Jump to content
miHo

И ако някой каже че F серията не стаа за тунинг

Recommended Posts

Тъй като отскоро напрао изяждам страниците и темите на Honda-tecH.com случайно се натъкнах на една тема и реших да провокирам малко колегите с така красивите акорди и прелюди да си помислят дали не може тяхните коли да летят ;)F22 and F23 Turbo powerп.п. за тези който не разбират английски има доста красноречиви снимки и клипчета ...дано ви харесап.п.2 айде ся да ви питам някой да е чувал за F22B DOHC....уоу за пръв път срещам такова животно

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F22B не е ли новия мотор на С2000?говоря за този след 2004-та дето от 2000см^3 нарастна на 2200см^3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F22B не е ли новия мотор на С2000?говоря за този след 2004-та дето от 2000см^3 нарастна на 2200см^3

Публикувано изображение

Публикувано изображение

неее е бре иво .....поне не ми мяза на такъв ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

а като се рови случайно да си видял някаде бутала и биели ? и дали стават за ф20 защото знам че е същия мотор но е с ф22 нали за щатите са с по големи кубици винъги:thumbs1: че моя мотор там не се предлага а аз много се нуждая от такива бутала и биелки :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм срещал но трябва да има просто виж колко са много коли който повечето са с такива карантии

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Михо ша ма изгонят вече от вкъщи бе човек не дразнете заспало :thumbs1: то в мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Михо ша ма изгонят вече от вкъщи бе човек не дразнете заспало :thumbs1: то в мен

:book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Михо ша ма изгонят вече от вкъщи бе човек не дразнете заспало :lol: то в мен

Едвам се удържаш, нали :lol: ! На мен, тая тема ми е забранена! Това жените, страшна работа :devil:!!! По темата, чувам акциза щял да пада, обаче какво ще измислят насреща :lol: . Ако, наистина се случи... Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а като се рови случайно да си видял някаде бутала и биели ? и дали стават за ф20 защото знам че е същия мотор но е с ф22 нали за щатите са с по големи кубици винъги:devil: че моя мотор там не се предлага а аз много се нуждая от такива бутала и биелки :lol:

Не можах, да си коригирам мнението, та намерих това: http://www.honda-tech.com/zerothread?id=18...postid=25798994 Дано има нещо полезно :lol: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Михо ша ма изгонят вече от вкъщи бе човек не дразнете заспало :devil: то в мен

Така де ...важното че го има заспало ...само нещо тряя да го събуди.....нема да се плашиш аз съм почти на изтривалката вече ...почти вън от къщи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

а като се рови случайно да си видял някаде бутала и биели ? и дали стават за ф20 защото знам че е същия мотор но е с ф22 нали за щатите са с по големи кубици винъги:devil: че моя мотор там не се предлага а аз много се нуждая от такива бутала и биелки :lol:

Не е задължително като са други кубиците да има разлика в буталата и биелите!Може разликата да е само в коляновия вал.Може само биелите да са по къси... първо намери размерите и хода на твоите бутала,биели и колянов вал и тогава търси, може да станат от друг мотор :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сега ако Policeman-a не ми купи F20A4-ката,може някой от вас да я вземе да я докара като тези зверове:devil:пък и цял, здрав двигател за 300лв,къде дават?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

всъщност акциза по прнцип ли отпада или отпада само ако се внася от ЕС?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност акциза по прнцип ли отпада или отпада само ако се внася от ЕС?

Според мен, ще е само за ЕС :unsure: .., но нали вече сме част от ЕС ;)???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaskata Vass

Михо,братко ти ме утрепа с тоз F22.Искам и моя F22 да е като тоя.Просто думите ми изчезнаха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

падне ли акциза направо на 3.0 i-VTEC 200+кс ще скачаме, кви са тия F-ки :)

Еми аз имам една такава с чип даже. 03 Accord V6 EX 3.0Л, 2 врати. Но си купих една 96 Civic Hatchback VTi и мога да ти кажа че май по голямо удоволствие изпитвам да карам малката мотопетка с 1.6Л двигателче. Имам и двете но това ми е личното мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много ризон в това дето казваш.........чат-пат и аз скачам в сивика и му изпъвам жилите и го разтривам за 10-15 мин. Сивиците са много пъргави коли и вдигат адреналина, но гондолата си е друг филм :) Там кефа си е перманентен - трябва да си го усетил щом имаш такава! Сега съм на вълна офроуд с джипката и бръмча по пловдивските тепета всяка сутрин докато е заледено още, но и това е чудо за 3 дни! Чакам да се стопи снежко и да се излегна пак в акорда................ но и моя едва ли има смисъл да го насилвам със силов тунинг с този автомат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.11.2007 г. at 14:56, prelude написа:

F22B не е ли новия мотор на С2000?говоря за този след 2004-та дето от 2000см^3 нарастна на 2200см^3

за с2000 е F20C (След 2004г. за AP2 вече е 2200cc)

Редактирано от srv4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изровиш тема на 11 години е като ексхумация на труп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@srv4

 

Правило 2 - За темите: 

...

2.2. Не „изравяйте“ стари теми  (по стари от 6 месеца) ако искате да добавите нещо към такава тема, пуснете нова и добавете линк към старата такава.

...

Заключвам темата.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...