Jump to content
ShEfA

Изпълни се една детска мечта

Recommended Posts

Ааа честито колега, до колкото разбирам си намерил униналек екземпляр с 4WS и пълен ел. пакет :) Да си я караш само със здраве, по хубави събития да ходиш с нея, добри хора само да возиш, никой да не блъскаш, никой да не те блъска... и стотици хиляди околосветски безаварийни километра :D Знам какво е усещането да имаш така мечтаната кола, супер! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа честито колега, до колкото разбирам си намерил униналек екземпляр с 4WS и пълен ел. пакет :) Да си я караш само със здраве, по хубави събития да ходиш с нея, добри хора само да возиш, никой да не блъскаш, никой да не те блъска... и стотици хиляди околосветски безаварийни километра :P Знам какво е усещането да имаш така мечтаната кола, супер! :D

Благодаря за пожеланието колега, само така ще правя, само хубави неща за нея, новата ми любов :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мене много безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много щастливи мигове. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и едно честито и от мен със здраве и радост дас си я караш милион безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е толкова красива 4е 4ак се 4удя как не спиш в нея :D:P:P:P 4естито,невероятна е.Старата школа Хонди,най-добрите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е толкова красива 4е 4ак се 4удя как не спиш в нея :D:P:P:P 4естито,невероятна е.Старата школа Хонди,най-добрите :)

Ами много мислих дали да спя в нея, ама тука много студено, но ставам през нощта да си я гледкам през терасата :P . Много ви благодаря колеги, ще се виждаме на срещите във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И специални благодарности на колегата prelude, много ми помогна. Още веднъж, Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос, наистина е голяма хубавица и е много запазена. Да ти е честита колега! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе още един автоматик от старите във Варна :ph34r:. Поздравления колега със здраве да си я караш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

честито,Злато.колата е бомба и само иска да си я къткаш.но не забравяй за смяната на ангренажния ремък с ролките.извадих ти цените на ангренажния ремък,ролката и пружинката ,която опъва ремъка за всеки случай.те цените излезнаха по-народни отколкото предполагах,може да ликуваш по тоя повод:ph34r:14400-PK2-004 BELT, TIMING (UNITTA) $31.00 14510-PH3-003 ADJUSTER, TIMING BELT (NIPPON SEIKO) $41.2814516-PK2-010 SPRING, TIMING BELT ADJUSTER $3.42 остава само ръждичките да коригираш и евентуално някоя и друга лайсна.но и там цените са прилични.на тая кола й липсват едни джанти,кажи какви ги искаш за да ти намеря някакви готини.моя съвет е да караш с 15-ки или максимум 16-ки,но по-добре първите.тя сега колата ти е достатъчно висока....Злато,ти така и не каза защо си мечтал точно за тази кола или какво те накара да я купиш?я сподели моля те,че ми е любопитно пък и не само на мен сигурно.Аз познавам един човек,който е бил хлапе когато модела и излезнал от завода и наистина му е детска мечта,но той е по-възрастен от мен с малко.пък ти си доста по-млад,за да си се интересувал от коли през 90-та:)

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилният избор :) И аз карах такава, само че с ръчни скорости. И някой ден пак ще си взема! Да ме прощават колегите с другите генерации Prelude, ама това е Най-Добрия модел. Едва ли има някой, карал такава кола и да мисли по-различно. С здраве да си я караш и много безаварийни! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Честито и от мен! Да я караш със здраве и удоволствие:ph34r:А Иво си представям как въздиша по екстрите... Хахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Браво - умен избор ! Уникална кола ! Направо мечта - поздравления ! И безаварийна експолатация пожелавам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка сряда се събираме на Лучано от 21:00. Заповядай! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zlato,този модел кола си има собствен дух,душа....странно е,но само собственик на такава кола може да ме разбере.Щом си фен на 2-ра генерация съм длъжен да кажа,че познавам собственик на Уникално запазен такъв Прелюд.той има 3-4 такива коли де,но една от тях е супер запазена и една е все едно излезнала от магазина вчера.не се шегувам.като дойдеш в София ще се опитам да ви запозная.абе трябва да организираме на пролет една яка среща на стари Прелюд-и.определено има доста добре запазени и уникални бройки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега:ph34r: Тук в Русе има няколко такива, но една все едно нарочно все покрай мен се върти да ме дразни с ваншния си вид... наистина невероятна кола. Само хубави мигове ви желая;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Да си я караш със здраве. Напълно разбирам радоста ти тъй като съм собственик на 2 и 3 ген. Прелюд :P Иво ми спомена за теб и определено трябва да се запознаем. 3тата генерация е в бокса в момента и карам старата, но трябва да го видим Прелюдчето ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zlato,този модел кола си има собствен дух,душа....странно е,но само собственик на такава кола може да ме разбере.

М дааа .. така е ... странна магия има тази кола .. и аз попаднах преди една година в мрежата на обожанието ! Реших да изровя темата .. първо за да те поздравя ... шото тогава съм пропуснал , пък и съм бил заслепен от "уникалноста" на Сивика ! :lol: И второ за да проверя дали все още я караш колата и все още те кефи ... Ц.ц.ц. и клима си имаш и 4ws .. виж автомата не ми допада ... ноооо ... колата е мега яка . Поздрави за което ! Тааа ... караш ли я още ... поздрави ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...