Jump to content
MartyHONDA

Е те такъв ХИБРИД не бях виждал

Recommended Posts

Случайно се натъкнах на този екземпляр и бях много учуден,но браво на фена,който и да е той,и.......да не се крие!Снимката е кофти,но е с телефон и нямаше много видимост,но се надявам ако пак я засека да я нащракам :unsure:http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5139

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е безумно.... Мен ако питаш е 6та с грозно направена броня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е безумно.... Мен ако питаш е 6та с грозно направена броня...

Не е... погледни таблото, обърни внимание на козирката на инструментите и на вентилационния изход в средата - 5-чка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Мдам ..... 5та с фарове от 6та :lol: Мен лично ми допада как се е получило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва че е 5-та с преден капак от 6-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharki

това е безумно.... Мен ако питаш е 6та с грозно направена броня...

И аз мисля така - грозно та знае ли се...По принцип и 6-та и 5-та са хубави по собствен начин, но двете на едно място ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой си е направил брутална гавра с петичката си...не ме кефи :lol: както казва Батето "Не съм доволен" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скивах я оня ден таз количка и в интерес на истината на живо изглежда яко ! Мен поне ме кефи идеята ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изрязано е за фарове от 6-та. иначе всичко си е на 5-та, даже и капака, според мен. то се вижда как криво е отрязано даже. не ме кефи мен лично ... някой си е :cool: 5-тичката :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ония ден засякох това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196775 :rolleyes: Англичанка с предица на 6 генерация.

Тая и слусчо я беше пускал в темата за снимките... :PЕДИТ : Те го батко бре. :P Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Смятам,че много сполучливо се е получило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта случайно я засякох и вобще не ми хареса като я видях на нищо не докарва !!! .

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта случайно я засякох и вобще не ми хареса като я видях на нищо не докарва !!! .

 

 

Публикувано изображение

Снимката е готина бе, какво не ви харесва. Може би щяхме да придобием по-добра представа ако имаше снимки от страничната линия на автомобила !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яка е ... мн трябва да си луд за да си преправиш предницата за да сложиш варове от 6-цапък и ставаш уникат, колата ти заприличва на летяща чиния :)аз му давам един Up на човека :) добро е изпълнението това с криво отрязания капак как го видя колегата на снимка от телефон така и не ми стана ясно ... явно се чуди за какво да се хване да се заяде с количката на човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам опулена 5-чка е даже по-гадна от опулената по дефалт 6-чка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих шитнал 5-тата и си взел 6-та ген,но такова не бих направил!Евала на човека успял е да привлече внимание.Може и да не ви хареса но ви се е спрял погледа дори и да размишлявате това 5-тичка ли е????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без значение, дали ви харесва или не, РЕСПЕКТ към желанито ипроявеното творчество. :) :) П.П. Винаги съм харесвал 5-та повече от 6-та, но в конкретният случай признавам, че ми харесва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LORDA

на мен сащо ми харесва а на тези които не им харесва да покажат нещо по добро най лесно е да обсаждаш чуждото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресни снимки на Хибрида и.....Забележете-НЯМА ДРЪЖКИ НА ВРАТИТЕ!!!http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5279http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5277http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=5278

Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... и бояджията си е оставил ръцете на мястото на дръжките. От километри личи петното. Поне да бяха пръснали цялата врата. Въпрос на вкус е, но на мен не ми допадат такива изпълнения. Веднъж гледах в едно предаване как присадиха цялата предница от Мерцедес на Акорд - доплака ми се. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...