Jump to content
Gergana.Krivoshieva

Италианско преследване на каритнг писта "Варна"

Recommended Posts

Аз лично се накефих на бялото купе :)...и на всички колеги които бяха на пистата и на трибуната , помръзнахме заедно :):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мился че всички участници, може и без мене, заслужават адмирации, защото беше явно, че не са дошли с коли за които не им пука, съдейки по външния им вид и явния мерак с който са направени. Мился, че човек който не е готов да чупи колата си не може да кара безрасъдно - аз не съм от тези. Евала на прелюдите, видяхме се, поговорихме, покарахме, аз лично се забавлявах и мисля че това е най важното. 3 секунди ме деляха от полуфинала, следващия път по-смело и с по-предварителна подготовка, не в последните дни и се надявам на по-добър резултат. пп съжалявам че хачи рокуто не беше настроено за грип та да види онуй ситроенче от де изгрява слънцето. Дано проблема с колата да не е сериозн че като знам коко мерак е вкарал в нея ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не исках да кажа ,че неможеш да караш,просто ми направи впечетление,че не караш за време ,а за кеф.Иначе карането ти беше перфектно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам че е имало фенове на пистата и се извинявам за слабото представяне ....поне за моето.Но цялото мероприятие беше много глупаво замислено.Извикаха ни в 7:30,а по пистата имаше лед и навят сняг.Покарахме на тези условия точно 4 обиколки и ни прибраха.Когато минаха всички коли пистата вече беше напълно суха макар и студена,а не ни дадоха да излезнем пак да опитаме поне 1 обиколка какво е сцеплението.На всичкото отгоре за да претупат нещата набързо се оказа че караме на на дирекнта елиминация,а за време и трябва да дадем добро такова още с първото излизане на пистата.За местните момчета това сигурно не е проблем,но за хора които идват за сефте.....няма как да стане.Аз лично се изкефих на черната Е30-ка с белите ОЗ-ки,момчето я караше супер чисто и явно си я познава перфектно,както и пистата.....Не бях виждал толкова чисто каране с кола на задно,браво.аз съм доволен,че поне се прибрах без ядове с летните Паради от Варна до София,пък и стигнах бързичко-4:30 часа.Обаче в шибания ни град изкривих едната джанта и спуках гума,след като попаднах в изкоп след завой в Дружба......направо не ми се говори,да им изсъхант ръцете на копелетата които са го изкопали и заебали тоя канал.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Иво щом ти не си доволен, аз какво а кажа ;) Определено не съм доволен от времето и пукнатата броня, но съм доволен като цяло, пък другия път надявам се по-добре да се представим ;) Поздравления на всички участници и зрители. Всички се представиха много добре!

На мен ми хареса една друга японска количка - бялото хачи року ;). А и прелюдфеста не беше лош ;)

 

п.п Двама състезателя се бяха паркирали пред нас малко по-късно ;)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Седнахме да хапнем, че бяхме изгладнели ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно пак съм изпуснал купона ;):rolleyes:

... Обаче в шибания ни град изкривих едната джанта и спуках гума,след като попаднах в изкоп след завой в Дружба......направо не ми се говори,да им изсъхант ръцете на копелетата които са го изкопали и заебали тоя канал.

Знам как се чувстваш, преди 1 месец и аз скочих в една дупчица и сега равносметката ще бъде 4 нови гуми, на стойност... не мога да смятам до толко ... :lol::o:P Не знам каква част от сумата ще покрият застрахователите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...