Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Guest AMD

Добре си му е ,нали ще качва кончета скоро ;);) Док усеща ли се ефект от генерацията ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

628лв ;) колекторите трябва да олекотят със едно 200-300лв поне ;) а пак да питам - някой знае ли къде може да ми направят кадърно задната броня, че все повече увисва от едната страна и ще се отчесне скоро ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да я тествам че возих децата ама от звука ме побиват тръпки, трябва маи да я замеря с Каталиев че да не остане само звука от цялата работа.

Док да се обадиш на тест пилота ти ако ще ходите да замервате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1sta си остава тест пилот N:1 завинаги така че може би тои ще направи 1 тест, ОБЕЩАНО ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

абе тя таз лента нещо не ми се струва много добра ама взех 2 метра да я видя :) дали няма някое друго място където да проверя за нещо по-гууд :) и м/у другото, докато търсих магазина по улицата видях терориста ама той мене не :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

най-вероятно съм отивал да тормозя тея от Косера за гърнето. НАЙ-НАКРАЯ вече съм с ново гърне. Доста е приятно като не ти пърди на главата и варви доста по - добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

габровци не този уикенд, а другия ида пак.надявам се тоя път с б18-ка, ако успея да я взема.терористе, да са готвиш че и с акорда да дойда пак ще те правя барлив.КАжете тоя път колко стикера искате да взема за да мога по от рано да го направя а не в последния момент.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tols ни даде стикери за което сме му много благодарни :) А относно това че ще ме биеш: добре че си ти да ме рзсмиваш ,че иначе ще умра от скука :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви се похваля какви стелки си купих :tooth:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

в неделя ще правим ли Алеко ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те кат мойти бря от Самурая, ай да са ни честити :) 109348039248 пъти ходих, докато докарат най-накрая :) ама мене маааааалко не ми пасва като опира в "почиващия педал" и мое да дам да се клъцне мъничко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

От Самурая ли ги взе и колко пари са че ми харесват, за моита хубавица ще има ли?Алеко ще правим, нали трябва да замерим колекторите с Каталиев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Самурая ли ги взе и колко пари са че ми харесват, за моита хубавица ще има ли?

ЗАБРАВИ :o Знаеш ли от кога чакам такива? Днеска влизам да видя за едни свещи и гледам стелки на ХОНДА. Докато се осъзная и вече бях ги купил :offtopic::huh: Взех последните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

Аз като ги взех бяха топли, таман ги докараха и имаше поне 4 броя :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неделя ще ПРАВИМ ли алеко :П), хубу че съм аз като дойда да се срещате, че иначе сте загинали без мен.ЦЯЛАТА ОРГАНИЗАЦИЯ АЗ ВИ Я ПРАВЯ :))))))))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неделя ще ПРАВИМ ли алеко :П), хубу че съм аз като дойда да се срещате, че иначе сте загинали без мен.ЦЯЛАТА ОРГАНИЗАЦИЯ АЗ ВИ Я ПРАВЯ :D)))))))))))))))))

Много сме ти благодарни милостиви батко :):) :) Естествено че ще има Алеко :D Гледай да си домъкнеш задника преди да се счупи Акорда :P И без гъзарски прояви по центъра(виждаш че колата ти не става) ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не става, не става, ама цепи мрака.Човек не знам какво и става, нещо много се е развървяла от онова идването в ГБ.Много странно.Бе може и да си въобразявам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ще има на Алеко бе :P:D  не ме карайте да идвам и да ви мачкам с новото бебе Рехсчо :lol::o:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Кво ще има на Алеко бе :P:D не ме карайте да идвам и да ви мачкам с новото бебе Рехсчо :lol::o:o

ела се пробвай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tols и Yordan днес мога да ви кръстя и двамата на АлекоКалеко в 16.00, идваите че ще ставам кръсник.О да се похваля имам нов кожен салон с седалки от Прелюд.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13. Теми или съобщения с безсмислен, обиден, заядлив и нападателен характер към участник във форума са забранени и ще бъдат редактирани и / или изтривани моментално. При многократно правене на тази грешка участника се изключва!

 

Дано да не решат че тая тема с такъв характер и да е махнат.Все пак често се говорят глупости тука :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, тая кола ненормална , много върви, определено има ефект :oщом върви наравно с мен :lol:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док отново избухна. Направо кърти мивки. Сега вече мога да кажа че върви повече от мен :confused: п.п. YordanIvanov ами възможно е да я махнат тая тема. Като влизат глупаци в нея(визирам ТЕБ) нищо чудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АМД ако си отпушиш твоита и смениш съединитела ще ме дърпаш с 3-4 коли, просто няма база за сръвнение.Тест пилота, 75к.с. отдавна са забравени така че слагаи охлюва за да ме стигнеш.Поздрави :confused: :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тест пилота ще смени съединителя и колектора и пак ще си говорим. (ама без да сменяш главата :confused: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък тез пари за тунинги по 700лв мисля да ги изпия и измезя пък нека върви с 1 секунда по-назад :confused: :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги :confused: Тъновската група смятяме тази седмица в неделя да навестим тази прословута самолетна писта в Павликени :confused: Така,че ако някои от вас има желание да се разходи..... ще го приемем на драго сърце,както винаги :confused:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече инфо дай и като дойдем кой ще черпи :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

етого така очаквания от мен съединител :hondarulez:Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

ама не остана лев за лагера :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как без лагера, по добре и двете ама много син - после да не стане червен от прегряване :D Ще ходим ли до Павликени или сме пас, аз съм с мнозинството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм пас по принцип, защото вече нямам пукнат лев. А и колата ми не е за "гонки " в момента.Докато не я оправя както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска олекотих малко Хондата .Срязах си зверски задната гума и сложих 13-ките :D За Павликени --не знам може и да съм на работа неделятаП.П:Сряда живот и здраве я вкарвам в бокса тампончета, пружини и щангаxzibi7 щом си развил 3-те болчета трябва да излезе, на щипки е в долния край

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Момчета.... сега съм пуснал агенти да разучат каква е тази писта в Павликени и като ми снесът инфо ще ви кажа дали е удачна или не ;)  айде... цунки от мен :D    :D;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

като стана въпрос за писти -> вчера на Кметовци малко след като ни свърши събора, се беше сбрал баяяяя паплач (поне едно 50 коли) да праят шоу, обаче органите на реда се намесиха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До КОНЯ по посока Войново при паметника са сложили легнали полицаи тип КОСТЕНУРКА, днес един с пасат щеше да се пребие защото костенурките му изхвърлиха задницата и се завъртя към дърветата-извади голям късмет към 12.35часа беше, спрях зад него да видя какво е станало ама се размина само с уплаха каза че карал с 80км. в час.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешници :lol: всичко друго са оправили, че стигнали до там да слагат легнали полицаи, и то на изхода от града. :lol:А утре като завали сняг ,айде махай ги

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Днеска си взех колата със сменени пружини ,носачи и тампони .Много добре стои на пътя , тези дни ще и закача стабилизиращата щанга,но първо трябва да си разменя долните носачи ,защото ги объркали :thumbs1:При Стойно :bow: също така ме зарадва че двигателят ми е за леко ремонтче

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD тампоните от къде си ги поръча? По 80 ли са, щото и моите са за смяна и мисля да вървя при Стойно.За сега колата е добре, но 2-пъти до сега като я подгоня на по дълго разстояние и после намаля на 50км. в час и почва да хълца и не ще да върви докато мина около 500мт. и след това пак е добре. Аз си мисля че колекторите греят много и като поизстинат и влиза в час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска си взех колата със сменени пружини ,носачи и тампони .Много добре стои на пътя , тези дни ще и закача стабилизиращата щанга,но първо трябва да си разменя долните носачи ,защото ги объркали :(При Стойно :) също така ме зарадва че двигателят ми е за леко ремонтче

АМД качи една снимка искам да ги видя разменени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимка нямам но на тях нали си пише R и L , R е от лявата страна сложен а L отдясната :rolleyes:Как да закача биалетката на стабилизиращата щанга при това положение ?

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...