Jump to content
Jay

Някой желаещ да накаже голф 2 кр1

Recommended Posts

Колеги от надежда съм и с моята д16з6 седан 5г наказвам повечето местни бегачки дори и с неработещ втек;) но има един голф 2 кр1 1.8 136 коня,уш много вървежен ,с който не съм се пускал понеже съм след основен ремонт и я карам едвам едвам хондичката,но той има голямо желание да падне от нещо до 1.6 кубатура,ако има някой желаещ да заповяда към надежда,тук се събираме дори и по-рядко на омв преди илиенци,дори тази вечер може да има някакви местни рацери;););) всички сте добре дошли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми то човечеца сам се е наказал като си е взел Голф,защо да го наказвате още да не сме садисти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами един втй мредполагам ще го бие ;) Шегувам се , ами ако се пусне някой с него пишете да разберем кой е бил !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

абе аз пак да ви напомня че съм го ял от такъв.... ама до тук 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе къв vti бре,

несхвана сърказма :) то е ясно че ще го отнесе.Мисълта ми беше ако се пусне нещо по слабо да кажят как е минало ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми някой колега със стокова д16 ка щото мойта е по бърза от ВТИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моята е стокова но я карам до 3 000 оборота докато се разработи и после след смяната на маслото ще го пробвам голфа:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NIO

Колега извинявай, че въпроса ми не е баш по темата. Понеже спомена надежда и има там една Астра "лачена", "наточена" някакъв синьо-зеленикав цвят, сигурно си я засичал по квартала. Случайно да знаеш какъв и е мотора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Хич не подценявайте кр-те тука имаме един който е леко пипнат и варви доста кьм 150 коня ама момчето не е запален много по дрьпките живее в сьседния вход, Дани бате тука тоя с лозенския голф се е наточил яко на хондата ти имам чуството че сьнува дрьпката оправи я и идвай че тоя ми извади душата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми някой колега със стокова д16 ка щото мойта е по бърза от ВТИ :ph34r:

От сток ВТИ ? А от С2000? :) Колега чували сме за твоята тигрица доста, но това ми прилича на изхвърляне ;) П.П. Нищо лично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми някой колега със стокова д16 ка щото мойта е по бърза от ВТИ :ph34r:

От сток ВТИ ? А от С2000? :) Колега чували сме за твоята тигрица доста, но това ми прилича на изхвърляне ;) П.П. Нищо лично!
колега не се обиждай знам ,че караш невероятна кола ама я питай малко преди да бъде турбинирана твойта колица не е ли падала от Д15 визирам 1 нет а аз със сигурност нямам никакъв проблем срещу сток ВТИ ,ама никакъв ,повярвай ми вече 2 пъти съм се пробвал с такива сивици . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една малка 6ta генерация Хонда с 160 малки крокодилчета и ако онзи иска може да се пробва. Кога и къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Cucci

момчета много сам пристрастен към хондата ама кр върви доста от личен опит занамедин причтел имаше и трябва да си призная че вървеше много тоя голф.вижте сами-http://www.vbox7.com/play:cff4d1c7лека му пръст на голфа не е между живите вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя клип съм го гледал голямо превъзнасяне на тоя голф от коментарите четох явно ако някой Голф успее да бие Хонда с половин кола и радоста е неописуема :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Май и тая тема ще се превърне в говорилня :lol: ама както и да е нали за това си модератори :P .По темата, мога да ви кажа че КR-а е един от най-сполучливите и вървежни двигатели на VW което не го казвам за първи път, така че не е за пренебрегване повярвайте. Не е интересно да се пуска с VTI има разлика в конете и в колограмите, интересното е с нещо което е с по-малко коне от него.Аз съм имал немалко гонки с такива машини и мога да ви кажа, че ако е читав KR-a(сток) си ме отнася с до 1 кола друг е въпроса че KR с генерация и разтоварен-за това не съм сигурен ме е дърпал с по броня. Но да не забравяме че при една гонка има страшно много фактори както колата:килограми, гуми, гориво, кой какво е пипал както и задкормилното устройство. :P

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да зная я астрата;):lol::zen: голяма бегачка хахахах ами 2.0 150 коня поне така говорят,но е леко спъната за такъв двигател:zen::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така забелязах при последната ни среща. След като единствената кола която виждаше в огледалото беше моята дизеларка 2.5 83-та година. Сигурно кофти му е станало на човечеца :lol: . Може да намина през надежда да я видя пак на какво е способна ама този път с Хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мерил и с астра GSI i s голф KR ako са сериини е безмислено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не се обиждай знам ,че караш невероятна кола ама я питай малко преди да бъде турбинирана твойта колица не е ли падала от Д15 визирам 1 нет а аз със сигурност нямам никакъв проблем срещу сток ВТИ ,ама никакъв ,повярвай ми вече 2 пъти съм се пробвал с такива сивици . ;)

Струва ми се,че не колата беше виновна,а шофера :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не се обиждай знам ,че караш невероятна кола ама я питай малко преди да бъде турбинирана твойта колица не е ли падала от Д15 визирам 1 нет а аз със сигурност нямам никакъв проблем срещу сток ВТИ ,ама никакъв ,повярвай ми вече 2 пъти съм се пробвал с такива сивици . :ph34r:

Струва ми се,че не колата беше виновна,а шофера ;)
Да приемем,че не ти беше ден тогава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я някой да разкаже, че ми стана интересно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми то човечеца сам се е наказал като си е взел Голф,защо да го наказвате още да не сме садисти :)

:P;) ;) :) :) :P :P Супер, добре казано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако KR-а е добър,ще има сълзи да знаете.виждал съм такъв да дърпа малкия М-пауър до 180.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако KR-а е добър,ще има сълзи да знаете.виждал съм такъв да дърпа малкия М-пауър до 180.

За кой от всички М-Пауари говориш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

тука само локуми .. толкова ли не се намери някой да се пусне ?? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

и тука стана като TUNING.bg forum,с тия предизвикателства,става много тъпо.Що трябва да се пускат такива теми?Имаме си теми :кой с колко е назлобявал: :сгоних се.........между другото много добра тема,ама трябвали ни :ПРЕДИЗВИКВАКВАМ квото и да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Нямате равни аз имам малка сток хонди4ка и мога да се сборя с пи4а,нямам и никакъв стаж в драг-ове,ама ще се пробвам,само 4е сам на 450 км от вас. Я само ми дайте идея м/у моята колица вти и голф5 2.0 тди(140к) кой е по бърз, а пък аз ще ви кажа в 2 от 3 как завършихме. Весели празници бъдете здрави. Поздрави и на пи4овете от Габрово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямате равни аз имам малка сток хонди4ка и мога да се сборя с пи4а,нямам и никакъв стаж в драг-ове,ама ще се пробвам,само 4е сам на 450 км от вас. Я само ми дайте идея м/у моята колица вти и голф5 2.0 тди(140к) кой е по бърз, а пък аз ще ви кажа в 2 от 3 как завършихме. Весели празници бъдете здрави. Поздрави и на пи4овете от Габрово.

Щом повдигаш въпроса явно го биеш в 2 от 3 случая иначе щеше да си траеш. Макарче щом и 1 от 3 старта ти е взел неможеш да заявиш че ти е по-бърза колата. Не те е срам, един дизел неможеш да биеш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Първо не ми е взел нито един старт щото се отказа след втория,а аз ти препора4вам да покараш такъв голф от новите дизели и ще пееш друга песен. М/у другото аз бях с нагласата, 4е ще ме бие ама уви...Пък и на тях им дават доста яки характеристики. 4ао и весели празници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах колега не се излагай как ще те бие ,аз със моята д16з6 ям без проблеми голф 4 тди 1.9 110 коня и това с не работещ в-тек:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах колега не се излагай как ще те бие ,аз със моята д16з6 ям без проблеми голф 4 тди 1.9 110 коня и това с не работещ в-тек:)

Пичове не подценявайте дизеловите GTI-та на Голф 4-ките,не се шегувам много бягат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

ок ама не виждам защо трябва да казваме лошо за новия дизел на голф 2.0л тди 140кон4ета - двигателят е струна и е много добър. аз не си давам любимата марка ама нещо което е добро не можеш да кажеш 4е е лошо. The power of dreams - вси4ки знаем за тази диагноза. Няма смисал да ми я напомняте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Мислех, че вече е отминало ама още не е!!!:) Все още има хора с Голф и Астра, които иксат да наказват хонди, ама ако може до 1.6 и по възможност обикновено да не е ВТИ????!!!! :) Аз лично с такива не бих се пускал, кво ще му правите кеф да ръчка голфа, дето стува 700 евро в Германия???Като е 1.8, да си намери да се пуска с 1.8 !!!:) , KR е с добър въртящ момент и върви, никой не го отрича, ама с това R в модела да си намери нещо на хонда с R в модела...

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако KR-а е добър,ще има сълзи да знаете.виждал съм такъв да дърпа малкия М-пауър до 180.

За кой от всички М-Пауари говориш?
за междинката.2.0 200 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изчетох цялата тема с голям интересголфовете КР с тези 139 коня /1780куб./ найстина доста вървят и дават много добри времена на 400м , ~ 16сек и са едни он най-бъзите коли в този клас и несамо... возил съм се закачи ли 3-тия зъб...за читав мотор незнам дали е такъв, все пак е с механична инжекция :blink: но за вървеж на това купе е иделна комбинацияспоред мен хондата ще бие защото се получава разлика от 21 коняразликата меджу КР и астра 150 коня е около 2-3 метра/400м/ , над 200 кубика и 11 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги подценявайте тди-ките, тука в Елин Пелин докато имах Д16-та от 4-ри старта му земах само 2, тогава гонката беше на отсечка около 500м някаде биеше ме с около кола някаде ама тази тди-ка беше с чип и с направени магийки в резервоара :confused: пояснявам голфа е 3-ка кьм 125 коня с чипа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Пак на чат го избихте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...