километри във още по лудо време :P ,ама краста какво да се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не о4аквах 4е ще се засегнете толкова много ама просто имам мерак да станат по интересни срещите защото поне мом4етата които са ми пр от по малките хонда фенове са недоволни 4е не правим нищо по интересно на срещите и за тва аз реших да предложа. И сега РАЗБИРАМ защо никои друг не го е направил преди мен !!!:cool: нищо здраве да е!!!! аз ще си идвам по срещите не 4е не съм доволен просто исках да предложа за нещо по така :P Аз нали съм прост ГОЛФАДЖИЯ също и съм ходил с голфа си по VW срещи и те ходят от време на време гонки тва онова апък на хонда срещи знам 4е е имало такива неща но не съм присъствал до сега затова и реших да предложа за в бъдеще да се помисли за нещо по интересно !!! И отново се извинявам на тези които са се по4увствали засегнати !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominator

Борка подари ми добавката на предната ти броня и всички ще ти простят :cool::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борко ти дефакто ни6то не предлага6,а и направи гре6ка като визира последната сре6та...та въпросната бе6е замислена като празнуване на Коледа и нова година за ва6ия регион.Но както винаги оби4айните заподозрени беха на линия :cool: Сре6тите са такива каквито си ги направят у4астниците,аз ли4но ходя по сре6ти не за да гледам Хондите на другите а хората.Некст тайм леко с рогите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее тая моита добавка :cool: ти го свали първо 4е тогава ще мислиш за добавка 4е тъи вирнато с добавка и без добавка се тая :P аа наш кво Деско ще вкарва ся някво купе и казал на валио 4е му е свалил добавката за тва наи добре незнам дали познаваш деско ама кажи на бои4о да те свърже с него преди беше продал добавка на валио за 20 конта

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа искам да помоля някои от модераторите да изтрие темата :)

еее, поздравления, осмели се най-накрая....!!!И в подкрепа на колегите "алкохолици" ще добавя, че "хонда среща" е начин на обмяна на впечатления, опит, коментар по проблеми, и на емоции разбира се, абе с една дума - РАЗПУСКАНЕ !!! А какво по-подходящо място от това - НА МАСА !! И не виждам смисъл да се правят гонки, кво ше си мерим ... То затова хората са измислили ралитата - който иска да си мери п.ш..та - прав му път.Аз лично с мойта кола гонки не правя - взел съм си я да си върша работата и да си правя кефа! И това не ме прави по-малко ХОНДА-ФЕН!! :) Затова - НАЗДРАВЕ ПРИЯТЕЛИ !!!:punk::lol::) p.s. и обещавам скоро да дойда на среща!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа искам да помоля някои от модераторите да изтрие темата :cool:

ааааа не може нека сега да си сърбаш попарата :huh::cool::huh::P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страшна попара сърбам !!! напрао на корбан го бие

Дишай дълбоко,ще свикнеш :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа едно мнение без никои да засягам или да обиждам но според мен събор на Хондаджии да е на кръ4ма малко не върви :( ако има някои друг гоито мисли като мен нека да каже !!! С ТОВЯ В НИКАКЪВ СЛУ4АИ НЕ ИСКАМ ДА ЗАСЕГНА НЯКОИ !!! ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ!!!

Здрасти пич. При нас в клуба, ако не ти е станало ясно (а мисля, че не) има общо казано три типа сбирки. Едни те са постоянни (дневни), другите са по-мащабни (за по няколко дена), където стават въпросните кръчмарски истории (тези срещи са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ :P ) и третите са изцяло на спортна тематика (като тази -> Калояново) (тези срещи са силно препоръчителни). Предполагам на по-малките членове това им е пикантната хонда среща. И това е май, което търсиш, ама дали си ходил?П.С.: Но за някои други като мен, кръчмарската среща е нещо така очаквано. П.П.С.: А и някак не се вързват алкохолните и спортните прояви заедно - даже изобщо не трябва да ти минава такава мисъл през главата. За подобно нещо има безброй примери ( hint: поразпитай или поразрови за 2-рата Хонда среща на Юндола :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично съм присъствал на няколко събирания в това заведения,и мога да кажа със сигурност че там алкохолици и пияндета не съм виждал,а само приятни хора с които ми е кеф да си лафя и да си пия биричката(чайчето,кафенцето,капучинчето или млекцето) :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз само един път отидох на среща тук в Пловдив и бях краино разорачарован!Беше лятото още се правеха на гребната база!Просто всички бяха разделени на групички,и когато тръгнех към някоя такава да се запозная,всички се млъкваха и ме гледаха някак странно....!!!Евала правя на маината,които ми обърна малко внимание(Всех си и лепенки от него)но малко след това като поседях малко сам реших да паля и да си ходя!Затова повече не съм ходил,а и нямам намерение да кисна "Сам в ъгъла"!Аи ся почваите и мен,ама не бих се съгласил с мнения от типа-ми ти що не ни заговори!Ами заговорих ви колеги,ама маи сам си говорех....А да,имаше оше някав пич,коити току що си беше взел една англичанка,та с него си полафих 10 мин,ама и тои горкия беше някакъв новобранец,та и тои се чудеше кво да праи!!!:eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа искам да помоля някои от модераторите да изтрие темата ;)

Няма да я трием тази тема пък :eat: Нека четат хората, нека малко те попилят и следващия път да помислиш преди да пишеш :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

аз от хората по срещите в стз съм доволен вси4ките ме кефят пак има някво такова разделяне на групи4ки ама тва е неизбежно ! например на мен ми е по лесно да комуникирам с някои на моята възраст! макара4е си комуникирам и с доиста хора по големи и по малки от мен :eat: ся някои хора се впрегнаха за тая тема ама кво да напрая неуместно беше и от моя страна ама тва за срещи дневни и незнам си кво са глупости на ента степеназ съм ходил с един от колегите по срещи в други градоже калояново ала бала ама двамата си ходим ! за тва и написах тази тема защото виждам 4е на по големите колеги не им е 4ак толкова интересно да ходят по гонки и така нататък за това и предложих ама веднага ми се нахвърлиха от горе ми което според мен не им прави 4ест ! ама аз поне си напраих изводи и така:eat: пове4е нямам намерение да пиша в тази тема защото мисля 4е няма смисъл!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа искам да помоля някои от модераторите да изтрие темата ;)

Няма да я трием тази тема пък :eat:

Нека четат хората, нека малко те попилят и следващия път да помислиш преди да пишеш ;)

 

МНОГО ДОБРЕ СЪМ ПОМИСЛИЛ ПРЕДИ ДА ГО НАПИША

 

Забележка: misho

А В КРАЙНА СМЕТКА ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ИСКАШ? :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой ... благодаря ти за хубавите думи ! Но няма нужда да ни защитаваш ... шото ние нямаме грижи със себе си или с околните ...точно обратното .. ние се забавляваме с живота без да пречим на никой ... и се опитваме да сплотяваме хората около нас ...това показахме и миналия уикенд , където ти за съжаление не можа да присъстваш ! Колегата Борислав ,когото аз познавам лично не е лошо момче .. дори бях учуден много , когато съзрях тази тема ... и ми стана тъпо че това се случва точно в ден в които се изля толкова позитивна енергия на Ягодите ! Ама кво да праиш ..живота е такъв ... баланс !В крайна сметка всеки има право да си изрази мнението ...независимо дали е вярно и обективно ! А какво му носи това си е негов проблем !Както виждаш вълна от негативизъм ! И последно колеги оценявам вашите коментари ,които ме лъскаят ... и призовавам да простим на Борката за прибързните изказвания .... трябва да бъдем позитивни .. пък и той вярвам си е направил равносметка !Ваш фен Рацера ! :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала Иво след тва дето каза нямам кво да добавя освен 4е искам да се извиня за малко острото ми влизане с тази тема но искам да ме разбереш правилно виждаш 4е ние по малките все още сме надухани за глупости ! И по тази тема 4е в стз са по малко срешите които има тестове на коли и така нататък рещих да предложа. Виждам 4е на вас ви е интересно да седнете да си пиикате бири4ката и да си говорите и за тва реших да предложа ако има мераклии да правим и нещо подобно както в пловдивските срещи на които съм присъствал нали не то4но в този сезон . Ама да има и някви такива неща. Надявам се да няма много засегнати от думите ми . и ве4е модераторите ако исках да трият темата

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominator

Борка щи простя,само ми дай тоя лип,че на седана не ти стои добре :),майтап бе добре си е и при тебе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest B`at  Ves

Естествено, че ще му простим, нали сме от един тим!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...