Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Има едно магазинче срещу ДСК ,има всякакви видове болтове и гайки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно магазинче срещу ДСК ,има всякакви видове болтове и гайки.

знам го ама те трябва да са от месинг или нещо такова . или поне така си мисля :D сега се сетих :lol: ще видя на моргата да ли няма да ми измислят някакви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох да ви имам проблемите хи хи хи хи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Ох да ви имам проблемите хи хи хи хи ;)

;) ти какво се обаждаш ? Твоята лесна- лежиш по цял ден и ходиш да поркаш само ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и резултата от днеска. Боцнах го набързо през обедната почивка :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

малко по-добре върви ама пак от време на време се чуди. Отначало нямаше никаква разлика,но като покарах взе да се усеща. Друга промяна е че вече двигателя ми не чука и лопа като дизел. Явно тъпия катализатор дрънка или нещо такова бъ ли му мамата. Остава да видя колко ще лапа :lol: да не да се наложи да задраскам Е -то ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Взе да заприличва на нещо този двигател :lol: Махай Е -то ;)П.П: Някой знае ли колко ще ме оръсят за спирачен маркуч ? :lol:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе теро забравил съм да ти дам ламарината на колектора която седи отпред, към нея пазя болтовете.Ако не ти е спешна ще ти я дам в неделя.Трябват ми букси за делкото-2бр, и букси за дросела -2бр. (за МАП сензора). Милен обеща да ми помогне дано да станат.Днес също ми услужи с маркуча за филтъра за което ще черпя.Някои да каже от къде да си взема спортен филтър възможно наи евтиния-ментак защото след това ще го махам и ще ми трябва само за 1 седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

док утре мисля да си сложа кутията с филтъра и да махна спортния. Съмнява ме че ще върви по-добре и "спортния" ми става излишен. Ако не бързаш да тествам как ще е работата ще ти дам моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док мини през моргата до пожарната, адаша може да ти изрови някакви букси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док свалих си филтъра и ако ти трябва ела да ти го дам/продам , защото не мисля да го слагам повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ви пускам едно ЗАПИТВАНЕКои кога е свободен да се съберем за да вдигнем един ГАРАЖ става въпрос за СЪБОТА или НЕДЕЛЯ :tongue1:ЧАКАМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ви пускам едно ЗАПИТВАНЕКои кога е свободен да се съберем за да вдигнем един ГАРАЖ става въпрос за СЪБОТА или НЕДЕЛЯ :tongue1:ЧАКАМ

Аз съм на линия. Казваш в колко часа и къде и го правим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Казвай кога и къде :) п.п. Да извадиш скарата и мръвките че ние гладни не работим :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност се сещам къде ще е, но трябва да се разберем за часа / и за скарата :)/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове я кажете на кои майстори се доверявате в ГабровоСтойно може би, Бай Илия за електриката.....и кажете каде да закарам любимата за оправяне на ръждица по калниците???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ние се доверяваме само на себе си. И ако неможем да си го направим щем нещем я караме на някой "МАЙСТОР".

 

скивайте днеска какво животинче засякох зад Рачо Ковача :

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ние се доверяваме само на себе си. И ако неможем да си го направим щем нещем я караме на някой "МАЙСТОР". скивайте днеска какво животинче засякох зад Рачо Ковача :

Въууу, тия Ха-Ре-Ве-та нещо не ме блазнят откъм визия. Прилича ми на кибритена кутия с кривогледа муцуна на Acura RSX. :hondarulez:EDIT: Сега забелязах, че той май е и ГАЗар, на всичкото отгоре. УжасТ! Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога да дойда да помагам ,събота и неделя ще съм на работа по някое време, а и трябва единият ден да си правя спирачките :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Мамка му в Неделя съм свободен ама само сутринта до обед че след обед пътувам за Попово да взема малката.Миленски аиде неделя сутринта да го сглабяме че съм задължен за трабата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре, ве, Миленчо! Само хвърляш тука стръвта с тез гаражи и скари, па после се покриваш, да е*а ма'а му! :) А ние тука само запрятаме ръкави и точим зъби кат' изпечени кооператори, ръйш ли ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док и да се похвалиш :) ако стане работата.Извинявай, че не можахме повече да приказваме ,но имах много работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме наи на края. Та така значи явката е НЕДЕЛЯ 10.30 на БИЛА ОТ МЕНЕ ; 1.КАФЕТО 2.ЗАВЕЖДАНЕ ДО ОБЕКТА 3.РАЗЕСНЯВАНЕ НА ЗАДАЧАТА 4.КОНТРОЛ НА ИЗПЪЛНЕНИЕТО 5.ПОДГОТОВКА НА МЕЗЕТООТ В А З; само яденето и пиенето :rolleyes: и накрая всички сме !!! :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде пак си ходил че ми се появяваш в 2 часа ???? не ти е чиста работата !!! и в неделя ще ми ревеш че те боли гърба! Да кажеш на момиченцата дето те закачат да внимават повече, че се сецнат ходиш :rolleyes: п.п. В неделя съм там! от утре спирам да ям за да мога да побера повече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

да бе ама нещо нямаше скара :)

 

п.п. Днеска Алеко е от 14:00 h

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама нещо нямаше скара :D

и бира нямаше преди :) имаше ли замерване на околовръстният ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как да няма ?? :D Този път Е-то вървеше доста добре. В най-добрия случай (за мен :P ) седях на задния калник на Кателиев. Само чакам Миленския да му разбия катафалката и да му я обявя за най-бавната габровска Хонда :P:P Все още си е Е разхода е 8.3 градско с тестове :D:)

 

п.п. Миленския пак ската някъде скарата и пържолите :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес не можах да дойда да помагам защото се прибрах тази сутрин от София и бях доста скапан.

В краина сметка в 12.00 часа през нощта колата запали, компютъра ми е от автоматик и се нуждае от допълнителен чип така че Емо ми даде неговия , не е настройван и колата не може да откъсне на ниски, пак ще ходя до София само за настройка на колата.

Имам само една нощна снимка на двигатела:

Публикувано изображение

 

Благодаря на всички които помогнаха със филтър, маркуч, букси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит VTEC :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Ейй, Док, увитечи са и ти с тоа VTEC вече! :lol::D:D Айде, да я настройваш и да мерим. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сменяш съединител скоро :);)а може и два ако изпадне лев от някъде ;)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сменяш съединител скоро :P:Dа може и два ако изпадне лев от някъде :)

:) да не се чува да сменям пак :rolleyes::D За твоя по-може да измислим нещо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Падат-падат ама ги събирам.Разбрахме се с Емо в събота да ми сложи компютъра и да настройва машината. Така че замерване ще има в неделя на обичайното място.Терориста да ми прати на лични колко пари иска за филтъра че днес го смачках като правих тръбата и сега става само за кошер.А и когато ти остане време ела да запоиш синята светлина дето се включва на 5500 оборота :rolleyes: Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе Док , взел си синя светлина ? Дай да се разберем през обедната почивка да дойда да ти го направя, защото след работа е тъмно вече :( Днеска покарах колата на Док (по известна като Докмобил :D ) бах как вари туй нящо ;) След 5500 об. не мога да се отлепя от седалката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да знае това от перката на радиатора маи дефозор се казваше от всичките модели сивик ли са еднакви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое по точно те интересува ?

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest san4o

еми дефозузора и перката за радиатора дали стават от всичките сивици щтот мойта е англичанка и направо взе да ме боли главата от частите или ги няма никаде или са на някви луди цени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...