Jump to content
Morridina

С Хондите на Витоша - за софиянци

Recommended Posts

Ма къ ви завиждааааам да ва и.... ! Големи Вълчо да не си забравиш фотцето .... а Франки да "лъзне" Сиси един път заради мен !Желая ви купон .. и полекинка ... с бастуня ! :unsure: Поздравчета ! Аре газ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest big bad wolf

аз вече съм казвал как десйтвам мойта - пулсиращи движения с десния крак по средата за да се лъзне, след което изревава като я погаля отдясно... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Franklin

а къде е Сиса?

На море ... - казва РъстЛови погледите на ............ пред блока, казвам аз. :D Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и са за днес ли става на въпрос маи пак испуснах пишете някви дати да е по разбрано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпусна колега. Следващия път.Rust чакаме снимков и видео материал :D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям кеф :D, ще ми се да видя видеоклипчето как изглежда от страни цялата работа, макар да знам, че на нищо не мязаме ама... не стреляйте по пианиста той толкова си може ;) @borussia - над всеки пост си пише дата и час на написване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше яко ;) , ама така бяха опесачили , че не можеше въобще да се връткаш :D

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше яко ;) , ама така бяха опесачили , че не можеше въобще да се връткаш :D

Аре бе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе яко, ма първия път беше по яко, чакаме яко сняг и тогава ще се избухва много. Яко беше после в билярда. ;) е са гледахме клипчета, стават за гледане тоя път, но пак не се вижда като хората. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май съм доволна от моето, и се вижда маааааааааааааалко по-добре на компа,отколкото на телефона. или ще го кача тук,или ще го покажа утре ;) а за билярда... :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде качете някъде клипчетата да видим на какво приличаме, че иначе я се видим да ги покажете я не :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки за сега, клипче утре, че мързела си казва думата: Снимки ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ето го

От телефона е станало насечено и с тая песен все едно нарочно е правено така, деа кефя се.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Огнян - голям дрифтър :)хехехехехе .... беше наистина много яко , НО .... другия път отиваме към златните защото пътя тук е много гаден , а сега особено като нямаше много сняг и направо си беше отврат . Иначе клипчетата стават наистина колкото да си припомнят тези които са били какво бе чувството .... реална представа далеч не може да се добие за какво ставаше въпрос ;)Този път ще ги качим ...... то утре няма да е , ама догодина ще има :P

каква представа ;) вижда се, че нещо свети в кръг ;):) omg да не е НЛО?тъкмо не може да се познае кой кой е :) и да се видят истинските ни "умения" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Бай Огнян - голям дрифтър :)хехехехехе .... беше наистина много яко , НО .... другия път отиваме към златните защото пътя тук е много гаден , а сега особено като нямаше много сняг и направо си беше отврат . Иначе клипчетата стават наистина колкото да си припомнят тези които са били какво бе чувството .... реална представа далеч не може да се добие за какво ставаше въпрос ;)Този път ще ги качим ...... то утре няма да е , ама догодина ще има :)

КОлега към златните е същото положението + е само дето няма павета към Златните иначе днес ще видиш предна дясна на каквко мяза от пътя за Златните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На другите клипчета се вижда кой кой е :) ..... леко изглежда, че просто се кара в кръг отколкото че се пързаля , ама карай ;) Тук-таме има проблясъци що тия идиоти си правят пого с колите :)Ама както казах - след нова година , защото сегашния размер е поне 700мб . Следва изрязване на моментите , в които нищо не става , добавяне на подходяща музичка и комресиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да дойда другия път с моята кола нищо че не е хонда за да видите какво прави луда жена с хлОпел

полицаите знаят какво можеш с Хонда, уж не си млад шофер ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

До вечерта снеговалежът в Западна България ще започне да спира, включително и в София. Може да има отделни снежинки, но валежи почти няма да има.

Дали да не спретнем нещо довечера вместо четвъртък?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде събирам желаещи тази вечер да се качваме нагоре. Предлагам този път дестинацията да е Златните мостове, че е по-широко и може да се правят разни работи на снега :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пас, че Сиса нещо е настинала и гасне по сяко време и ми е трудно да карам из града камо ли на витоша... :lol: Евнтуално ако някой ме земе, ма пък тогава и Ръсто ще дойде, значи сме 2ма ....

Редактирано от Franklin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво прайм утре вечер?На Сиса и почистете дистрибуторната капачка и е като нова, подмокрило се е момичето от толкова въргаляне в снега :lol:Аз ъъъъ, ако ти се занимава да сменяш гуми предлагам една 4ген за временно ползване :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тоо....и аз бих се качила,ама ако някой ме вози,много ме е шубе в тоя сняг... ненам,да поотложим ли с ден - два?щото и колите ще станат по-тежки с повече хора вътре и.... :fun::lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maй вече твърде брутално положението стана ..... в София е мазало , на Витоша сигурно няма да е по-добре :cool: По-добре малко да мине време ... пък дано уцелим добър момент пак . Иначе Сисата почна да гасне откак напълнихме цял резервоар омв 100 , точно преди нова година ... strange coincidence :P . Не че пречи да изчистим капачката на дистрибутора и карба де :P ... ама много студено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво прайм утре вечер?На Сиса и почистете дистрибуторната капачка и е като нова, подмокрило се е момичето от толкова въргаляне в снега :PАз ъъъъ, ако ти се занимава да сменяш гуми предлагам една 4ген за временно ползване :P

Дай я на Ръсто, той горкия без хонда е, днеска видяхме неговата любовница, и лошо, не са почнали да я правят още... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амиииииииии с риск пак да ме предупредят за уреждане на лични дела във форума - ръсто да и сложи 4зимни гуми и да плати ГО за тримесечие и се урежда с 4ген за известно време, сериозен съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа се прибрах от Витоша много добре се получи-дрифт, ровене, въргаляне всичко как си му е реда :cool:)) имаше и други мераклии от които поне 3-4ма по пътя се отказаха или закъсаха на байра някой от тях още на Драгалевци. Предимно с джипове се засичах по пътя :P мераклия съм пак да се кача :P за съжаление направих няколко снимки на джипката, но са в тел-а задницата замръзна брутално :P)) та ако ще се катери(ме)те препоръчвам некоя верига нема да е излишна ;) иначе са си поразрили ратраците :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре след няколко дни, че още вали в София => горе вали със сигурност. Иначе аз съм навит :P гумите са добре, ако сме повечко хора може и на бутане да се разчита ако се наложи, така че като поспре може пак да пробваме круиза :P Пък който има вериги - да взима :cool:П.С. Ако има повечко 6ти генерации на отиване парното на макс прозорците долу и да поразтопи снега :P:P

Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попреебах предницата и май първо ше мина през доктор... Абе и така поря снегове (освен изненадата дето ми беше спретнал снегорина тая сутрин) ама по-добре да сме перфектни

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и все пак кажете точна дата кога и къде :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора само аз ли влизам тая тема кажете кога ще се ходи по витоша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибени ли сте днес да ходим да дрифтиииммм???? СНЯГ ВАЛИИИИ :)!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уговорката е за тази вечер, 11 ч. пред НИМ /Бояна/ . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дрифтаджиии в 11 пред НИМ да се зарибяваме... :)

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се не съвсем очаквано качване до Златните мостове . Еми много по-добре е пътя от този към Драгалевци ! Изобщо се зарибихме яко ... Скоро и клипчетата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтц изтървах... като сте се зарибили може пак след някой и друг ден само не го пишете "за след 2 часа" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...