Jump to content
assfull

ОТ КАКВО ПАДНАХ

Recommended Posts

някой беше дал такова предложение,та реших че е готина идея.хайде аз да съм първият :weirdo: .паднах от поло 1.3GT спринцовка на летящ старт до 140 с около кола и половина.полото си е сток 82 кончета и върви много приятно.седем коня май си казват думата,въпреки че си мислех че няма да ми е проблем.надявам се темата да се разрастне,тъкмо ще можем да сравняваме :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък паднах от Е36 - 316 БМВ - летящ старт - аз от 2-ра със под 20 км - той не знам от колко км - май на втора .. Явно бях натрупал грешки в ЕЦУ-то на главния мозък и затова не вървеше колата .... :rolleyes: Мисля че сега бих му го върнал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък паднах от сеат толедо 2.0GTi (летящ старт) и то с многоооо :rolleyes:............. след това ме би и една печка ( сеат ибиза 1.9D )... и това беше момента, в който реших да сменям хондата :P

Редактирано от _Daniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest burner

Аз пък паднах снощи от леглото докато сънувах че карам NSX :P:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък паднах снощи от леглото докато сънувах че карам NSX :P:rolleyes:

или пък гаджето те изгони ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не падам, щото карам бавно и тежко, всички да ми видят любовницата! :rolleyes::P;) Хихих. До сега сериозни гонки не съм правил, но няколко пъти са се заяждали разни рацерчета и въпреки тежкото купе и мудния двигател, не е имало случай да не издухам заядливкото. На мен толкова ми стига. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако некои иска да пада и от VWГолф 2 Турбо (Драг) и VW Голф 3 (Писта) да пиша направо тук.Извинавам се че пиша направо в цирkвата на хондоманите, но в тунинг.бг не може да намера некои за гонка и драпка ...... Така че надявам се че тук има орисова чиния които върви горе долу, хихихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Майко мила...GTI...толкова правописни грешки в такъв кратък текст?На колко си годинки чичовото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с вагината...кат влиза6 в 4ужда къ6та поне малко пове4е уважение,най-малкото 6тот си нов.Виж пооправи и правописа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

:rolleyes: Майко мила...GTI...толкова правописни грешки в такъв кратък текст?На колко си годинки чичовото?

не съм българин и изпосвам превод от латиница на кирилица, така че не мога по добре да пиша, sorry. Моля да бъде извинен за това ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с вагината...кат влиза6 в 4ужда къ6та поне малко пове4е уважение,най-малкото 6тот си нов.Виж пооправи и правописа

ами wish, извиних се предварително и казах да не го семите това за сем на сериозно, проблем ли е?Просто искам да вида колко варват най добрите хонди (ако има изобщо такива де). До гуша ми дойде в тунинг.бг от хондомани които се прават на велики .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и къде е интригата да се пуснеш турбо със атмосферка? може би ти се иска поне веднъж да си отпред :rolleyes:

ами кой каза че тарза атмосферка само? Сичко е ок, турбо, нитро и каквото искате. Ако няма некаква бамбукова хонда които върви горе долу, ок, мислих че поне тук требва да има нещо които става за малко интрига ..... но явно сам сгрешил ...

шегата на страна... на колко си годинки? ... надявам се някои да зачисти форума от спамерчета.

Годинките за ветче 37, хахахахахахаСъщо ще го изчистите? Не съм спамер, просто питам за сем сериозно и "любесно" дали има хонди които искат да се дърпат за стари голфчета?!?! Какво има толко лошо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ми може да те запознаем с едно S2000 някъде към 500++ и после ела пак да пишеш във форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ми може да те запознаем с едно S2000 някъде към 500++ и после ела пак да пишеш във форума!

добре, екстра, вапроза не е да печела 100% задължително и предварително а да има интрига и готина драпка. Прави ми и преди лошо петчатление че хондоманите се дърпат само с коли ако за 101% сигурно че ще биет, но не съм такив, за това, давей, нека да видиме дали 500+ стигат на 400м срещо стар голф 2 турбо .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая тема само 1.3-ките пишете :rolleyes: .... другите явно ги е срам да си кажат от какво са падали :D .... или пък само бият :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Cucci

Е ми може да те запознаем с едно S2000 някъде към 500++ и после ела пак да пишеш във форума!

добре, екстра, вапроза не е да печела 100% задължително и предварително а да има интрига и готина драпка. Прави ми и преди лошо петчатление че хондоманите се дърпат само с коли ако за 101% сигурно че ще биет, но не съм такив, за това, давей, нека да видиме дали 500+ стигат на 400м срещо стар голф 2 турбо .....
абе ти нормален ли си на такъв леген трябва да му сложиш самолетен двигатаел за да трагне нанякаде а пак ако е онова с200 от пловдив на Митко 500к.с +скоро го гледах кам пампорово как взимаше завоите с вратите та чак някои по невежи голфаджий го помослиха за поршепрост си карай голфа кам перник та направо в стомана да правят лейки хората :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

скоро го гледах кам пампорово как взимаше завоите с вратите

снатчи колата му не стои добре по савоите щом требва да ги сима с вратите, хахахахахаха. Чак сега видях че си от чепеларе, обади ми се пак когато тръгва за пампорово че аз съм от смолян и може да се вклютчвам малко по савоите да вида колко му струват тези 500 коне, хахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да потвърдя, че GTI-8V е сериозен пич, и наистина не е българин, затова му е млако трудно с българския правопис. Ще бъде наистина интересно, да го пробвате с някоя бегачка, ако ви стиска :rolleyes: Иначе по темата - редовно падам от Астра GSI 2.0 16v C20LET, но се надявам напролет да се променят нещата след някой и друг ъпдейт (2.1 16в) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аидеее и тия с прелюдите сега се назлобиха и ше има да го хранят :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за лошия език.Не се връзваме защото няма Вървящи Хонди.Вси4ко е МИТ.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина... повечето колеги се държат като тези, които по принцип плюят! Не разбирам защо трябва да се ебавате с човека само защото кара Голф! Не веднъж е доказано, че с мерак, време и пари от почти всяка кола може да се направи сериозна машина. Що не съм чул някой да се подиграва на Гошо КАрбуратора, че кара Жига, а?!?!? Наистина не ви прави чест, нито на ВАС, нито на феновете на Хонда като цяло да се държите така.Аз макар, че никога не съм се състезавал сериозно, на майтап съм се дърпал с "баничарка" турбо дизел (сток) и съм падал зловещо. Тук всички са големи състезатели... а забравихте на по-предната месечна как докато се гоните на Булгарплод една подобна "баничарка" беше на спирачките зад вас защото беше по-бърза, а нямаше откъде да ви изпревари!Имайте малко повече уважение към труда на хората, които влагат цялото си време и средства в подготовката на сериозни машини и не се дръжте като колегите от "някои други форуми".Приемете факта, че макар като сток кола да са дърво, има и МНОГО БЪРЗИ и добре тунинговани Голфове.Пък сега ако искате ме разпънете на кръст понеже имам наглостта да гледам реално на нещата.А пък даже и да е просто поредния провокатор, който е тук не защото наистина иска да си пробва машината и личните умения с други хубави, а само за да се заяжда (което не ми се вярва), мислите ли че като слизате на същото ниво сте нещо повече от него?!?!Аз наистина съм ЛУД ФЕН на Хонда, но както казва Шишо Бакшишо - "Живота е радост и тъга, мойто момче".... Днеска биеш Голфчета - утре някой подготвен те прави смешен на пътя. :rolleyes:

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро го гледах кам пампорово как взимаше завоите с вратите

снатчи колата му не стои добре по савоите щом требва да ги сима с вратите, хахахахахаха. Чак сега видях че си от чепеларе, обади ми се пак когато тръгва за пампорово че аз съм от смолян и може да се вклютчвам малко по савоите да вида колко му струват тези 500 коне, хахахахаха
майстор имам д14а4 пълен сток на газ gti 115 400 му взимам душата а пак ако искаш и си толкова ербап ела в чепеларе правим старт от чепеларе до пампорово и обратно до старта и тогава дрънкай апак голфо бегай си го карай на село не в форума :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

Колеги, искам да потвърдя, че GTI-8V е сериозен пич, и наистина не е българин, затова му е млако трудно с българския правопис. Ще бъде наистина интересно, да го пробвате с някоя бегачка, ако ви стиска :rolleyes:

мерси, надявам се да не ти го изкарат през гъза сега че го каза ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen
Наистина... повечето колеги се държат като тези, които по принцип плюят! Не разбирам защо трябва да се ебавате с човека само защото кара Голф! Не веднъж е доказано, че с мерак, време и пари от почти всяка кола може да се направи сериозна машина. Що не съм чул някой да се подиграва на Гошо КАрбуратора, че кара Жига, а?!?!? Наистина не ви прави чест, нито на ВАС, нито на феновете на Хонда като цяло да се държите така.

 

Аз макар, че никога не съм се състезавал сериозно, на майтап съм се дърпал с "баничарка" турбо дизел (сток) и съм падал зловещо. Тук всички са големи състезатели... а забравихте на по-предната месе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Алооо сопрете се бре! за няколко часа напълнихте темата с простотии! Отново се вързвате на провокации на голфаджии и т.н. Ами добре бе колега ГТИ твойта кола е най-великата във вселената и всичко под 500 коня не ти е проблем! Оки ти си най великия! Аз ще си призная че ще падна от тебе! Сега доволен ? :rolleyes: За разлика от повечето форумни рацери аз не си мисля че съм най-великия и не ме е страх да си призная че съм паднал, каквато е и идеята на тази тема. Наистина май темата на koki остана най-чистата в този раздел.Аиде всички по леглата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре биите и по един бан на тия гоуфаджии и да се спре вече във форума с тва флудене.Само се чуда как драгича (примерно) не пусна една тема да се дърпа с някой когато беше със 6г. турбото или към пича който след това го купи от него.Писнало ми е от комплексари със стари правоъгълни кошници.Карайте си ромбовете и не ни занимавайте с тъпите си жалки животи.Човека пусна тема и ония мангал (чужденец) веднага се насра в темата.Бах му майката когато се регистрирах (преди няколко месеца) кво готино и чисто беше сега форума е еба битака един си продава часовника друг телефона един незнае как да пиша , кво е тва аре малко дисциплина.Направете и една тема кой какво е побеждавал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека се "заяжда" с вас, само за да ви нахъса малко и да се получи по-готина гонка , но накрая ще му писне да му от обяснения и ще ви отсвири "бамбуковите колички" и ще ходи при някои наистина ставащи за гонки коли :rolleyes:

добър психолог си наистина .... не че е толко трудно за разбиране де. Прав си, да, така е ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооо сопрете се бре! за няколко часа напълнихте темата с простотии! Отново се вързвате на провокации на голфаджии и т.н. Ами добре бе колега ГТИ твойта кола е най-великата във вселената и всичко под 500 коня не ти е проблем! Оки ти си най великия! Аз ще си призная че ще падна от тебе! Сега доволен ? :rolleyes: За разлика от повечето форумни рацери аз не си мисля че съм най-великия и не ме е страх да си призная че съм паднал, каквато е и идеята на тази тема. Наистина май темата на koki остана най-чистата в този раздел.Аиде всички по леглата!

Далече сам от мисълта че колата/колите за ми най готини, випреки не за и най зле де, сички снаиеме, или по добре, сички би требва да снаиеме че винеге има по добър и по бърс.НЕ е вапроз да се права на велик, нито колите ми, нито имам некакви комплекс, бъде спокойн че това не е причина. Но последните седмици и месеци доста се издраснах от хондоманите. Искат да прават една драпка, но само срещо 1000 Лева, псуват секи голф, обишдат другите, предисвикват уш сички но после избират само най слабите и отказват на по силните. ДА, издрасних се и точно това е причина че пиша и да искам да се дърпа с хонди а не с опели, фордови или нещо друго. На уш най варват, на ли голф не върви, така че дай да видиме какво как върви на писта а не по форум. Както обясних да един твои колега ветче, НЕ ми е готин да бия сток кар а да се гона с подобна кола които има некав chance да печели също аз карам за кеф, не същото имам комплекси или същото 100% требва да печела, надявам се да вишдаш разлика!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебахти простотията :rolleyes: .поредното акане,то по добре да няма такива теми изобщо.съжалявам вече че я пуснах :D Ръсти,брат няма значение дали си 1.3 или 5.3 винаги може да паднеш.идеята на темата беше да си кажем кой от какво е паднал,та да знаем колко струват наще каручки и какво може да се очаква занапред от тях след всеки ъпгрейд.ма карай здраве да е,то се е видяло че няма да има тема по която да не се сере

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре биите и по един бан на тия гоуфаджии и да се спре вече във форума с тва флудене.

Ако искате ме банвате, но за какво? Че дойдах за малко в хонда форум да питам дали има некаква хонда за гонка? Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

ебахти простотията :unsure: .поредното акане,то по добре да няма такива теми изобщо.съжалявам вече че я пуснах :angry:

извинавем се че ти развалих темаta!

та да знаем колко струват наще каручки и какво може да се очаква занапред от тях след всеки ъпгрейд.

ами като гледам няма кой да му стиска така че явно няма да разбереш каква е положението срещо направени голфове.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате аз положението срещу направени голфове си го знам и без ти да ми го показваш.разбери едно,всичко зависи от средствата който си вложил в даден автомобил.са тук си в нашия форум и не е зле да се замислиш за малко уважение,а не веднага да почваш с обидите(както някои други хора преди теб направиха)а да си кажа, и аз падам от блонди хиихихиххи,ма кво скоро може и да се променят нещата,пък и пак да падна срам няма,Краси си кара много добре :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си пич ама тоя нещо взе да дразни :angry:

какво те дразне? Че няма сумураи с орисова чиния на които му стиска срещо направен горе долу добър голф? За това ли ти яд че няма какво да извадите?

иначе и всеки е падал и е бил

Така е, няма срамно .....

cкоро се заяждах с едно камионче мерцедес натоварен с кросови мотори платформа с атв отзад на пътя карлово пловдовта 2-3 пъти се дразнихме и най накрая на един прав участък карам с 160 и оня с камиончето ме бриснамани уплаши се да настъпвам на тоя пат повече отказах се :unsure:

извинаве, но сега се пак малко ми стана смешно, къде тръгна да ме предисвикаш баш ти, хахахахаха
0885030864 звънни когато пжелаеш пък после ще споделяме резултат във форумаСЪГЛАСЕН?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

предлагам на колегата с голфа следната гонка засилваме се срещу бетонена стена и който остане най-дълго в колата печели .навит ли си а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

0885030864 звънни когато пжелаеш пък после ще споделяме резултат във форумаСЪГЛАСЕН?

да, става, на 9ти колата ще е готово и на 11-ти ще се връщам от састесаниета в колояново, ако колата е още здравао след това ще те оправа на връщане на бърсо ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

предлагам на колегата с голфа следната гонка засилваме се срещу бетонена стена и който остане най-дълго в колата печели .навит ли си а

охххх, до какви идеи стига чувек ......предлагам ти това да го пробваш си хондомани, хахахаха, нещо като ватрашни гонки мешдо хонди, хахаххаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Cucci

предлагам на колегата с голфа следната гонка засилваме се срещу бетонена стена и който остане най-дълго в колата печели .навит ли си а

[/quo

добре кефиш ме :unsure::angry::P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Cucci

предлагам на колегата с голфа следната гонка засилваме се срещу бетонена стена и който остане най-дълго в колата печели .навит ли си а

охххх, до какви идеи стига чувек ......предлагам ти това да го пробваш си хондомани, хахахаха, нещо като ватрашни гонки мешдо хонди, хахаххаха
абе тебе те усещм че май си от Полски Тръмбеж и караш голф 2 1.3 с летни джанти,музиката сватба и най голямата екстра въздух в гумите а тука май избиваш комплекси а признай си хванахме те :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

абе тебе те усещм че май си от Полски Тръмбеж и караш голф 2 1.3 с летни джанти,музиката сватба и най голямата екстра въздух в гумите а тука май избиваш комплекси а признай си хванахме те :unsure:

да, хахахаха, как пусна бе?сега има ли други бамбукови коли които искат да се дърпат с Голф 2 1.3 (по думите на хондосектанта Cucci) ????Или наистина ще ми е накaсание да се дърпа с Cucci и кола на газ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

koлегата го е страх ,че може да си размаже зеленото гофче в бетонена стена мноо важно хванах ли те сега ,че те е страх ,за колата или за живота само това не разбрах ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...