Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

колеги излекувахте ли доктора че беше вдигнал температура на Калояново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги излекувахте ли доктора че беше вдигнал температура на Калояново

То сигурно затова нямаше никаква реакция от негова страна,другият път ще се засиля срещу него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще я излекувам тая кочина с една кирка в покрива, една кола ми примигна на излизане от Пловдив ама не забелязах колата че бях огрижен и мислех че има ченгета и по нагоре отбих и се залепих зад един рейс, понеже нямам застраховка и преглед и данък и.... Питам жената това Хонда ли беше тя вика де да знам те са все еднакви, явно съм се крил напразно :P

Тука на тая решетка някой май се е включил

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се сменя скоростна кутия на 5 ген :P

Публикувано изображение

всичко което пречи се сваля

Не си купувайте съединители XTD Stage 3

Публикувано изображение

пълен боклук :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се сменя скоростна кутия на 5 ген ;)

Публикувано изображение

всичко което пречи се сваля

Не си купувайте съединители XTD Stage 3

Публикувано изображение

пълен боклук :P

Колеги:D Продавам чисто нов съединител за Прелюд 4-та генерация. Остана ми от колата и сега искам да го продам. Съединителя е в кутията. телефона ми е 0888830973. След 19:00 часа. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе МАРТИ що сменяте кутията от към главата?????????????? Или аз съм малоумник???????? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пречеше ми за това я махнах :D барабар с инсталацията и предното окачване.Много по удобно е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така изглежда истинския бегачков мотор :lol:

Публикувано изображение Публикувано изображение

шегата на страна,под всичко това всичко лъщи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тая кочина бе ?? :unsure:

Това може да е само на Маугли мотора :lol:П.П. Днес в 14:00 на Алеко и след това ако става времето да се качваме нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално. Даже имаме гости от София :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за вчерешната лъжа ама ми изкочи работа и неможах да дойда. Вие как искарахте, нещо видео или снимков материал няма ли? :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде в Казанлък вече имат още една "пърдяща" 4 ген :) Само не знам собственика и защо се беше ухилил като ряпа, kато си даде парите на вятъра ;) За утре ... Бузлуджа ? Нещо ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее ти пък си голям песимист, що да са на вятъра? :D Ще я видим таз работа...само да сложа щангите и ме очаквайте по Габровските баири за тест :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа и аз нещо,собственика на пръцкащата 4-ка:)А ти,Жорка,що се беше ухилил,като слезе след като ми пробва колата,аааааа???ХЕХЕХЕХЕХХХ:DИ поправка-в Кз няма друга пръцкаща 4-ка,само мойта е:D

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ми беше смешно как само пърди пък не върви :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бузлуджа нали го отложиха, поне така пишеше в Рали форума, заради ремонта. Прелюда ферари май вече е на кайма, един френд вика че бил смазан на паркинга на Била. Утре Алеко или Междене?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пърди,смърди,няма значение....Благодаря на един точен човек,че ме направи ухилен като ряпа,въпреки гадния ми ден,Теро,ти знаеш........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес маи добре покарах ,ама ми се искаше и ощеее :) да покарам чуждите коли :)

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз със БМВ-то отворен ама като го напердасаха Прелюдите и си замина :) БМВ-то беше 325

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :lol: В петак собственика на червения ПРИЛЮД (ферарито) беше при мен и спомена че ще го продава за 1000лв-добра цена според мен! Ако някой се интересува мога да го сваржа с човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ми беше смешно как само пърди пък не върви :D:D:)

Теро слагай му чипа , че има нещо вярно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се базикам. Просто не е лошо да се научи да кара :D:D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, препоръчайте приличен автобояджия, който не дере много кожи, може на лс.П.С. Извинявам се за офа, знам че има раздел сервизи...

Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, не можах да дойда до Габрово предната неделя, защото в Павликени на пистата имаше дръпки и щях много да закъснея. Пиши ако има нещо тази неделя в Габрово и ще дойда на 100%.Дано да е хубаво времето :) Чакам отговор и ще чуем и по телефона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, не можах да дойда до Габрово предната неделя, защото в Павликени на пистата имаше дръпки и щях много да закъснея. Пиши ако има нещо тази неделя в Габрово и ще дойда на 100%.Дано да е хубаво времето !!! Чакам отговор и ще чуем и по телефона

Както ти казах по телефона в 14:00 ч. се събираме на кафе в "Алеко" и ако става времето към 15:00 се качваме на пистата. Ако идваш звънни един телефон като наближиш да те упътя за мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на AMD за новата петичка. Черен салон, климатик, хубав спортен волан.... Да я караш със здраве и безаварийно. п.п. Заминаха към гаража, даже и една нощ не можа да преспи с моното, то май може и вече да е с пълната. Тука не може се задържи една стокова кола поне за 1 ден да се замерим. МНОГО Е ЛЪСКАВА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, ела ще замерваме седана :D Може да е пълен леж ама разход 5/100 :P

 

Ето и малко снимки и описание какво им се случи на колицата няколко часа след закупуването и :

 

Понеже колата изглеждаше така едно "моно" и страдаше от синдрома Д15Бзле се заех с чупенето на двигателя. А Мартата нещо викаше че му били куци спирачките и се зае с тях. В крайна сметка:

 

Една пълна инжекцийка

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Едни шенкели и дискове на 262 мм :

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Докато се рових под капака открих това:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Такова извръщение няма никъде. Този хибрид пишеше на него: "Произведено във Франция. Валео ." Тея от каква кола са го изкопали направо не знам :D :D :D Съответно беше заменен със стартера на Маугли (така е като не си крие работите) :newbie::D

 

Има още много тунинги ама за днеска стига, но в най-скоро време продължаваме по план-графика !!! Хондю , дойде да ни види и като видя на какво прилича колата реши да остане докато я съберем, че да не се наложи да се прибираме пеш :D

 

Айде Марта честита да ти е и все по-хубава да става ! ;)

 

п.п. и който ми каже че за малко пари не може да се вземе читава кола ще му каща да се гръмне ...

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :D абе трябваше и кутията да смениме !!! така и така бяхме загряли.Наистина има много работа по колата, но лека полека ще заприлича на каквото трябва да е.Само не разбрах защо ми смени супер модерният стартер :D такова произведение на изкуството няма никъде :newbie:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много безаварийно шофиране !!! Поспрете се малко бре какво ги претупвате на бърже не знаете ли че хубавите работи стават полекавземаите пример от мене ха ха ха Надявам се до краиа на седмицата да посабера малко и моита и ако тръгне ще слагам Марто на чертата :newbie: Аиде стига толкожа че пак нямам време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марта да ти е честита новата петица :lol: . Много е арна откъм купенце. Ей не можа да се задържи един ден стокарка. Тоя Теро не седи мирен. Аз обаче виждам едни 500 лв. суха пара заделени за черни дни (AC :lol: )Колицата издържа нощния тест на пистата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Радвам се, че успя да намериш това, което търсеше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, да те радва дълги километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и младши :lol: Безаварийни километри и да сте си верни един на друг :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията :lol: Колата от днес е и с Габровска регистрация, а от утре може и със спортен колектор и генерация :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... от днес е и с Габровска регистрация, а от утре може и със спортен колектор и генерация :thumbs1:

то останаха ли с габровска регистрация, която не е с колектор и генерация :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... от днес е и с Габровска регистрация, а от утре може и със спортен колектор и генерация :)

то останаха ли с габровска регистрация, която не е с колектор и генерация :);)
Oстанаха бе адашче, моята и на младши,мамка му :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...