Jump to content
M.R.Tuning

Да се направи тема

Recommended Posts

Предлагам да се направи тема нещо подобно на "направи си сам" в която всеки които си прави подобрения или ремонт от всякакав вид да се описват ватре и задалвжтелно да се слагат снимки стъпка по стъпка за олеснението на всички нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се направи тема нещо подобно на "направи си сам" в която всеки които си прави подобрения или ремонт от всякакав вид да се описват ватре и задалвжтелно да се слагат снимки стъпка по стъпка за олеснението на всички нас

Вече има подобна :dry:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=8218 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид как може да си направим сами нешто по колата както го беше направил колегата който си беше оплатнил колата с изолацията ако се сешташ немога да се сетя каде беше да ти пратя линка да видиш.Всеки си прави нешто по колата сам хубаво е и да сподели и сас другите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sonse

Напълно подкрепям!Хубаво е да има такъв раздел, в който всеки индивидуално да постави своя тема със свойте подобрения и промени.Примерно аз в общия форум имам една тема, която ми е първата във форума и в нея пускам какво съм направил по колата. Ще е хубаво да си има раздел за това!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигорност ще е полезна за всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям .. идеята за "Направи си сам"всеки който може да сподели.. кое какво и Как .. разбирасе по възможност подкрепено с снимков материал...веднага ми изниква темата за обезшумяване на купето кадето колегите се бяха постарали доста с обяснението и визуално с снимките...нещо такова ми се върти в главата де нз и други да кажат..Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям предложението!Моята идея е дори да се направи подраздел в технически или в хонда спорт и тунинг, в който всеки, който е направил някакво подобрение по колата си от смяна на табло до смяна на двигател, да опише с думи и снимки как става. Мисля, че ще бъде доста полезно за всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де... Хайде разровете се във форума и намерете въпросните темички. Ще помолим 1net да направи нова секция в ТАЗИ тема и там ще се слагат линковете към съответните теми. Идеите за една тема в която да пише всеки не е добра, защото по всяко нещо ще има коментари ("ама това как го направи"; "ама може ли да направя така"). Ще се получи една тема в която ако ти трябва да намериш нещо ще търсиш маса време. Идеята за отделен раздел не е добра също, защото темите ще са твърде малко за да им се дава цял раздел.Най-добрият вариант е да се пускат съответните теми в Технически въпроси, а след това линковете да се слагат в темата "Полезни технически теми"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, Технически въпроси до голяма степен изпълнява тези функции. Ако някой пусне подобна тема с много снимки и обяснения, то тя редовно бива добавена в полезните. Не разбирам защо ни е друг раздел, при условие, че повечето подобни теми са в техническите и вече имаме тема с полезните теми за бързо намиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за " подобренията" си има форум (Honda спорт и тунинг ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...