Jump to content
Morridina

С Хондите на Витоша - за софиянци

Recommended Posts

Предлагам (даже вече има и желаещи :cool: ) в четвъртък вечер - по-точно в 20.45ч. na Eкото на бул. България, среща.

 

Всички,които желаят да се качим на Алеко да се поразходим с колите, да се пише "ЗА" тук! :cool:

 

И много се надявам да се посъберем повечко народ :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за , но предлагам до златните мостове да се качим , защото е широко и е перфектно за фрифт-желаещите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми подбивай темичката ей :lol: нека този път да е на Алеко,а другия на Златните ??? :cool:

Сори , не е идеята да подбивам ..... просто ако има повече желаещи за там нека да е там ..... ако не - аз ще дойда и на алеко :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам (даже вече има и желаещи :cool: ) в четвъртък вечер - по-точно в 20.45ч. na Eкото на бул. България, среща.

 

Всички,които желаят да се качим на Алеко да се поразходим с колите, да се пише "ЗА" тук! :cool:

 

И много се надявам да се посъберем повечко народ :lol::)

По това време има сбирка на BMW клуба там и ще е мазало, но още не е късно да смените мястото на срещата... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, колежке,това наистина е полезна информация, ама да разбирам,че няма да дойдеш? :cool:

 

 

Добре,официално предлагам срещата да е на паркинга на CCS ? ли някой ако има по-добра идея да каже :cool:

 

Иначе часа остава същия - 20.45

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

и аз ще доида :) можеби Била е по добре :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу съжалявам за спама, но да подпомогна и аз... амм, миналата година две БМВ-та докато си чаках автобуса надолу от Алеко /покарах малко един почивен ден/, та тия две машини застанали и двифтят по снегааа, а на лево а на десно, по едно време отпред опел с 200км/ч и ония спирачка въртят се, разминаха се на 2см... след това обаче смели момчетата естествено и продължават и както се въртия единия и прааас в пряспата спластен сняг - половината броня и единия фар си останаха там... та да знаете, че наистина ще е мазало право казва момата. Разбирам, че е голяма инициатива и сте непоклатими ноо да знаете, че задно оправление и контрол е въпрос на много майсторство и силно се надявам горе да са само майстори, че не искам после намачкани ламарини. Само да кажа, после да не кажете не сме били предупредени :( Айде Моридина, нищо лично... разбирам ентусиазма ти и организационните способности... :)Гледам ти долния пост и да спомена... Мол-а е на Стамболийски, а City Center Sofiа /CCS/ е на Ч.Връх :P

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи - аз от тази гледна точка ми хрумна мола - до бул. Черни връх е,оттам нагоре към Драгалевци, и следваща спирка - хижа Алеко.Но ако Ви е по-удобно,може и на Билла-та :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблеми,шефе,не е за сефте да си комуникираме с тебе :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, Мачо, с тебе май сме заедно натам,така че,където и да е срещата, ще карам след теб :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефче , ти вместо да даваш акъл що не дойдеш направо , пък да видим дали няма да се кефиш на дрифта :)Казвай и ако си навитак ще дойда да те взема да не студуваш :P /че нали съм с 6та , и климатика да е пуснат парното пак е на 6 - както знае Даката :( /п.с. абе Дака , вие с 5тите гледам и джантите ви замръзват бе :P

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Той Шефа .... едно въженце да измисли от някъде и да взима борда, че след отбивката за "Ледето" е сняг на горе :( Съжалявам за офтопика ама ... :)Яд ме е че този път ще пропусна, но тъкмо ще разучите как е на горе и следващия път съм с Вас :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няколко пъти се качвах миналата седмица... с мойта кола... няма да мога да дойда.... ше ми остане бронята някаде.... из преспите.... задължителни са МНОГО ДОБРИ ГУМИ иначе няма да стигнете до никаде.... ако някой иска куфар :( ше дойда... щот мойта кола не става за там... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Ми запувяядай значи, тамън ще навигираш :)само да установиме последно мястото на срещата... :ph34r::) Билла-та на бул. България или МОЛ-а на х-л Хемус? Разбирачите да кажат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

МОЛ-а на х-л Хемус :ph34r: май е най одачното място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borussia

колеги нещо състезание ли ще има или само разходка :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нещо състезание ли ще има или само разходка :)

кои както мо идва отвътре :):ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗЗЗЗЗЗЗЗначи, последно уточнение за желаещите:

 

20.45ч. на паркинга на Сити Център София (отгоре откритата част) :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ако има вериги да си носи... щотооооо !!! (АЛЕКО май нема да го видиме !!! )

Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, не е толко зле положението там горе, то това си е закон за Витоша - Горе е виелица а долу пек, и оратното. !!!Ето ви да видите как излежда: УЕБ КАМЕРАТааа наистина си трябват вериги, защото един път решихме да останем за последния автобус и той взе, че не дойде. !!! Но не беше това интересното, интересното беше, че слизахме надолу пеша до около 22ч през нощта, пътя надолу беше заледен и имаше километрична колона от автомобили. Слезнахме и я изпреварихме,бяхме се качили върху дъските /под дъски разбирайте сноубордовете/ и като шейни надолу по 5см. снежната покривка, на места беше разкъсана та ставахме да ходим. Ама беше интересно как профучаваш с яка скорост покрай спрелите коли и тия от вътре гледат като треснати. :fun: Та най-долу един добър човечец ни качи в Рекстъна си и ни откара до града :fun:Поуката - или 4х4 или ебати яките гуми и вериги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в понеделник се пробвах да стигна златните... една от колите се отказа доста бързо, макар че на шофьора ( абе всъщност пилота) шапка му свалям за уменията.вземете въжета и вериги и стойте заедно.От понеделник сигурно състоянието на пътя много се е променило, но съм длъжен да ви предупредя. Дрифт нагоре? ентусиасти !!! само внимавайте на спускането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрифт нагоре? ентусиасти !!! само внимавайте на спускането.

Не просто дрифт а дрифт по тъмно.Момчета, да не ви троша ентусиазма ама наистина внимавайте. Горе си е ... майката. Не се бъзикам за SUV-тата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в понеделник се пробвах да стигна златните... една от колите се отказа доста бързо, макар че на шофьора ( абе всъщност пилота) шапка му свалям за уменията.вземете въжета и вериги и стойте заедно.От понеделник сигурно състоянието на пътя много се е променило, но съм длъжен да ви предупредя. Дрифт нагоре? ентусиасти !!! само внимавайте на спускането.

мен ми трият сол на главата от 9 сутринта, купих си вериги и след работа отивам да си ги взема. Не знам как е пътя,но ми се скараха доста,че съм тръгнала неподготвена !!! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта с вериги нещо не иска да дрифтва :) Иначе за срещата ще ви чакам 21:00 на околовръстното и черни връх , просто ми е обиколка ако трябва да минавам първо през CCS-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

ХЕХЕЕЕЕЕА впрочем незнам защо решихте среща на мол-а след като можехме директно да се чакаме на площада в драгалевци?Другото е че с мен ще си водя Т.А.Н.К. демек - Тежка Автоматизирана Непобедима Каруца - демек Land Rover Discovery Само ако се окаже сериозен един приятел :)Иначе ще взема вериги и въже. та аз ще ви чакам в 21.10 на площадчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Леле,ако има танк с нас вече се превръщаме в сериозна дружина :):):)ами значи тези, които тръгнем от МОЛ-а събираме Ръсти, и следваща спирка - площада на Драгалевци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа, и Мачоооо, няма да идвам до Ботев аз, тря да си зема веригите и няма да смогна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта с вериги нещо не иска да дрифтва :) Иначе за срещата ще ви чакам 21:00 на околовръстното и черни връх , просто ми е обиколка ако трябва да минавам първо през CCS-а.

приятел може ли да се присъединя към теб аз съм със 6 ген. сивик синя на цвят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай колега, до сега няма върнат хондаджия :):) На всички които ще ходят, желая много весело дрифтене, разхождане или каквото там ви е забавно :) И умната :P ПП Ръсти , не пускай парното на MAX че ще разтопиш всичкия сняг от където минеш и за другите няма да остане :P

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на линия, но има малък проблем.....мъглата става все по гъста...ПС: най-вероятно ще ви засека на площада в Драгалевци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе е ясно като момина сълза небето..... въпроса е дотам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,които се отзоваха на поканата :hondarulez: надявам се следващият път да сме още повече народ :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

да :D само кадето никои не се сети да го документира с някоя снимка или филм4е ;) но нищо ;) другия път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разказвайте колеги :D;) как беше ... дайте повече инфо. Чакам със затаен дъх ( само по бързичко че ... ;) немога дълго така :P;) )Мачо, наистина жалко че няма снимки. Следващия път задължително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътят, обратно на очакванията на повечето колеги,беше много задоволителен, мъглата в интерес на истината беше до Драгалевци,ама какво от това :P бих казала, че стигнахме доста бързо до Алеко :) ,без никакви затруднения или аварии,дори без вериги и солидни гуми за сняг :guns: а на връщане колегите се повъртяха на пътя, беше им скучничко само да карат май :blink::) С две думи - според мен си заслужаваше разходката. Горе беше тихо времето,нямаше вятър,поразходихме се, лично според мен не беше много студено. Позабавлявахме се :o А другия път - повече хондаджии и дай боже снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...