Jump to content
stan4o

Мииии.... то така си беше...

Recommended Posts

То това е малко предложенеие някво ама.....Значи!Големи мъже сме! пием алкохол и се напиваме!колкото и да сме големи пак се напиваме :unsure: разсеях се нещо с емотиконките и ми се накъса мисалта:) ма то май не е от емотиконките DDDDDDDD ....мързи ме да слагам две точки.офф.... та значи /за втори път тоз път няма да разглеждам емотиконките;)/може ли? като знеш че тая вечер ша има мероприятие...предупреждаваш някой модератор.слага те в група в "читател" /само може да си преглеждаш ЛС и да четеш/ за 24 часа и готово:)нещо като група Vаidated в момента.П.С. знете ли вица-а за канарчето с тирбушона в гъза и "мииии..... то така си беше...."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Имаш право.... хлъц! :unsure:Бай дъ уей - разкажи вица, аз лично не го знам .... хлъц! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

А още един уорн искаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам Уорн, аз за това го предложих, та да се опазвам. ОК ша гледам да не пиша много на пияна глава:unsure:а вица:след купон младежа оглежда щетите и пита:- Кой изтърбуши дивана?- мииии..... то така си беше....- Кой изпотроши секциите?- мииии..... то така си беше....- Е добре ще приема, че така си беше, ама това канарче с тирбушон в г*за, ако кажете "мииии..... то така си беше...."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure: Хе хе хе :DЕееееее, добре е вица.ПС: кой е този Уорн - и за него ли има виц :):) Аз си мисля, че темата не е за "warn" - все пак се повеселихме на вица за канарчето ;) хехехехеИ въпреки това полека с алкохола - черния дроб не се лекува лесно! (съвсем приятелски съвет :D ) Редактирано от Dominic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..бе на Stan4o само аз ли трудно му разбирам кво се опитва да каже(напише) ;) ,и аз пийвам по малко щото да ми се разбират разказите,иначе прескоча ли линията на пийнал с яко пийнал,а тя е при мен е много тънка и понякога я прескачам( за радост доста рядко ;) )и тогава решавам,че алкохола е прекалено вреден за организма и не прощава на никого...тва последното ми го каза едно хлапе на 6 годинки незнам защо на мен явно съм го подвел с временото си нетрезво състояние,че и на мен не ми е простил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слага те в група в "читател" /само може да си преглеждаш ЛС и да четеш/ за 24 часа и готово;)нещо като група Vаidated в момента.

Колега, на мен ми се струва, че ще си стойш постоянно в графата ;) ;) П.П. ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такава тема до сега не бях чел. :P

Винаги си има първи път :P А иначе предложението е разумно. Обаче тогава как ще има такива леко весели, леко объркващи и доста интересни теми :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май раздела офтопик не ни е достатъчен. Трябва да се направи и раздел КЕНЕФ и там да цапаме, жалко за форума. Това си е мое мнение :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...