Jump to content
mantro

сини крушки

Recommended Posts

Здравейте искам да по потам някои кара ли сас сини крушки на фаровете и знаете ли дали куките правят проблем за това защото мисля да си слагам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако са "ксенон" не си слагай, не глобяват но не светят грам. Ако слагаш да е истински ксенон поне да свети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това този тип крушки доколкото знам са много дразнещи за насрещно каращите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

В закона пише, че нямаш право да променяш местоположението или цвета на осветлението на колата. Много зависи от полицаите, които те спрат. Аз бях със сини светлини на номера и имам един акт за това (то от друго се тръгна, но това беше още една точка по която ме наказват в акта) но са ме спирали и такива, които са виждали, че свети син цвят и не са ми правили проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблеми! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблеми! :lol:

освен нощем на мокро - ще и като с кокоша слепота, нищо не се вижда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай си вземи Osram Cool Blue или Philips Blue Vision и ще се родиш , за парите си светят повече от добре , проблеми с куките няма да имаш със сигурност , успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблеми! :)

освен нощем на мокро - ще и като с кокоша слепота, нищо не се вижда :P
Гъзарията иска жертви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да по потам някои кара ли сас сини крушки на фаровете и знаете ли дали куките правят проблем за това защото мисля да си слагам

Ефект никъкъв,по-добре ксенон,вече и на 200лв го има!Но ако си с Н4 ще заслепяваш много насрещните,щото ксенона сепрепоръчва за лупи,които концентрират снопа светлина и не пречат на насрещно движещите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм убеден дали куките имат право да глобяват за такива крушки но определено на мен синият цвят на фаровете ми изглежда доста цигански. Лично мое мнение без да се обиждат колеги на които им харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо ще слагаш сини.........освен гъзария(спорна) и по лоша видимост на мокър асфалт друго няма да спечелиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ако са от тия крушки дето са боядисани синьо :unsure: не си слагай ... от един иначе предимно жълт сноп като филтрираш само синьото (останалото остава вътре в балона на крушката и се излъчва като топлина) ще получиш синя светлина колкото от газена лампа + скорошно обелвана на синята боя ако преди това не изгори крушката :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не глобяват. Но ако имаше анти-селяндурска полиция, щяха да глобяват определено !

Здравейте искам да по потам някои кара ли сас сини крушки на фаровете и знаете ли дали куките правят проблем за това защото мисля да си слагам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бъргас не глобяват а направо ти искарват колата изван движение или по не на мен така ми се случи преди година и половина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mantro

по принцип моите старите крушки са 55W и мислех да слагам 100W сини но ми казаха че може да ми изгори инсталацията може ли наистина поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefter0v

може да ти изгори релето парво ,и като го смениш с по мощно тогава ще ти изгори инсталацията :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

по принцип моите старите крушки са 55W и мислех да слагам 100W сини но ми казаха че може да ми изгори инсталацията може ли наистина поздрави

Колега това е VW въпрос,ако ще и 200w да монтираш ефект никакъв и инсталация никва,щото ще се запали и изгори!Трябват релета,не се знаерефлектора дали ще издържи и проблеми бол,а и само ще ни светиш изаслепяваш! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека го каза blue vision и нямаш проблеми. наи доброто на пазара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...