Jump to content
Guest Victor

Нова категория потребители

Recommended Posts

Guest Victor

От днес всички новорегистрирани автоматично отиват в категория Newbies, която е почти същата като обикновените потребители, с изключение на ограничения за писане в разделите за купуване/продаване. За да се премине от newbies към members, човек трябва да е натрупал 50 мнения.

 

Да се надяваме това поне малко да намали ентусиазма на всичките новоизпечени търгаши във форума ни. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май го бях писал някъде като предложене преди време, ама нейсе. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не е лошо да четат повече, за да усетят духа на форума вместо да бързат да трупат постове и да се натрапват с ентусиазъма си :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zangara

Да аз съм регистриран от 2 години и нещо,чета форума редовно(почти всеки ден),но не съм пускал мнения просто еи така за да трупам точки защото само се задръстват темите и сега като ми потрябва да си пусна тема,че търся кола започвам да се чуда от каде да събера 50 мнения. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Събрал си ги, гледам. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бяхте направили това ограничение само за "Продава", щото таргаши дето купуват видях само за катализаторите. В момента не мога да си намеря свещи и май ще чакам на куково лято докато станат 50 поста при положение че някой може да ми помогне с акълнавреме. Това е супер тъпо. Има мизерници дето тровят живота не само на модераторите с тъпи постове, но това не ме кара да се чувствам по малко прецакан :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за объркването. Проблема вече е разрешен по непонятен за мен начин :rolleyes: Не изключвам възможността да съм се заблеял но по вероятно е да има извънземни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си представете следната ситуация : "Някой има за продаване Н22 Втек за 1500 лева и не може да пусне обява"кофти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди седмица ревахте от спам и разни търгаши, ама май българинът обича да му е гадно :) Аре стига мрънкане и тъпи коментари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направи го това и за технически моляте :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе хора аз търся да си купя кола,и не мога да пусна тема сега????Как да натрупам мнения като само чета.За момента нямам хонда и не мога да давам мнения!Трябва ли да почна да спамя безразборно темите за да си пусна обявата!Разбирам защо сте го направили но нещо не сте дообмислили!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vartan

49

Айде спри са бе , това условие не сложено да се прави флоод във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

хехехехехе!Ми то и това си е доказателство че човека е фен!сметни средно по 20 секунди на пост... явоно е сериозен аз лично не бих се занимавал. Щях да ви тегля една и да си търся кола в мобилето:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че има флуд филтър за 1 постп на 30 сек.ама пича ме изкърти :bow:, маняшка работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво чак не знам как сте го измислили това??? Аз едва съм се регистрирал тук и вие вече искате да ме игоните. Тази ми е втората кола имам и БМВ регистриран съм във БМВ форум от 2003г никога не съм пуснал и едно излишно мнение не съм злоупотребявал не съм бил предупреждаван за каквито и да било нарушения, не бих ги направил и тук. Все пак ОТЛИЧНИ първи впечатления за форума нама що. :unsure: Така или иначе аз ще си карам хондата и ще продължавам да влизам тук защото все пак мога да науча полезни неща от колегите, това обаче едва ли ще направи престоят ми тук по приятен след като веднъж съм си създал кофти впечатления от самото начало

Редактирано от slavianko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

смятам,че ако се направи някакъв чат,с директен бутон във форума,за запитвания на по-новите потребители,ще стане и по-лесно.Това е само предложение,а и тия безмислени постове ще намалеятТака мисля,може и да не съм прав,за което,моля да ме извините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Фенклуб на дадена марка означава общество от хора, които ги свързва един и същ интерес. Влизането във всяко общество има смисъл единствено и само ако човек има желание да остане там и да споделя същия интерес като останалите. Който иска за един ден да се регистрира и да си продаде колата (била тя най-яката Хонда, която е имал 10 години и е бил супер доволен от нея) и после да изчезне, не е част от това общество. А който иска да остане, има предостатъчно форуми, в които могат да пишат всички. 50 мнения се трупат за нула време. Никой не обича навлеци в компанията си, била тя малка или голяма. Правилото няма да отпадне, който е толкова недоволен от този факт, прав му нет. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 поста не правят човека 'фен'ясно е защо е ограничението но и аз мисля че е малко пресиленонай-доброто решение е отделен сайт за търговия, с рейтинги и всичко останало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Ти като проектираш сграда, правиш ли една отделна за кенеф само? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има толкова голям фекален наплив може да се наложи :blink:виктор, мисля, че примерът ти не е подходящв случая имаш форум=клуб/бар/кафе и стокова борсакакто и да го погледнеш не се смесват в едно 'помещение'ясно ми е че е разправия но поне ще разделиш феновете от търговците и няма да си пречат и дразнят взаимнов момента просто си изритал търговците от храма :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега slavianko никой нищо лошо не ти е казал и незнам защо го приемаш лично.ако беше влизал преди време във форума щеше да видиш,че се пълни с нямамви си хора на които им трябва дадена част или искат да си продадът нещото си и тук се превръща на битак :blink: а все пак това е място за ФЕНОВЕ на ХОНДА,а не място за притежатели на марката.ти ако си фен ще изчакаш като такъв и ще получиш абсплютно същите права като всеки един от тук.стараем се това място да е приятно и полезно за всички ни.добре дошъл сред нас :blink::blink:

Влагодаря все пак че ме приветвтваш с добре дошъл :D Не са проблем тези 50 мнения та аз съм регистриран тук едва от 3-4 дена и вече съм натрупал почти половината от тези 50 и то без да се мъча да ги направя по бързо, без да пиша глупости и тъпи постове. Така или иначе и аз имам намерение да ставам част от семеиството но просто в първият момент се почувствах като отритнат и нежелан. Това е гадното. Но след като правилата са такива... ок ще си ги спазвам щъ-нещъ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crX-files

и сега какво??? трябжа да напиша 1000 мнения????? искам да си продам скоростната кутия и трябва се изпиша от писане???? :D :D :P :P :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NEWBY

Писна ми... Какво означава фен???? Запалянко??? Аз фен ли съм защото имам скоростна кутия която искам да продам за да имам пари да си взема от някои друг фен който продава по къса, за да може колата ми да варви повече??? след това ще бия някой бмв или голф и ще се хваля тука и ще коментирате. Какво си мислите. Всичко си е навързано. Без части, няма развитие, без развитие няма фенове. Половината хонди са това което са заради този сайт и вие го акате. Защо го правите това ограничение. Марзи ви да следите всеки пост ли? Искате да се пише само на кирилица. Че той форума даже не е преведен целия:D Стига сте раздавали правосъдие. Ще си загубите "феновете". Опитах с crX-files да направя постовете но стигнах до 12 и ме блокираха напално. Сега какво? Явно че за 2-3 дена няма да стане. Защо ли реших че хонда са добре смазани като двигателите си. я вижте малко форума на ЛАДА. Зимайте пример. По добре да вях си зел една жигулка да си е правя нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Защо ли реших че хонда са добре смазани като двигателите си. я вижте малко форума на ЛАДА. Зимайте пример. По добре да вях си зел една жигулка да си е правя нея.

Не е късно да си продадеш Х-са и да си земеш една Лада ... май сам си се осъзнал приятелю ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво чак не знам как сте го измислили това??? Аз едва съм се регистрирал тук и вие вече искате да ме игоните. Тази ми е втората кола имам и БМВ регистриран съм във БМВ форум от 2003г никога не съм пуснал и едно излишно мнение не съм злоупотребявал не съм бил предупреждаван за каквито и да било нарушения, не бих ги направил и тук. Все пак ОТЛИЧНИ първи впечатления за форума нама що. :) Така или иначе аз ще си карам хондата и ще продължавам да влизам тук защото все пак мога да науча полезни неща от колегите, това обаче едва ли ще направи престоят ми тук по приятен след като веднъж съм си създал кофти впечатления от самото начало

Колега и аз имам сащия проблем карах Civic ,но се излъгах и ,го продадох и си купих BMW ,но след около година реших да се върна на марката и запо4нах да тарся Прелюд каде ли не във вси4ки всевъзможни сайтове и такива дето вкарват коли, така около 5-6 месеца реших да се регистрирам наново в този да пусна тук обява какво търся ,но ядец . Но благодарение на хора от форума се добрах до HaeMHuK за който ми подсказа BOSS HOGG и тук е мястото да благодаря на HaeMHuK или по то4но на Велизар както му е името и на баща му,4е и него заангажирахме ,ми обърнаха нужното внимание и с тяхна помощ намерих това дето тарсих,но сега как да пусна обява,4е си тарся джанти за Прелюда ??? Не обвинявам никой ,а само споделям :) който тарси той намира важното е търпението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, пуснах тема, писах до модератори, дадоха ми някакво обяснение, което е обаче НАПЪЛНО НЕПРИЕМЛИВО за мен.Абсолютна глупост е това огранечение, което сте направили.Просто нека има правило да не се пускат обяви от търгаши, и нека модераторите трият всяка подобна тема, скоро ще се научат, че няма смисъл да си пускат обявите тук.Освен това междувременно използвам възможността да пиша още каквото ми падне за да си увелича броя на мненията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо не се измисли и VIP форум за да няма сърдити?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Във почти всички форуми има такъв род ограничения за купува продава! Някой и са за по един месец някой за повече, тук сме на брой натрупани мнения и те са 50 на брой които могат да бъдат натрупани за два дни! Интелегентно без дразги и заяждания! Дори смея да твърдя че може и без оф-топик да се навъртят тази бройка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

А банани на кило и за старите и за новите, които го правят, искаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Добре бе шефе, не бъди лош :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А банани на кило и за старите и за новите, които го правят, искаш ли?

Ти направо ме уби :):):):lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ограничението е много смислено за "Продава", но не и за "Купува" може би !!!Освен това, в раздел Купува/Продава е и "Сервизи и магазини", който също ми се струва малко излишно да бъде органичен... може и да греша, нали съм newbie :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервизи и магазини мисля, че няма ограничение!Но това не означава, че там може да се пускат обяви подобни на купува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервизи и магазини мисля, че няма ограничение!Но това не означава, че там може да се пускат обяви подобни на купува.

Нямах предвид от там да се пускат такива обяви!!!А ограничението си го има й там :o Моя тема беше преместена там и сега не мога да си пиша в нея :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да му пуснеш Л.С. :angry: А за бързаците си има поговорка. Който бърза .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,искам да попитам не може ли тези правила за 50-те поста да се направят така че да важат само в раздела за продажби ?

Аз не съм търговец и нямам нищо за продаване,но си търся нещо да си закупя ,а колегите във форума не могат да ми помогнат защото нямам нужните 50 мнения за да пусна тема. sad.gif

Същата работа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Board MessageSorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.The error returned was:Authorization mismatch - please go back and try again. If you have been trying to access a function incorrectly, please use the proper method.Post Data Saved!The following post data has been saved. In some cases, using your browser's back button will empty out form fields which results in the loss of any typed and unsaved material. You may select all of the text area below and copy before hitting back.Post Data Saved!Много тъпо сте го измислили с тия 50 мнения, защо не го направите като минат 5-6месеца след като си се регистрирал тогава да имаш право да пишеш в купува/продава. Имам хонда, която продавам на части и немога да постна нито една тема. Регистриран съм от 08г, невиждам логиката да трябва да имам 50 коментара, че да продавам нещо. И сега кво трябва да се чудя къде да пиша 50 излишни коментара?Не трябва да подбиваме пазара за части на определени хора или ...??????? Тия задължителни 50 мнения правят форума много несериозен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистриран си на 4-ти август 2009 г. баце ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е хонда форум не магазин! И не се прави на много умен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...