Jump to content
dio

Алонсо на крачка от Хонда

Recommended Posts

Според информацията Ф.Алонсо е прекарал цял работен ден във базата на Хонда и дори е седнал в болид. Спорт Билд пише, че той е все по близо до договор с японците и Р.Браун. Според публикацията, Баричело се спряга за сателитният отбор - Супер Агури, където ще си партнира с Такума Сато.линк: http://en.f1-live.com/f1/en/index.shtml

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това зву4и доста добре ако е достоверно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

абе тоя хич не го обичам бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво шампион, ама дришльо :rolleyes: Не се вписва в японския стил :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

лелеле тоя Галфонсо ако кара в Honda аз ще викам само за Super Aguriне му е там мястото според мен , да си ходи при рендетата и вси4ко ще му е ок :rolleyes::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

И аз не го харесвам,но нека донесе победа за Хонда.Тогава ще говорим пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алонсо е добър пилот, но ще донесе 1 куп неприятности за тима.1. Ще настоява да е N1, а това няма да се хареса на Бътън (на мен също :rolleyes: )2. При най-малкия проблем ще ореве целия орталък, че тимът не му помага.3. Ако нещата тръгнат в полза на Бътън, бедна ми е фантазията какви шпионски скандали ще наблюдаваме - испанчето няма да допусне за 2-ра поредна година да бъде млатен от съотборника си.Има 1 малък плюс от такъв трансфер, че ще успеем да видим дали Бътън ще се справи с такъв силен съотборник (стига Алонсо да не си извоюва статута на 1-ви пилот чрез договора си)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! !!! !!! и аз ще се откажа от първия отбор !!! По-голяма мизерия не може да бъде , наистина , че ако Алонсо дойде в Хонда ще е от полза , ама миналите сезони се насрах да го псувам и кефа как се е втори или отпада и , че ме дразни и т.н. - просто сега не мога да си изкрива душата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да плюем и да не плюем,ако Алонсо отиде в Хонда,очаквайте 3 или 2 место догодина...Той не мрънка напразно,мрънка за световна титла.Така е при най-добрите...Спомнете си ,че Шуми се бори доста години докато грабне титлата...И постоянно корегираше колата и мрънкаше!Това недоволство му донесеоще 5 титли.....Желая успех на Хонда,дори и с омразния ми Шуми,щото пилоти бол,ама ХОНДА е само една!!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да плюем и да не плюем,ако Алонсо отиде в Хонда,

очаквайте 3 или 2 место догодина...Той не мрънка напразно,

мрънка за световна титла.Така е при най-добрите...

Спомнете си ,че Шуми се бори доста години докато грабне титлата...

И постоянно корегираше колата и мрънкаше!Това недоволство му донесе

още 5 титли.....

Желая успех на Хонда,дори и с омразния ми Шуми,щото пилоти бол,

ама ХОНДА е само една!!! !!!

Ако Шуми отново реши да седне зад волана и дойде при стария си приятел Рос, Хонда бързо ще се върне там където и е мястото.

Алонсо е един ревлю и не е уместно никакво сравнение със седемкратния !!!

Михаел бачка (търка без да мърка), а разглезеното испанче само реве че са му откраднали играчките !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михаел бачка ...

Мдааааа и в тестовете се включва доста активно :dry: Дали няма да го засърбят ръцете и догодина в края да обяви завръщяне?! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това зву4и доста добре ако е достоверно !

ще повърна

Михаел бачка ...

Мдааааа и в тестовете се включва доста активно :dry: Дали няма да го засърбят ръцете и догодина в края да обяви завръщяне?! :huh:
ще повърна отново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Повърни, ще ти олекне. И се върни на масата да си допием... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано Алонсо стъпи в Хонда,че да ги видим по напред в класирането.И той,ако не им помогне и господ няма да може :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Говорителката на Хонда опровергава слуховете за Алонсо :)

http://clubf1.net/novina.php?n=3981[/url] ]От екипа на Хонда категорично опровергаха слуховете, че преговарят с Фернандо Алонсо за преминаването му в тима през 2008 г.Последните спекулации по адрес на Алонсо са, че бившият световен шампион е посетил фабриката на Хонда в Бракли и дори са му взели мярка за мястото в болида. Подобни твърдения принудиха отбора да излезе с официално изявление, направено от пресаташето на японците:„Фернандо не е посещавал нашата фабрика. Освен това Хонда потвърди пилотите си за 2008 г. още през юли.”

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, какво имате против Алонсо??? Бил мрънкал, оплаквал се. Това са глупости. Кой от пилотите на Хонда и Супер Агури според вас е по-добър в момента от него? Бил постояно втори този сезон, ами как няма да е, като Макларън искаха да направят тяхното открите Хамилтън шампион. Понеже Хамилтън им е под крилото още отначалото на кариерата си в автомобилизма, не само във формулата. И естествено, че Алонсо ще мрънка, понеже се стреми към титлата, стремеж който не видях в нито един от пилотите на двата отбора на Хонда. Ама спокойно нали опровергаха слуховете, няма да ходи Алонсо в Хонда. Дано нашите да изкарат добра кола и да се радваме на по-добри резултати този сезон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, какво имате против Алонсо??? Бил мрънкал, оплаквал се. Това са глупости. Кой от пилотите на Хонда и Супер Агури според вас е по-добър в момента от него? Бил постояно втори този сезон, ами как няма да е, като Макларън искаха да направят тяхното открите Хамилтън шампион. Понеже Хамилтън им е под крилото още отначалото на кариерата си в автомобилизма, не само във формулата. И естествено, че Алонсо ще мрънка, понеже се стреми към титлата, стремеж който не видях в нито един от пилотите на двата отбора на Хонда. Ама спокойно нали опровергаха слуховете, няма да ходи Алонсо в Хонда. Дано нашите да изкарат добра кола и да се радваме на по-добри резултати този сезон.

ами принципно аз лично имам против тоя , че от където е минал след него е катастрофа - никога не се бори за отбора, а единствено за собствената си титла и его.интересно ми е защо няма до се га един отбор в който е бил досега и да са се разделили с добро или пък отбора да се е разбирал с него ? предубедени ли са хората ? може да е невероятен пилот , но не е човека който ще създаде отбор ( това което е нужно на Хонда в момента ), а може само да го разруши ... П.П. Честито от мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още има спекулации относно Рубенс и според мен от Хонда търсят негов заместник, но това не е Алонсо! Просто чакат дали няма да остане свободен някой от младите пилоти, след разместванията които ще предизвика контрактът на испанчето.

Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михаел бачка ...

Мдааааа и в тестовете се включва доста активно ;) Дали няма да го засърбят ръцете и догодина в края да обяви завръщяне?! ;)
НЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добро или лошо, Алонсо вече е подписал договор с Рено (най-скъпия 35млн. за година).А Михаел скъсва дупето на новото Ферари на тестовете. Явно още го сърбят ръчичките... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toto_spa

Според мен ни трябва по добър бър болид.Дано инжинерите на хонда да се напънат малко, поне да влезем в троиката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...