Jump to content
Gergana.Krivoshieva

Италианско преследване на каритнг писта "Варна"

Recommended Posts

Еее де ... несе изсилвай. Заповядай следващия път да минеш цялата писта с вратите пък ако ще да е с по-малко келева лада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-Рекса на стамен каран от Живко - и той от няколко години в републиканския шампионат. Плюс това няма защо да свиква на рекса до преди година и той тренира с 4-ген хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс. а за омегата( 3.0 ) колеги какво ще кажете?яко дрифтеше

Омегата на Бранимир е 2.0 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте снимки и клипове бре младежи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам но незнам как да ги кача ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте снимки и клипове бре младежи ;)

Ето вчера бях обещал клипчета но поради технически проблеми за сега само това КЛИП Редактирано от hondari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето някой гледаха състезанието от доста близо ;)Публикувано изображение

Случва се и на най-добрите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича с рекса много ме накефи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за участниците, рекса на Стамен отново доказа, че върви много сериозно. Дано продължиш да го подобряваш ;)http://vid.data.bg/1faufzu7#vid - Това е първото каране на Живко. За съжаление не успях да заснема другите участници. Ето и още един от тях http://store4.data.bg/wierdog/DSC00555.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее де ... несе изсилвай. Заповядай следващия път да минеш цялата писта с вратите пък ако ще да е с по-малко келева лада.

С най-голямо удоволствие ще заповядам със заводската лада само чакам да разбера кога е следващия кръг по ориентиране ;) . Дори мога да карам и на смукач ;) ако става въпрос за дрифт иначе време не мога да гоня с ладата тия работи са за профисионалисти ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път ще сложа 12-ки че да върви яко ........ или пък с тия коментари за кво ли да го пускам ........ Не мога да разбера какъв е проблема с моита кола и с Живко и с мен, вместо да се съзтезаваш и гониш първите места прайм интриги , 14,15, 18, 19-ки , да не съм очаквал чудеса и разни други аи стига глупости ве Мнооо ми е чудно коя ще другата хонда която ще докопа 4 място с лайняни гуми че немога да се сетя. Колата се караше на 70% от възможностите си. Усещам конкуренция между нас а не ние срещу останалите само незнам защо така се получава вместо да се радваме за доброто си представяне тряяя да обсъждаме и говорим простотий.Аиде това да е последния такъв излишен коментар по тая хубава тема.Другия път колата ще ми е горе на паркинга а аз при зрителите.........

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое няма сила на 2ра бе ей, мойта със 16ки не си знай гумите до 3та, това че имат начални дълги предавки е друго - от едно печелиш от друго губиш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра. Няма конкуренция между нас нито имам проблем с теб и колата ти. Напротив ... евала за машината която имаш. Рекса наистина е отличен. Аз просто имам особено отношение към Живко и съм подразнен че от цялата работа той трупа активи за сметка на една Хонда. Аз ако съм ще забраня в държавен вестник той да сяда зад волана на такава кола . Не че не дава газ но нему отива да се прави на велик пред хората покрай които почна да ходи на състезания.ПС: Аз просто се дразня че ТОЙ обвинява колата за класирането си ...

Редактирано от burner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам по принцип не че ги разбирам работите ама ако някой хора си влязат в ролите може и да хвръкне някой и друг лиценз :) (мноо гадно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest burner

Алекс няма такова ограничение но дори и да има срока за изкарване на лицензи за тази година е април ... такаче погледнато реално в момента никой няма още лиценз и никой не нарушава правилниците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига сте се разправяли другия път като сложа повече бензин ще видят те :) Важно е че беше шоу и имаше адреналин. :D;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следях темата с голям интерес. Завиждам ви, че има къде и си правите кефа на тия състезания.Мен лично много ми се кара, ама ще трябва да изчакам за Калояново. Варна мие далеч :) Искам да отправя молба към повечето от вас (които редовно поствате в темата).Не го обръщайте на заяждане и нападки, това може само да прати прекрасната тема в кошчето, а не ми се иска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Живко Неделчев, фен съм на автомобилите с марка Хонда нищо, че сега нямам такъв :angry: Състезавам се от 2-3 години в националните първенства с Лада Самара. Безпаричието ме принуди да продам автомобила в началото на тази година и да прекратя /надявам се за кратко/ участията си в състезанията организирани от федерацията по автомобилен спорт в България. През изминалия уйкенд, на състезанието на картинг пистата във Варна помолих Стамен да ми даде да покарам Рекса, който наистина е страхотен и върви прекрасно. Той неми отказа, за което му благодаря. Доволен съм от класирането си. Все пак автомобила има скъпи фарове... скоростна кутия, които трябваше да пазя :angry: . Нека това да не звучи като оправдание. Научих също и още нещо от това състезание... спортните гуми "ласа" държат толкова, колкото изтъркана лятна гума на сняг! Все си мислех, че малко или много ще държат повече от една универсална гума, но уви... залъгвал съм се. Въпреки съветите, които ми даваха познати дори и Иво Даскалов сложих тези галоши. Както и да е. Истината е че несъм искал да трупам никакви активи, за сметка на някого, или на колата му. Нито да се правя на велик пред някого. Исках просто да си покарам, пък класирането майната му. Естествено е че всеки иска да е по напред, но всеки се е класирал на съответното си място поради някакви причини. На мен лично колата не ми е виновна! Автомобила си върви перфектно. Да... казах, че рекса не изтегля на втора от по-острите завои, това си е съвсем нормално за повечето автомобили. Доста от състезателите на пистата истегляха на първа предавка от тези завои. Та нали затова са скоростните кутии, да превключваме скоростите и да се движим на подходящата предавка в дадена ситуация, било то и в нормалното движение в града. В такъв случай ако искате да започнем да си потегляме на втора или на трета предавка... защо не :worthy: Може би ще ви бъде интересно да разгледате резултати от състезания, в които съм участвал със Самарата :angry:http://www.sportinfo-bg.com/event/2007/rac.../TimesLeg2.htmlhttp://www.sportinfo-bg.com/event/2007/mountain/85/Tr1.pdfhttp://www.sportinfo-bg.com/event/2007/mou..._trenirovka.pdfhttp://www.sportinfo-bg.com/event/2007/mou.../X_official.pdfhttp://www.sportinfo-bg.com/event/2007/mountain/81/X_off.pdfhttp://www.sportinfo-bg.com/event/2007/mountain/23/S_X.pdfhttp://www.sportinfo-bg.com/event/2007/mou...21/Rez-klas.pdfhttp://www.sportinfo-bg.com/event/2007/mou.../15/Klasove.doc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравления брат ми мн караш, кат изкарам моя рекс от бокса може да пробваш и него :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравления брат ми мн караш, кат изкарам моя рекс от бокса може да пробваш и него :angry:

Благодаря. След всяко състезание все уча по нещо :angry: Може и да пробвам хонделката ти някой път, ама ако сме само двамата... неискам да ме гледат, как се правя на велик :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА ОЩЕ СНИМКИ НА: ВиницаСкоро се надявам и видеото да си сваля :angry:

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

предстои провеждането и на III - ти кръг на автомобилно състезание, тип "Италианско преследване" на картинг писта "Варна" на 19.04.2008г от 10:30ч.

За тези от вас, които желаят да се включат в надпреварата:

• записване на касата на картинг пистата,

• такса участие:20лв,

• телефон за контакт: 0899/ 980 481 - Теодора Ваканина

• регламента се запазва същия, с изключение на тренировките, които ще бъдат в деня на състезанието. Всеки участник ще има право на 1 обиколка тренировка на пистата.

За тези от вас, които ще бъдат зрители на скоростната надпревара:

• вход за зрители: 3 лв

• предвид блокирането на пътя над картинг пистата и проблеми възникнали със затрудненото предвижване на МПС, регулирането на движението ще се извършва от пътни патрули: КАТ

• паркирането на амтомобилите на зрителите, ще става на паркинга на стадион "Юрий Гагарин" и на паркинга на "МЕИ"

• транспортирането на зрителите от паркингите до пистата и обратно ще се извършва с извънредна автобусна линия, пусната специално за състезанието!!!

Молим за извинение предварително ако ви причиним неудобство.

Ще ви очакваме на 19.04. от 10:30ч.

ЖЕНО! , такава пародия никъде няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха пародията е пълна.Този град никога няма да има кой знае какви успехи в този спорт колкото и да ни се иска.........особено с кмет като този :drunk:.Въпреки желанието ми да дойда и погледам ще предпочета друг начин за почивка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезание! :drunk: по скоро,както колегите казаха пародия. Организацията отново е на много "високо" ниво.Правила разбира се че има,но за различните участници различни правила, иначе няма да е интересно,кво е то туй-еднообразие. нервите на първо място,а за удоволствието ...е някой друг път може и да се помисли.Тренировки :fun: че на кой са му потрябва ли.Но и за зрителя е помислено.спри си ти колата на 5 км от мястото на "представлението",бъхти 1 час по баира и най накрая гледай цирк - от страна на организаторите. ЕВАЛА! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

За една обиколка тренировъчна няма и да си помисля да вадя гумите от килера.1-на обиколка, вие направо ме разсмивате бе хора. като помислите поне за 2 х 5 тренировъчни съчетано дори с квалификации може и да се доближите до истината.Ако не знаете как се организира такова състезание, ми елата на Калояново и вземете пример поне!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• паркирането на амтомобилите на зрителите, ще става на паркинга на стадион "Юрий Гагарин" и на паркинга на "МЕИ"• транспортирането на зрителите от паркингите до пистата и обратно ще се извършва с извънредна автобусна линия, пусната специално за състезанието !!!

:cool::dry::cool::dry::censored::dry: Е.....ТО НЯМА ТЪКАВА ПРОСТОТИЯ!!!!!!!!:):):blink::blink::blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако стане нещо извънредно и трябва спешно да си замина дали рейса ще ме хвърли до МЕИ да си взема колата :):censored::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве това си е идея за нов вид туризъм - рейсинг туризъм ;) Всеки си грабва раницата, пълни я с храна и пиене и хваща пеша баира. След състезанието влизаме в гората и мятаме шишчетата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Готино състезание се получи, Хондите бяха на ниво ;) Стамен да не скромничи, времето му беше много добро. Жалко, че моя Шмиргел нямаше гуми, а и тая писта е доста тясна :rolleyes:

БТВ новите картове изглеждат страховито брррмммм

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли повечко снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Дайте още снимки че да гледаме, че аз бях на работа и не можах да присъствам и направо ще откача!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги ето малко и от мен...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Горкия Живко.... Вижте какво се случи с него....

 

Публикувано изображение

 

Ето след това как се задими полужението... То лудорията граници няма....

 

Публикувано изображение

 

След това какво се получи... Каката ни насмете....

 

Публикувано изображение

 

 

Добре, че беше Стамен, да и махне, и намигне....

 

 

Публикувано изображение

 

Та накрая с малко гуми, си тръгнахме да полеем победата!!!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малиии, ти си направил цял филм бе бате :( Ама и героите си ги бива. Съжалявам че не успях да присъствам на живо, както и снощи на лучано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Стига са ги засичали с драг рейсинга...Дайте поне с седмица да се разминат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IV-ти кръг на Автомобилно състезание, тип "Италианско преследване" на Картинг писта "Варна", ще се проведе на 25.05.2008г /неделя/ от 10:30ч. Това е последния кръг от шампионата преди сезона, омаквайте календара за следващите четири кръга, изнесен в сайта на Картинг пистата: www.varnakarting.com

Регламента, условия за участие и организация - по схема на първите три състезания.

Очакваме Ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от днес

но за съжеление денят не се размина без инцидент

дано момчето да е добре и скоро да възстанови автомибила

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...